Stamboom Hekhuis (Markelo).

I
Hermen/Harmen HECKHUIS, geb. ca. 1620, huwt NN, begr. Markelo 14-2-1694 (oude vrouw Heckhuissche).
Uit dit huwelijk:
Fenne(ken) HECKHUIS, geb. ca. 1650.

II.
Fenne(ken) HECKHUIS, geb. ca. 1650, begr. Markelo 7-4-1729,
ondertr.(1) Markelo 15-12-1675 Gerrit WIJMERING, overl. voor 12-9-1686, zv Jan Wijmering.
ondertr.(2) Markelo 12-9-1686 Lambert PLASMAN, begr. Markelo 26-1-1689 (als Lambert Heckhuis), zv Hendrick Plasman.
ondertr.(3) Markelo 17-4-1693 Jan LEETING, zv Willem Leeting.
Uit het 1e huwelijk:
1. Jan, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 31-12-1676.
2. Hermen, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 15-9-1678.
3. Derck, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo september 1680.
4. Gerritjen, geb. op Hekhuis te Herike ca. 1682.
5. Jenneken, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 27-4-1684.

Uit het 2e huwelijk:
1. Gerrit, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 14-8-1687.

Uit het 3e huwelijk:
1. Lambert, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 2-6-1694.

IIIa.
Jan HECKHUIS, geb. Herike, ged. te Markelo 31-12-1676, overl. Herike 1724, ondertr. Markelo 28-1-1714 Hermken EERTING, dv Hendrick Eerting.
Uit dit huwelijk:
1. Gerritjen, geb. op Eertink te Herike, ged. Markelo 22-3-1716, begr. Markelo 11-5-1716.
2. Geertjen, geb. op Eertink te Herike, ged. Markelo 13-9-1717.
3. Gerritjen, geb. op Eertink te Herike, ged. Markelo 30-10-1718.

IIIb.
Derck HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo september 1680, overl. Elsen december 1752, ondertr. Markelo 2-4-1719 Anna Cornelia MATENA, geb. Herike, ged. Markelo 28-8-1681, dv Willem Matena en Jenneken.
Uit dit huwelijk:
1. Jenneken, geb. Elsen, ged. Goor 25-2-1720.

IIIc.
Gerritjen HECKHUIS, geb. Herike ca. 1682, overl. Herike ca. 1723, ondertr. Markelo 6-12-1716 Hendrick PLASMANS (geb. Schuyrinck), geb. Herike, ged. Markelo 28-3-1680, zv Lambert Plasmans (geb. Ter Plecht) en Maria ter Philipsborg.
Uit dit huwelijk:
1. Lambert, geb. op Plasmans te Herike, ged. Markelo 26-12-1717.
2. Gerrit, geb. op Plasmans te Herike, ged. Markelo 12-2-1719.
3. Gerrit, geb. op Plasmans te Herike, ged. Markelo april 1721.

IIId.
Jenneken HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 27-4-1684, ondertr. Markelo 29-6-1704 Jan HEGEMAN, zv Jan Hegeman.
Uit dit huwelijk:
1. Jenneken, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 1704, tr. Derk LETINCK.
2. Gerrit, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 1-1-1708.
3. Hendrick, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 28-12-1712.

IIIe.
Lambert HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 2-6-1694, ondertr. Markelo 6-12-1716 Enneken (Anna) PLASMANS (geb. Schuirings), geb. Herike, ged. Markelo 29-7-1683, dv Lambert Plasmans (geb. Ter Plecht) en Maria ter Philipsborg.
Uit dit huwelijk:
1. Maritjen, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 28-11-1717.
2. Willem, geb. op Hekhuis te Herike, ged. 15-10-1719 te Markelo.
3. Gerritjen, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 19-4-1722.
4. Harmen, geb. Herike ca. 1725.

IVa.
Gerrit HEKHUIS (geb. HEGEMAN) ook genaamd NIJLANT, ged. Markelo 1-1-1708, landbouwer, ondertr. Rijssen 7-9-1737 Geesken NIJLANT (uit de Morsch onder Rectum).
Uit dit huwelijk:
1. Fenneken HEKHUIS (geb. Hegeman), geb. Rectum, ged. Rijssen 5-3-1738.
2. Aelbert HEKHUIJS, geb. Rectum, ged. Rijssen 1-11-1739.
3. Jan HEKHUIJS (geb. Nijlant), geb. Rectum, ged. Rijssen 10-9-1741.
4. A(e)lbert HEKHUIS (geb. NIJLANT), geb. Rectum, ged. Rijssen 21-2-1745.
5. Gerrit HEKHUIS (geb. NIJLANT), geb. Rectum, ged. Rijssen 2-3-1749.
6. Roelofje NIJLANT, geb. Rectum, ged. Rijssen 12-4-1751.
Gerrit en Geesken bewoonden de boerderij De Koopman te Rectum.

IVb.
Maritjen HECKHUIS, ged. Markelo 28-11-1717, ondertr. Markelo 13-1-1754 Jan HEUFTE/HÖFTEN, zv Willem Hoffteman en Aeltjen te Ravenshorst.
Uit dit huwelijk:
1. Anna HÖFTEN, geb. op Höften te Herike, overl. Herike 21-2-1823, ondertr. Markelo 19-4-1783 Jan KNOPERS, zv Garrit Knopers.

IVc.
Gerritjen HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 19-4-1722, ondertr. Markelo 3-4-1751 Willem MATENA, geb. Herike, ged. Markelo nov. 1720, zv Hendrick Matena en Wilmken Wenning.
Uit dit huwelijk:
1. Hendrike, geb. op Matena te Herike, ged. Markelo 1-7-1752.
2. Anneken, geb. op Matena te Herike, ged. Markelo 12-11-1758.

IVd.
Harmen HECKHUIS, geb. Herike ca. 1725, ondertr. Markelo 6-4-1753 Anna WENNING (CLOPPERS), geb. ca. 1734 te Beusbergen, dv Klaas Wenning.
Zij woonden in bij Gerritjen Heckhuis en Willem Matena op Hekhuis.
Uit dit huwelijk:
1. Janna HECKHUIS, geb. Herike 21-4-1753, ged. Goor, overl. Lintvelde 19-2-1834, ongehuwd.
2. Anneken HECKHUIS, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 5-4-1754.
3. Henrike HECKHUIS, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 23-11-1755, overl. voor 20-3-1757.
4. Henrike HECKHUIS, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 20-3-1757, overl. Stokkum ca. 1804, tr. Markelo 8-11-1801 Harmen PLASMANS, geb. Stokkum, ged. Markelo (16-2-1755 of 19-2-1758), zv Drieses Plasmans en Henrikje (Meester)Berentsen.
5. Jenneken HECKHUIS, geb. op Hekhuis te Herike, ged. Markelo 24-6-1760.

Va.
Fenneken HEKHUIS (geb. Hegeman), geb. Rectum, ged. Rijssen 5-3-1738, overl. Rijssen 31-1-1824, ondertr. Rijssen 24-4-1756 Aelbert LEEUWERICK later WOLTERS, geb. Rectum, ged. Rijssen 21-5-1736, zv Berend Kenkhuijs en Geese Leeuwerick.
Uit dit huwelijk:
1. Geesken LEEUWERICK later Wolters, geb. Rectum, ged. Rijssen 18-7-1756, overl. Rijssen 10-7-1814,
ondertr. (1)Rijssen 20-2-1780 Hendrik TEN CATE, zv Willem ten Cate,
ondertr. (2)Rijssen 21-4-1782 Bernardus ROSENDOM.
2. Berndijne LEEUWERICK, ged. Rijssen 26-12-1758.
3. Gerrit LEEUWERICK later Wolters, ged. Rijssen 10-4-1763, overl. Rijssen 26-12-1842, tr. Christina LIGTENBERG, geb. ca 1785, overl. Rijssen 25-6-1812.
4. Geertruijt LEEUWERICK later WOLTERS, ged. Rijssen 15-11-1767, overl. Henglo (O) 5-4-1846, tr. Rijssen 5-1-1794 Albertus Antonij JALINK, geb. Zutphen 1771, overl. Hengelo (O) 24-6-1821, zv Hendrik Jalink en Sara Johanna van Hoorn.
5. Jenneken LEEUWERICK, ged. Rijssen 28-10-1770.
6. Arend WOLTERS, ged. Rijssen 19-9-1773, overl. Rijssen 2-3-1838, tr. Janna van DOORN.
7. Jan WOLTERS, ged. Rijssen 25-8-1776, overl. Elsen 27-3-1843, tr. Rijssen 7-6-1800 Rijssen Jenneken SENTMAN/TEN SENDE, dv Hendrik Sentman en Derkjen Wilgerink.
8. Jan Hendrik WOLTERS, ged. Rijssen 23-5-1779.
9. Lambertus WOLTERS, ged. Rijssen 25-6-1784, overl. Rijssen 12-11-1832,
tr. (1) Hendrina ten BERGE, ged. Rijssen 14-12-1788, overl. Rijssen 22-5-1811, dv Hendrik ten Berge en Elizabeth Runink.
tr. (2) Janna MENSINK, geb. Elsen 1784, overl. Rijssen 16-10-1864, dv Jan Mensink en Hermina Aalberink.

Vb.
Jan HEKHUIJS (geb. Nijlant), geb. Rectum, ged. Rijssen 10-9-1741, begr. Amsterdam 28-7-1806, otr. Amsterdam Maria WOLBERS, geb. Doesburg ca. 1743, begr. Amsterdam 2-9-1808.

Vc.
A(e)lbert HEKHUIS (geb. NIJLANT), geb. Rectum, ged. Rijssen 21-2-1745, landbouwer, overl. Rectum ca. 1801, tr. Wierden 13-1-1781 Kunne JANSSEN, geb. Wierden 20-11-1757, overl. Rectum 23-7-1825, dv Albert Jannink (Jansen) en Kunera Willemsen (Koertsen).
Uit dit huwelijk:
1. Geese HEKHUIS, geb. Rectum, ged. Wierden 19-1-1783.
2. Albert HEKHUIS, geb. Rectum, ged. Rijssen 1-1-1786, arbeider, overl. Zwolle
25-10-1849, ongehuwd.
3. Gerrit HEKHUIS, geb. Rectum, ged. Rijssen 2-3-1788, overl. Rectum voor 28-3-1790.
4. Gerrit HEKHUIS, geb. Rectum, ged. Rijssen 28-3-1790.
5. Jan HEKHUIS, geb. Rectum 25-8-1792.
6. Catrine HEKHUIS, geb. Rectum 5-10-1795.
7. Jenneken HEKHUIS, geb. Rectum 4-1-1799.

Vd.
Gerrit HEKHUIS (geb. NIJLANT), later KEMPERS genaamd, geb. Rectum, ged. Rijssen 2-3-1749, ondertr. Rijssen 8-12-1782 Jenneken WARMELO, geb. Herike (op Warmelo), ged. Markelo 4-2-1755, dv Hendrikus van 't Eshuijs en Janna Swoferink.
Uit dit huwelijk:
1. Gerridine KEMPERS, geb. Elsen, ged. Rijssen 9-5-1784.
2. Hendrica KEMPERS, geb. Elsen, ged. Rijssen 26-11-1786, overl. Rijsen 18-5-1818, tr. Enschede 26-3-1818 Hermannus ROTTINK, geb. Delden 21-4-1793, overl. Enschede 4-8-1840, zv Berend Rottink en Jenneken Plasman.
3. Janna KEMPERS, geb. Elsen, ged. Rijssen 25-12-1789, overl. Rijssen 11-1-1820, tr. Rijssen 30-4-1812 Jan KOENDERINK, geb. Rijsen 7-3-1784, overl. Rijssen 11-11-1853, zv Jan Koenderink en Aaltjen.
4. Geese KEMPERS, geb. Elsen 19-7-1794.
Gerrit en Jenneken woonden enige tijd op boerderij Kempers te Elsen (thans herberg De Kemper).

Ve.
Hendrike HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 1-7-1752, overl. Herike 8-6-1818, ondertr. Markelo 29-12-1771 Jan LEEFTINK, ged. Markelo 5-2-1743, overl. Herike 16-1-1814, landbouwer, zv Jan Leeftink en Gese Immink.
Uit dit huwelijk:
1. Jenneken HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 11-10-1772.
2. Getruid HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 20-2-1774.
3. Gerridiena HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 27-2-1780.
4. Janna HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 14-3-1784.
5. Willemina HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 25-6-1786.
6. Gerrit HEKHUIS, geb. Herike, ged. Goor 2-3-1788, overl. voor 23-8-1789.
7. Gerrit HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 23-8-1789, overl. Herike 29-8-1832, ongehuwd.

Naamsaannemingsregister Goor 1812: De volgende personen uit dit gezin hebben als aangenomen naam gekozen voor de naam "Leeftink". Jenneken (38 jr), Gerridina (33 jr), Janna (28 jr), Willemina (25 jr), Gerrit (22 jr), Jan (leeftijd onbekend).

Vf.
Anneken HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 12-11-1758, overl. Goor 3-7-1809,
tr.(1) Goor 5-5-1793 Harmen LENTELINK, zv Jan Arend Lentelink en Jenneken van Beesten.
tr.(2) Goor 6-7-1806 Harmen KOLVOORT, geb. Goor 1762, overl. Goor 11-12-1839, zv Tabor Colvoort en Jacomiena Lentelink.

Vg.
Anneken HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 5-4-1754, overl. Lintvelde 2-8-1826, tr. Groenlo 7-11-1784 Teunis/Tonnis KOOIJERS, ged. Groenlo 10-5-1722, overl. Groenlo 13-10-1792, zv Aalbert te Kooijer en Gerritjen Bloemink.

Vh.
Henrike HECKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 20-3-1757, overl. Stokkum ca. 1804, tr. Markelo 8-11-1801 Harmen PLASMANS, geb. Stokkum, ged. Markelo (16-2-1755 of 19-2-1758), zv Drieses Plasmans en Henrikje (Meester)Berentsen.

VIa.
Geese HEKHUIS, geb. Rectum, ged. Wierden 19-1-1783, overl. Rijs­sen 16-7-1839, tr. Rijssen 12-7-1815 Gerrit DANNENBERG, geb. Rijssen, ged. 29-5-1785, overl. Rijssen 23-12-1856, zv Willem Dannenberg en Janna Aaftink.
Uit dit huwelijk:
1. Geertrui DANNENBERG, geb. Rijssen 30-8-1816, overl. Rijssen 8-5-1879, tr. Rijssen 2-7-1852 Lammert NIEUWENHUIS, geb. Rijssen 11-5-1826, overl. Rijssen 11-10-1885, zv Willem Nieuwenhuis en Janna van den Berg.

VIb.
Gerrit HEKHUIS, geb. Rectum, ged. Rijssen 28-3-1790, schaapherder, overl. Vriezenveen 25-11-1855, tr. Vriezenveen 1-4-1815 Jenneken LEENDERTS, geb. Vriezenveen, ged. 27-1-1788, overl. Vriezenveen 2-12-1861, dv Hendrik Leenderts en Janna Tijhof.
Uit dit huwelijk:
1. Magdalena HEKHUIS, geb. Vriezenveen 2-8-1815, overl. Vriezenveen 5-2-1816.
2. Johanna Magdalena HEKHUIS, geb. Vriezenveen 21-1-1817.
3. Albartus HEKHUIS, geb. Vriezenveen 2-10-1820, overl. Vriezenveen 28-11-1875, ongehuwd.
4. Hendrik HEKHUIS, geb. Vriezenveen 15-5-1823, overl. Vriezenveen 10-4-1824.
5. Hendrik Johannes HEKHUIS, geb. Vriezenveen 18-6-1825.

VIc.
Jan HEKHUIS, geb. Rectum 25-8-1792, klompenmaker, landbouwer, overl. Wierden 19-9-1864, tr. Wierden 23-7-1818 Knere HOFMAN, geb. Wierden 5-12-1793, overl. Wierden 10-2-1858, dv Jan Hofman en Gerritdina Pouwels.
Uit dit huwelijk:
1. Alberdiena EKHUIS, geb. Wierden 10-12-1818.
2. Jan HEKHUIS, geb. Rectum 2-12-1820.
3. Gerrit HEKHUIS, geb. Wierden 20-10-1822.
4. Kobes HEKHUIS, geb. Wierden 12-5-1825.
5. Hendrika HEKHUIS, geb. Wierden 18-11-1827.
6. Katharina HEKHUIS, geb. Wierden 25-8-1830.
7. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 20-7-1833.

VId.
Jenneken HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 11-10-1772, overl. Goor 26-4-1840, tr. Goor 9-5-1802 Hendrik VOS, geb. Goor, ged. 12-2-1772, overl. Goor 9-7-1844, tuinier, zv Gerrit Jan Vos en Geesken ten Dries.
Uit dit huwelijk:
1. Garritdina Vos, geb. Goor 15-11-1804, overl. Goor 16-1-1878, tr. Goor 3-2-1827 Gerhardus TEN THIJE, geb. Goor 1801, overl. Goor 13-11-1856, zv Gosewijnus ten Thije en Christina de Bruijne.

VIe.
Gerridiena HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 27-2-1780, overl. Goor 25-3-1817, tr. Goor 21-12-1808 Willem ten ZIJTHOFF, ged. Goor 13-12-1778, overl. Goor 7-12-1849, zv Arent ten Zijthoff en Martina Lenderink.
Uit dit huwelijk:
1. Martina ten ZIJTHOFF, ged. Goor 15-10-1809, overl. Leidschendam 23-4-1879, tr. Goor 26-2-1830 Gerrit EMAN, geb. Goor 22-11-1808, overl. Frederiksoord 21-5-1863, zv Antonij Eman en Jenneken Modders.
2. Jan ten ZIJTHOFF, geb. Goor 28-10-1812, overl. Goor. 25-1-1892,
tr. 1e Goor 9-5-1838 Aleijda EMAN, geb. Goor 10-9-1806, overl. Goor 8-12-1843, dv Antonij Eman en Jenneken Modders;
tr. 2e Goor 3-7-1844 Tijmija Gerridina EIJKELBOOM, geb. Olst 18-6-1818, overl. Goor 2-2-1883, dv Evert Eijkelboom en Willemken Veneklaas.
3. Arent ten ZIJTHOFF, geb. Goor 13-10-1816, overl. Goor 17-9-1891,
tr. 1e Goor 7-7-1842 Aleida Anthonia BOSMAN, geb. Goor 2-9-1821, overl. Goor 20-6-1860, dv Frederik Bosman en Johanna Spielen;
tr. 2e Goor 26-7-1862 Henderika LEEFTINK, geb. Diepenheim 20-10-1839, overl. Goor 19-10-1892, dv Jan Willem Leeftink en Engele Hilberink.

VIf.
Janna HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 14-3-1784, overl. Herike 15-2-1844, ondertr. Markelo 29-4-1809 Arent SCHURINK, geb. Herike, ged. Markelo 22-3-1778, overl. Herike 10-5-1835, zv Lammert Schurink en Hendrica Snellink.
Uit dit huwelijk:
1. Jan Hendrik SCHURINK, geb. Herike 29-3-1810, overl. Herike 5-7-1839, ongehuwd.
2. Lammert SCHURINK, geb. Herike 28-3-1811, overl. Kedingen 5-4-1811.
3. Gerrit Hendrik SCHURINK, geb. Herike 15-4-1812, overl. Goor 22-6-1812.
4. Hendrike SCHURINK, geb. Herike 22-11-1814, overl. Herike 7-9-1821.
5. Willemina SCHURINK, geb. Herike 7-5-1818, overl. Herike 10-7-1847, tr. Markelo 19-5-1840 Jannes SCHREURS, geb. Elsen 25-1-1812, overl. Markelo 7-1-1868, zv Gerrit Jan Schreurs en Berendina Schutte.

VIg.
Willemina HEKHUIS, geb. Herike, ged. Markelo 25-6-1786, overl. Herike 30-12-1855, ondertr. Markelo 17-9-1808 Arend Jan KOOIJMANS, geb. Stokkum, ged. Markelo 15-12-1782, overl. Herike 10-2-1842, zv Wolter Snellink (Kooijmans) en Janna Rensink.
Uit dit huwelijk:
1. Wolter KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 5-6-1809.
2. Jenneken KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 10-8-1810, overl. Borkeld 21-6-1854, tr. Holten 23-8- 1845 Jan SCHOLMAN, geb. Holten 4-3-1811, overl. Borkeld 21-2-1888, zv Gerrit Jan Scholman en Maria Hekkers.
3. Wilhelmina KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 12-8-1811.
4. Wolter KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 2-9-1812.
5. Wolter KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 1-6-1814, overl. Herike 18-1-1876, tr. Markelo 9-5-1846 Jacoba QUE, geb. Kampen 11-4-1825, overl. Markelo 26-3-1900, dv Johannes Que en Geertruit Willemsen.
6. Gerrit KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 3-2-1816, overl. Neede 10-6-1872, tr. Borculo 15-2-1845 Maria NIJLAND, geb. Neede 11-2-1819, overl. Neede 1-10-1895, dv Jan Nijland en Janna ten Hoopen.
7. Jan Hendrik KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 21-12-1818, overl. Markelo 22-2-1882, tr. Markelo 29-5-1856 Hendrika KNOPERS, geb. Herike 30-9-1832, overl. Markelo 17-1-1889, dv Derk Knopers en Fennigjen Reinds.
8. Gerrit Jan KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 15-5-1821, overl. Stokkum 24-6-1821.
9. Gerrit Jan KOOIJMANS, geb. Stokkumer Broek 22-4-1822, Markelo 27-4-1890, tr. Markelo 27-11-1845 Harmina KAMPERS, geb. Markelo 18-4-1821, overl. Markelo 19-4-1890, dv Jan Hendrik Kampers en Willemina ten Have.

VIIa.
Johanna Magdalena HEKHUIS, geb. Vriezenveen 21-1-1817, overl. Vriezenveen 8-8-1878, tr. Vriezenveen 13-5-1837 Gerhardus SCHIPPER, geb. Vriezenveen 24-6-1809, overl. Vriezenveen 1-12-1880, zv Derk Schipper en Hendrika Derks Faijer.
Uit dit huwelijk:
1. Hendrika SCHI­PPER, geb. Vriezenveen 18-10-1839, overl. Vriezenveen 24-4-1885, tr. Vriezenveen 19-4-1862 Johannes JONKER, geb. Vriezenveen 17-11-1828, overl. Vriezenveen 19-8-1878, zv Albartus Jonker en Gerritdina Spijker.
2. Gerhard SCHI­PPER, geb. Vriezenveen 19-11-1842, overl. Vriezenveen 7-4-1845.
3. Derkdina SCHI­PPER, geb. Vriezenveen 1-1-1845, overl. Vriezenveen 27-10-1887, tr. Vriezenveen 26-3-1870 Albertus TEUNIS, geb. Vriezenveen 9-7-1824, landbouwer, wever, overl. Vriezenveen 13-3-1906, zv Jan Teunis en Hanna Bramer en wedv Gezina Hekhuis.
4. Jezina Gerhardina SCHI­PPER, geb. Vriezenveen 1-3-1848, overl. Vriezenveen 19-6-1849.
5. Levenloze dochter SCHI­PPER, geb. Vriezenveen 9-5-1850.
6. Jennigjen SCHI­PPER, geb. Vriezenveen 20-7-1851, overl. Vriezenveen 5-12-1882, ongehuwd.

VIIb.
Hendrik Johannes HEKHUIS, geb. Vriezenveen 18-6-1825, overl. Vriezenveen 15-11-1862, tr. Vriezenveen 11-4-1857 Johanna JONKER, geb. Vriezenveen 20-2-1821, overl. Vriezenveen 29-2-1880, dv Albartus Jonker en Gerritdina Spijker.
Uit dit huwelijk:
1. Jenneken HEKHUIS, geb. Vriezenveen 12-1-1858.
2. Albertus Gerrit HEKHUIS, geb. Vriezenveen 30-6-1859, overl. Vriezenveen 14-2-1860.
3. Alberdina HEKHUIS, geb. Vriezenveen 7-2-1861.

VIIc.
Alberdiena EKHUIS, geb. Wierden 10-12-1818, overl. Wierden 26-11-1858, tr. Wierden 7-8-1840 Steven REUVEKAMP, geb. Wierden 21-4-1820, overl. Wierden 24-3-1891, zv Jan Reuvekamp en Dieka Konings.
Uit dit huwelijk:
1. Jan REUVE­KAMP, geb. Wierden 7-11-1840, overl. Wierden 25-12-1840.
2. Jan REUVE­KAMP, geb. Wierden 19-11-1841, overl. Oldenzaal 8-3-1908, tr. Ambt Almelo 6-10-1866 Hendrica Johanna VRIELINK, geb. Ambt Almelo 6-9-1845, overl. Almelo 10-2-1926, dv Gerrit Vrielink en Geertruida Essink.
3. Jan Hendrik REUVE­KAMP, geb. Wierden 29-9-1844, overl. Wierden 23-11-1853.
4. Hendrikus REUVE­KAMP, geb. Wierden 7-1-1849, overl. Wierden 25-2-1850.
5. Hendrikus REUVE­KAMP, geb. Wierden 1-11-1851, overl. Almelo 3-1-1934, tr. Wierden 14-11-1878 Berendina KAMP, geb. Wierden 20-9-1853, overl. Coevorden 5-5-1921, dv Hermannus Kamp en Hendrika Timmerman.

VIId.
Jan HEKHUIS, geb. Rectum 2-12-1820, overl. Wierden 25-10-1881, tr. Wierden 21-4-1859 Jenneken BEUNK, geb. Wierden 3-8-1819, overl. Wierden 21-5-1873, dv Hendrik Beunk en Hendrina Eshuis.
Uit dit huwelijk:
1. Kobes HEKHUIS, geb. Wierden 13-4-1860, overl. Wierden 10-12-1876.

VIIe.
Gerrit HEKHUIS, geb. Wierden 20-10-1822, overl. Wierden 5-12-1879, tr. Wierden 1-6-1849 Fenneken VAN DE RIET, geb. Wierden 5-2-1823, overl. Wierden 26-5-1881, dv Gerrit Jan van de Riet en Hendriena Dekkers.
Uit dit huwelijk:
1. Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Wierden 15-8-1849, overl. Wierden 1-3-1851.
2. Gerritdina HEKHUIS, geb. Wierden 24-3-1852, overl. Wierden 19-9-1859.
3. Hendrika HEKHUIS, geb. Wierden 1-7-1856.
4. Gerhard HEKHUIS, geb. Wierden 12-1-1860, overl. Wierden 2-4-1919, ongehuwd.
5. Janna Gerritdina HEKHUIS, geb. Wierden 18-9-1864.

VIIf.
Kobes HEKHUIS, geb. Wierden 12-5-1825, wever, overl. Wierden 14-8-1872, tr. Wierden 17-7-1862 Fina OUDENDIJK, geb. Vriezenveen 29-3-1837, overl. Vriezenveen 8-2-1900, dv Gerhardus Oudendijk en Gezina Fredriks.
Uit dit huwelijk:
1. Johannes HEKHUIS, geb. Wierden 15-8-1863.
2. Gezina HEKHUIS, geb. Wierden 4-12-1867, overl. Wierden 22-7-1868.
3. Gerrard HEKHUIS, geb. Wierden 5-11-1869, overl. Wierden 11-6-1870.

VIIg.
Hendrika HEKHUIS, geb. Wierden 18-11-1827, overl. Wierden 21-12-1879 tr. Wierden 20-2-1858 Derk BLOTEN, geb. Vriezenveen 31-3-1828, wever, overl. Almelo 13-10-1884, zv Roelof Bloten en Maria Reuvekamp.
Uit dit huwelijk:
1. Hendrikus BLOTEN, geb. Wierden 9-5-1858, overl. Wierden 17-8-1858.
2. Hendrikus BLOTEN, geb. Wierden 5-8-1859, overl. Wierden 1-9-1861.
3. Hendrika BLOTEN, geb. Wierden 1-6-1862, overl. Wierden 17-6-1862.
4. Herman BLOTEN, geb. Wierden 7-9-1863, overl. Wierden 3-9-1869.
5. Jan BLOTEN, geb. Wierden 1-7-1867, overl. Enschede 11-7-1917, tr. Enschede 14-7-1898 Grada SCHOUWINK, geb. Lonneker 31-8-1861, overl. Eibergen 28-11-1943, dv Hendrik Schouwink en Johanna Loman.

VIIh.
Katharina HEKHUIS, geb. Wierden 25-8-1830, overl. Wierden 21-11-1895
tr.(1) Wierden 1-10-1851 Hendrik PHAF, geb. Wierden 15-3-1824, wever, overl. Wierden 5-3-1862, zv Wilhelm Hendrik Phaf en Janna Kamp.
tr.(2) Wierden 8-1-1863 Berend SMIT, geb. Wierden 18-12-1823, wever, overl. Wierden 17-6-1867, zv Hendrik Smit en Harmiena Kamp.
tr.(3) Wierden 27-5-1869 Steven REUVEKAMP, geb. Wierden 21-4-1820, overl. Wierden 24-3-1891, zv Jan Reuvekamp en Dieka Konings, wv Alberdina Ekhuis (VIIc).
Uit het eerste huwelijk:
1. Wilhelmina PHAF, geb. Wierden 21-6-1852, overl. Wierden 1-3-1853.
2. Jan Willem PHAF, geb. Wierden 26-9-1854, overl. Wierden 20-4-1875, ongehuwd.
3. Johanna PHAF, geb. Wierden 2-8-1858, overl. Nijverdal 14-2-1932, tr. Wierden 8-10-1881 Hendrik Jan MAASSEN VAN DEN BRINK, geb. Wierden 8-10-1863, overl. Nijverdal 8-3-1932, zv Hendrik Maassen van den Brink en Janna Kamphuis.
4. Jan PHAF, geb. Wierden 18-3-1861, overl. Wierden 5-4-1862.
Uit het tweede huwelijk:
5. Hendrik SMIT, geb. Wierden 14-10-1866, overl. Wierden 24-10-1934, tr. Wierden 30-1-1896 Jenneken BEVERDAM, geb. Wierden 20-12-1870, overl. Wierden 17-6-1945, dv Berend Beverdam en Egberdina ter Stal.
Uit het derde huwelijk:
6. Albertus REUVEKAMP, geb. Wierden 6-1-1872, overl. Hengelo (O) 4-11-1918, tr. Wierden 25-8-1894 Aaltje ZANDMAN, geb. Wierden 1-12-1874, overl. Hengelo (O) 22-11-1946, dv Derk Zandman en Geertjen Heuver.

VIIi.
Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 20-7-1833, wever, karreman, overl. Wierden 1-10-1890, tr.(1) Wierden 31-5-1856 Gerritdiena SCHUURS, geb. Wierden 9-12-1834, overl. Wierden 29-4-1857, dv Jannes Schuurs en Hendri(e)ne Kok.
tr.(2) Wierden 5-8-1858 (met dispensatie - KB d.d. 9-7-1858) Hendrika SCHUURS, geb. Wierden 9-9-1837, overl. Hengelo (O) 26-8-1919, dv Jannes Schuurs en Hendri(e)ne Kok.
Uit het 1e huwelijk:
1. Jan HEKHUIS, geb. Wierden 6-8-1856.

Uit het 2e huwelijk:
1. Gerhard HEKHUIS, geb. Wierden 3-1-1860.
2. Janna HEKHUIS, geb. Wierden 6-5-1863.
3. Klasina HEKHUIS, geb. Wierden 25-12-1866.
4. Herman HEKHUIS, geb. Wierden 13-2-1870, overl. Wierden 7-3-1871.
5. Herman HEKHUIS, geb. Wierden 17-4-1872.
6. Willem HEKHUIS, geb. Wierden 14-5-1875.
7. Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Wierden 26-1-1878, overl. Wierden 2-11-1879.

VIIIa.
Jenneken HEKHUIS, geb. Vriezenveen 12-1-1858, overl. Vriezenveen 12-10-1914, tr. Vriezenveen 3-5-1879 Johannes TWILHAAR, geb. Vriezenveen 20-3-1848, overl. Vriezenveen 25-7-1915, zv Gerrit Hendrik Twilhaar en Johanna Jansen Pleij.
Uit dit huwelijk:
1. Johanna TWILHAAR, geb. Vriezenveen 20-3-1880, overl. Vriezenveen 20-3-1927, tr. Vriezenveen 20-10-1906 Gerhard Egbert SCHERPHOF, geb. Vriezenveen 7-11-1878, overl. Vriezenveen 18-5-1954, zv Jan Hendrik Scherphof en Johanna Maria Schipdam.
2. Gerrit Hendrik TWILHAAR, geb. Vriezenveen 18-8-1882, overl. Vriezenveen 30-4-1930, tr. Vriezenveen 18-11-1921 Helena Derkdina SMELT, geb. Vriezenveen 30-8-1890, dv Gerhardus Johannes Smelt en Johanna Nieuwen Twilhaar.
3. Julia TWILHAAR, geb. Vriezenveen 19-5-1885, overl. Vriezenveen 1952, tr. Vriezenveen 25-10-1913 Jan ZOMER, geb. Vriezenveen 14-10-1879, overl. Almelo 20-1-1955, zv Gerrit Zomer en Gerritdina Jansen Eupe.
4. Hendrika Johanna TWILHAAR, geb. Vriezenveen 29-10-1890, overl. Almelo 25-10-1960, tr. Vriezenveen 7-10-1916 Hendrik WICHERS, geb. Vriezenveen 27-5-1890, zv Hendrikus Wichers en Jezina Wichers.
5. Jezina TWILHAAR, geb. Vriezenveen 16-2-1894, overl. 1966, tr. Vriezenveen 26-5-1923 Jasper POT, geb. Vriezenveen 1-1-1897, zv Johan Pot en Magdalena Fredrika Hoff.

VIIIb.
Alberdina HEKHUIS, geb. Vriezenveen 7-2-1861, overl. Vriezenveen 22-9-1902, tr. Vriezenveen 4-3-1881 Klaas STEGEMAN, geb. Arriën (Ambt Ommen) 13-9-1856, overl. Vriezenveen 17-10-1924, zv Roelof Stegeman en Trijntje Tijmens.
Uit dit huwelijk:
1. Hendrik Johannes STEGEMAN, geb. Vriezenveen 23-10-1882, overl. Vriezenveen 10-2-1956, tr. Vriezenveen 16-5-1908 Anna KOTTIER, geb. Magele 25-11-1884, overl. Almelo 2-5-1928, dv Bernardus Kottier en Geertje Spoelman.
2. Roelof STEGEMAN, geb. Vriezenveen 2-1-1885, tr. Vriezenveen 1-10-1910 Alberdina ALBERTS, geb. Vriezenveen 23-11-1889, dv Jan Alberts en Fenna Notsels.
3. Albertus STEGEMAN, geb. Vriezenveen 5-9-1887, overl. Vriezenveen 25-6-1954,
tr. 1e Vriezenveen 17-6-1911 Gerritdina BRINK, geb. Vriezenveen 18-2-1888, overl. Almelo 20-10-1918, dv Hendrikus Brink en Aaltje Wichers;
tr. 2e Vriezenveen 1-5-1920 Janna BRINK, geb. Vriezenveen 18-5-1898, dv Hendrikus Brink en Aaltje Wichers.
4. Mannes STEGEMAN, geb. Vriezenveen 11-10-1890, overl. Vriezenveen 1969,
tr. 1e Vriezenveen 29-11-1913 Berendina Fredrika COES, geb. Vriezenveen 16-10-1888, overl. Vriezenveen 7-1-1939, dv Fredrik Coes en Rika Meijer;
tr. 2e Vriezenveen 1939 Hermina BERKHOF, geb. Vriezenveen 5-7-1900, dv Hendrik Berkhof en Dina Hilberink.
5. Johanna STEGEMAN, geb. Vriezenveen 2-1-1893, overl. Vriezenveen 1973, tr. Vriezenveen 20-12-1919 Hein KOBES, geb. Vriezenveen 31-7-1886, overl. Vriezenveen 26-4-1957, zv Gerrit Kobes en Lena Winkel.
6. Gerrit STEGEMAN, geb. Vriezenveen 17-9-1897, overl. Vriezenveen 29-10-1928, ongehuwd.
7. Klazina STEGEMAN, geb. Vriezenveen 1-12-1899, tr. Vriezenveen 1934 Marinus ALBERTS, geb. Ambt Almelo 27-9-1895, zv Gerrit Jan Alberts en Geeze van den Bos.

VIIIc.
Hendrika HEKHUIS, geb. Wierden 1-7-1856, overl. Wierden 26-1-1938, tr. Wierden 4-5-1882 Hendrik NOLTUS, geb. Wierden 25-4-1859, overl. Wierden 29-2-1936, arbeider, zv Egbert Noltus en Aleida Hobbelink.
Uit dit huwelijk:
1. Gerhard NOLTUS, geb. Wierden 30-4-1884, overl. Wierden 12-7-1916, tr. Wierden 27-1-1906 Johanna WEGGEMAN, geb. Wierden 6-7-1876, overl. Wierden 26-11-1916, dv Gerrit Jan Weggeman en Johanna Hendrika Grevink.
2. Egbert NOLTUS, geb. Wierden 16-2-1886, overl. Wierden 26-3-1886.
3. Hendrik NOLTUS, geb. Wierden 14-8-1889, tr. Wierden 17-4-1919 Jenneken ESHUIS, geb. Wierden 16-8-1890, dv Fredrik Eshuis en Jenneken ter Haar.
4. Frederik Adolf NOLTUS, geb. Wierden 21-10-1892, tr. Rijssen 13-11-1924 Berendina Johanna SCHOLTEN, geb. Ambt Delden 1900, dv Arend Jan Scholten en Berendina Koelers.
5. Fenneken NOLTUS, geb. Wierden 7-1-1896, overl. Wierden 28-10-1916, ongehuwd.

VIIId.
Janna Gerritdina HEKHUIS, geb. Wierden 18-9-1864, overl. Almelo 25-10-1946,
tr.(1) Wierden 29-12-1887 Jan KNOOP, geb. Ambt Almelo 7-6-1854, wever, overl. Almelo 29-7-1898, zv Abraham Knoop en Fenneken Hendriksen.
tr.(2) Ambt Almelo 26-1-1907 Arend Jan VASTERS, geb. Holten (De Borkeld) 22-8-1870, overl. Almelo 22-4-1946, zv Willem Vasters en Aaltjen Kanis.
Uit het eerste huwelijk:
1. Fenneken KNOOP, geb. Wierden 18-11-1887, overl. Almelo 30-9-1915, tr. Ambt Almelo 19-5-1911 Jannes STEGEHUIS, geb. Ambt Almelo 4-5-1887, overl. Almelo 31-12-1938, zv Jan Stegehuis en Gerritdina Heetbrink.
2. Aaltje KNOOP, geb. Almelo Stad 2-1-1889, tr. Ambt Almelo 19-7-1912 Gerrit Jan BOKHOVE, geb. Ambt Almelo 21-10-1886, zv Johan Bokhove en Hendriena Vrielink.
3. Gerritdina Fredrika Hendrika KNOOP, geb. Almelo Stad 13-1-1890, tr. Almelo 13-3-1915 Hermannus Johannes ELFERING, geb. Almelo Stad 6-12-1889, zv Jan Elfering en Wilhelmina Heukels.
4. Janna Gerritdina KNOOP, geb. Almelo Stad 15-1-1893, overl. Almelo Stad 17-4-1894.
5. Janna Gerritdina KNOOP, geb. Almelo 27-12-1894, overl. Almelo 9-5-1918, ongehuwd.
Uit het tweede huwelijk:
1. Maria Johanna VASTERS, geb. Ambt Almelo 17-10-1907.

VIIIe.
Johannes HE(C)KHUIS, geb. Wierden 15-8-1863, overl. Rheine (Dld) 2-3-1931, tr. 12-5-1885 Aleida DROSTE, geb. Ootmarsum 24-11-1852, overl. Rheine (Dld) 29-11-1941, dv Jan Hendrik Droste en Carolina Pisans.
Uit dit huwelijk:
1. Engelina Johanna HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 11-10-1884.
2. Gerhard HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 24-2-1886.
3. Henrika HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 1-11-1887, overl. 2-7-1957.
4. Johannes HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 1-3-1890.
5. Fredrik HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 4-10-1891, overl. 15-4-1981.
6. Karoline HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 10-12-1895, overl. 11-5-1980.

VIIIf.
Jan HEKHUIS, geb. Wierden 6-8-1856, werkman NS, overl. Vlissingen 5-11-1933, tr. Wierden 19-6-1879 Hendrika ESHUIS, geb. Wierden 28-5-1857 overl. Vlissingen 7-4-1933, dv Jannes Eshuis en Geertjen Kleinjans.
Uit dit huwelijk:
1. Gerritdiena HEKHUIS, geb. Wierden 18-3-1879 (gewettigd bij huwelijk ouders).
2. Johannes HEKHUIS, geb. Roosendaal 21-6-1881.
3. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Moerdijk 9-2-1884, overl. Moerdijk 16-8-1884.
4. levenloos geboren zoon, geb. Moerdijk 5-2-1885.
5. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Moerdijk 27-12-1885.
6. Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Zevenbergen 26-2-1888.
7. Geertje HEKHUIS, geb. Vlissingen 22-6-1889, overl. Vlissingen 3-2-1891.
8. Hendrika HEKHUIS, geb. Vlissingen 15-1-1891, overl. Vlissingen 1-8-1891.
9. Gerard HEKHUIS, geb. Vlissingen 25-12-1891, overl. Vlissingen 26-12-1891.
10. levenloos geboren zoon, geb. Vlissingen 22-12-1892.
11. Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-9-1894.
12. Willem HEKHUIS, geb. Vlissingen 29-4-1897.
13. Geertje HEKHUIS, geb. Vlissingen 24-10-1898.

VIIIg.
Gerhard HEKHUIS, geb. Wierden 3-1-1860, fabrieksarbeider (stoomwever), overl. Hengelo (O) 20-3-1918, tr. Wierden 4-5-1893 Geesje TEN CATE, geb. Almelo 20-4-1868, overl. Hengelo (O) 20-1-1948, dv Lambert Jan ten Cate en Berendina Hendrika van den Els.
Uit dit huwelijk:
1. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 3-11-1893.
2. Berendina Hendrika HEKHUIS, geb. Wierden 19-3-1896.
3. Hendrik HEKHUIS, geb. Woolde 11-12-1897.
4. Lamberta HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 6-12-1900.
5. Gerhard HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 13-5-1909.

VIIIh.
Janna HEKHUIS, geb. Wierden 6-5-1863, overl. Borne 5-3-1934, tr. Borne 3-2-1888 Gerhard TER BRUGGE, geb. Zenderen 8-7-1862, overl. Borne 31-8-1931, zv Gerrit ter Brugge en Gezina Hilbrink.
Uit dit huwelijk:
1. Gerrit TER BRUGGE, geb. Borne 10-7-1888, overl. Enschede 7-4-1952, tr. Lonneker 25-10-1919 Aaltjen Fenneken MEENDERINK, geb. Lonneker 1891, dv Hermannus Meenderink en Berendina Egelink.
2. Hendrika Gezina TER BRUGGE, geb. Borne 20-2-1890, overl. Borne 31-1-1928, ongehuwd.
3. Gerrit Jan TER BRUGGE, geb. Borne 12-4-1891, overl. Hengelo (O) 26-5-1941, tr. Borne 3-8-1918 Hermina Berendina MARKUS, geb. Hengelo (O) 12-8-1891, dv Hendrik Markus en Berendina Geerdink.
4. Gerhard TER BRUGGE, geb. Borne 19-6-1892, tr. Brunssum 8-4-1916 Ailderdina POST, geb. Groningen 25-2-1894, dv Georgius Post en Janke van der Hoek.
5. Herman TER BRUGGE, geb. Borne 3-2-1896, tr. Hengelo (O) 1-9-1922 Egbertdina Louisa Truida TIJINK, geb. Hengelo (O) 4-11-1895, dv Gerrit Jan Tijink en Wilhelmina Broeze.
6. Christiaan TER BRUGGE, geb. Borne 24-12-1897, overl. Hengelo (O) 25-9-1958, tr. Borne 2-3-1928 Derkdina PEREBOOM, geb. Lonneker 1905, dv Jan Pereboom en Hilligje ten Harmsel.
7. Manna TER BRUGGE, geb. Borne 1-6-1899, overl. Borne 22-8-1899.
8. Mina TER BRUGGE, geb. Borne 6-8-1900, tr. Borne 18-5-1923 Geert Lammert RUDOLPHUS, geb. Groningen 24-1-1900, zv Alardus Rudolphus en Sietske Rudolphie.

VIIIi.
Klasina HEKHUIS, geb. Wierden 25-12-1866, overl. Hengelo (O) 28-4-1950, tr. Wierden 20-5-1886 Albertus JERUSALEM, geb. Wierden 24-4-1864, overl. Hengelo (O) 10-4-1930, zv Jan Jerusalem en Gesina Berendina Vos.
Uit dit huwelijk:
1. Jan JERUSALEM, geb. Wierden 9-1-1887, tr. Hengelo (O) 16-11-1907 Hermina ELFERINK, geb. Hengelo (O) 21-9-1886, overl. Hengelo (O) 19-12-1945, dv Gerrit Jan Elferink en Maria Luijerink.
2. Hendrika JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 5-5-1888, overl. Hengelo (O) 3-8-1891.
3. Gerrit Jan JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 8-7-1889, overl. Hengelo (O) 11-8-1890.
4. Gerrit Bernardus JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 29-6-1890, overl. Hengelo (O) 30-8-1890.
5. Gerrit Jan JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 9-3-1892, tr. Hengelo (O) 24-11-1917 Wilhelmina Geziena DERKINK, geb. Hengelo (O) 14-3-1893, dv Hendrik Jan Derkink en Willemina Stokreef.
6. Hendrika JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 16-3-1894, tr. Hengelo (O) 30-11-1918 Willem Herman MEUTSTEGE, geb. Hengelo (O) 26-4-1895, zv Jan Meutstege en Jenneken Wegereef.
7. Gerrit Bernardus JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 5-7-1895, overl. Hengelo (O) 28-2-1940, tr. Hengelo (O) 16-2-1924 Aleida VREENEGOOR, geb. Hengelo (O) 20-7-1898, dv Theodorus Vreenegoor en Aleida Dressel.
8. Klazina JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 3-6-1897, overl. Hengelo (O) 8-3-1902.
9. Albertus JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 22-10-1898, overl. Hengelo (O) 4-12-1901.
10. Barend Diederik JERUSALEM, geb. Hengelo (O) 30-4-1900, tr. Hengelo (O) 2-6-1927 Johanna Hendrika MOGEZOMP, geb. Hengelo (O) 9-12-1902, dv Jan Willem Mogezomp en Wilhelmina Hazelaar.

VIIIj.
Herman HEKHUIS, geb. Wierden 17-4-1872, fabrieksarbeider, overl. Hengelo (O) 27-8-1945, tr. Wierden 24-10-1895 Hendrika BROUWER, geb. Wierden 6-11-1871, overl. Deventer 31-8-1956, dv Jan Hendrik Brouwer en Geesken Lapeine.
Uit dit huwelijk:
1. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 8-1-1896.
2. Gezina HEKHUIS, geb. Woolde 12-6-1899.
3. Hendrika HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 4-9-1903, overl. Hengelo (O) 6-4-1988.

VIIIk.
Willem HEKHUIS, geb. Wierden 14-5-1875, fabrieksarbeider, overl. Hengelo (O) 9-10-1941, tr. Wierden 5-9-1901 Gezina BROUWER, geb. Wierden 10-7-1877, overl. Hengelo (O) 3-9-1961, dv Jan Hendrik Brouwer en Geesken Lapeine.
Uit dit huwelijk:
1. Johanna HEKHUIS, geb. Wierden 6-5-1899 (gewettigd bij huwelijk ouders.
2. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 3-11-1902.
3. Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Wierden 26-3-1904, overl. Hengelo (O) 1-2-1905.
4. Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 12-5-1905, overl. Hengelo (O) 3-4-1906.
5. Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 11-8-1907, overl. Hengelo (O) 14-12-1907.
6. Gezina Hendrika HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 15-7-1910.
7. Hendrika HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 2-11-1912.
8. Willemina HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 10-9-1914.

IXa.
Engelina Johanna HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 11-10-1884, overl. Oldenzaal 13-9-1959, tr. Hendrikus HULSINK.

IXb.
Gerhard HECKHUIS, geb. Schüttorf (Dld) 24-2-1886, overl. Rheine (Dld) 4-7-1961, tr. NN.
Uit dit huwelijk:
1. Peter HECKHUIS, geb. Rheine (Dld) 28-1-1914.

IXc.
Gerritdiena HEKHUIS, geb. Wierden 18-3-1879 (gewettigd bij huwelijk ouders), dienstbode, overl. Gildehaus (Dld) 28-2-1946, tr. Wierden 3-8-1912 Friederich ELFERS, geb. Gildehaus (Dld) 29-11-1872, fabrieksarbeider, overl. Wijtschate (B) 17-7-1918 (gesneuveld in Eerste Wereldoorlog), zv Berend Elfers en Berendina Büld.
Uit dit huwelijk:
1. Bertha Johanna ELFERS, geb. Gildehaus (Dld) 30-5-1914, tr. Bernd NIEMEIER.
2. Johann ELFERS, geb. Gildehaus (Dld) 21-8-1916, sinds 1945 vermist in Rusland, tr. Greta.

IXd.
Johannes HEKHUIS, geb. Roosendaal 21-6-1881, overl. Vlissingen 27-12-1948, tr. Vlissingen 15-5-1903 Pieternella Jacoba VERHEUL, geb. Vlissingen 12-11-1881, overl. Vlissingen 9-11-1979, dv Christiaan Cornelis Verheul en Pieternella Klaassen.
Uit dit huwelijk:
1. Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 19-3-1904.
2. Pieternella HEKHUIS, geb. Vlissingen 5-9-1905.
3. Christiaan Cornelis HEKHUIS, geb. Vlissingen 28-4-1909, overl. Vlissingen 29-3-1926.
4. Hendrika HEKHUIS, geb. Vlissingen 14-6-1910.
5. Johannes HEKHUIS, geb. Vlissingen 11-8-1912.

IXe.
Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Hooge en Lage Zwaluwe 27-12-1885, overl. Velsen 19-8-1971, tr. Vlissingen 29-3-1911 Martina VIENNE, geb. IJzendijke 4-4-1884, overl. Velsen 9-9-1969, dv Jannis Abraham Vienne en Adriana Francina Leenhouts.
Uit dit huwelijk:
1. Levenloos geboren tweeling, geb. Vlissingen 11-9-1911.
2. Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 19-4-1913.
3. Adriana HEKHUIS, geb. Vlissingen 27-8-1917.

IXf.
Gerrit Hendrik HEKHUIS, geb. Zevenbergen 26-2-1888, overl. Vlissingen 9-2-1913, tr. Goes 20-10-1910 Willemina Dina SLIMMENS, geb. Goes 7-7-1888, overl. Arnhem 28-6-1983, dv Marinus Slimmens en Neeltje Verplakke.
Uit dit huwelijk:
1. Jan Marcus HEKHUIS, geb. Vlissingen 24-8-1911, overl. Vlissingen 27-8-1911.
2. Marcus HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-9-1912.

IXg.
Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-9-1894, werkman NS, overl. Vlissingen 5-1-1982, tr. Breskens 25-6-1920 Pieternella Sara DE BAARE, geb. Breskens 26-3-1897, overl. Koudekerke 20-6-1993, dv Herman Johannis de Baare en Maria Theresia de Pauw.
Uit dit huwelijk:
1. Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-8-1922.

IXh.
Willem HEKHUIS, geb. Vlissingen 29-4-1897, bakker, overl. Middelburg 2-12-1977, tr. Vlissingen 13-10-1920 Magdalena Suzanna BLAAS, geb. Koudekerke 19-3-1897, overl. Middelburg 9-5-1974, dv Lein Blaas en Suzanna Broerse.
Uit dit huwelijk:
1. Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-2-1922.
2. Lein HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-10-1923.
3. Hendrika HEKHUIS, geb. Vlissingen 22-9-1932.

IXi.
Geertje HEKHUIS, geb. Vlissingen 24-10-1898, overl. Vlissingen 9-9-1973, tr. Vlissingen 19-6-1925 Jan DE NOOIJER, geb. Vlissingen 11-3-1897, overl. Vlissingen 5-11-1978, zv Jacob de Nooijer en Jannetje Meulmeester.
Uit dit huwelijk:
1. Jacob DE NOOIJER, geb. Vlissingen 1-6-1926.
2. Hendrika DE NOOIJER, geb. Vlissingen 5-11-1928, tr. Jan KWANTES, geb. 1922, overl. Alkmaar 13-10-1986.
3. Jan DE NOOIJER, geb. Vlissingen 27-11-1932.

IXj.
Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 3-11-1893, tr. Hengelo (O) 19-1-1929 Willemina Johanna KOKKELINK, geb. Hengelo (O) 30-3-1904, overl. Hengelo (O) 11-9-1950, dv Antony Kokkelink en Rolina Alberdina Hanevelt.

IXk.
Berendina Hendrika HEKHUIS, geb. Wierden 19-3-1896, overl. Deventer 14-9-1965, tr. Hengelo (O) 18-3-1916 Arend Jan ENOCH, geb. Hengelo (O) 23-4-1891, zv Gradus Enoch en Johanna Rupert.

IXl.
Hendrik HEKHUIS, geb. Woolde 11-12-1897, metaaldraaier, overl. Hengelo (O) 16-9-1972, tr. Hengelo (O) 6-8-1921 Carolina BRUGMAN, geb. Arnhem 5-9-1897, overl. Hengelo (O) 23-6-1960, dv Franciscus Dominicus Brugman en Anna Belderbos.
Uit dit huwelijk:
1. Gerda HEKHUIS.

IXm.
Lamberta HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 6-12-1900, overl. Hengelo (O) 21-4-1940, tr. Hendrik ASSINK, geb. Hengelo (O) 15-5-1896, overl. Hengelo (O) 10-7-1957, zv Gerrit Jan Assink en Katharina Hassink.

IXn.
Gerhard HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 13-5-1909, verzekeringsinspecteur, overl. Hengelo (O) 18-11-1959, tr. Hengelo (O) 9-10-1930 Frederika Johanna Wilhelmina WEVERS, geb. Hengelo (O) 1-2-1909, dv Willem Gerrit Wevers en Christina Roesink.
Uit dit huwelijk:
1. Gerhard Willem HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 16-3-1931.
2. Willemina Gerarda HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 8-3-1939.
3. Frederik Johan Willem HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 5-11-1940.

IXo.
Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 8-1-1896, overl. Hengelo (O) 10-1-1976, tr. Hengelo (O) 22-8-1925 Hendrika MANENSCHIJN, geb. Hengelo (O) 31-7-1903, dv Egbert Manenschijn en Willemina Bouwhuis,
geen kinderen.

IXp.
Gezina HEKHUIS, geb. Woolde 12-6-1899, tr. Hengelo (O) 20-6-1925 Gerrit Jan ASSINK, geb. Enschede 19-6-1898, zv Willem Assink en Rosina Hendrika Heutink.

IXq.
Johanna HEKHUIS, geb. Wierden 6-5-1899 (gewettigd bij huwelijk ouders), overl. Hengelo (O) 30-9-1985 tr. Hengelo (O) 17-3-1928 Bernardus Johannes EELDERINK, geb. Stad Delden 11-5-1896, overl. Hengelo (O) 22-12-1948, zv Berend Jan Eelderink en Elsken Paalman.

IXr.
Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Wierden 3-11-1902, metaaldraaier, overl. Hengelo (O) 7-1-1972, tr. Hengelo (O) 8-7-1933 Bertha TER HORST, geb. Hengelo (O) 8-2-1905, overl. Hengelo (O) 10-5-1941, dv Bernardus ter Horst en Johanna ten Cate.
Uit dit huwelijk:
1. Willem HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 26-8-1935, overl. Hengelo (O) 2-9-1935.
2. Willem Gerrit HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 16-4-1938.
3. Johanna Gezina HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 14-3-1941.

IXs.
Gezina Hendrika HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 15-7-1910, overl. Hengelo (O) 18-7-1994, tr. Hengelo (O) 22-1-1938 Johan Hendrikus SNUVERINK.

IXt.
Hendrika HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 2-11-1912, overl. Hengelo (O) 6-5-1996, tr. Hengelo (O) 19-6-1942 Willem Frederik JANSINK, geb. Hengelo (O) 13-2-1913, overl. Enschede 30-11-1988, zv Frederik Willem Jansink en Aaltje Hendrika Brinkman.
Uit dit huwelijk:
1. Frederik Willem JANSINK.
2. Gezine Alide JANSINK.

IXu.
Willemina HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 10-9-1914, overl. Hengelo (O) 9-9-2011, tr. Hengelo (O) 25-1-1940, Willem TEESINK, geb. Hengelo (O) 2-10-1911, overl. Hengelo (O) 25-12-1986.

Xa.
1. Peter HECKHUIS, geb. Rheine (Dld) 28-1-1914, overl. Rheine (Dld) 16-10-1946.

Xb.
Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 19-3-1904, overl. Rotterdam 26-5-1972, tr. Rotterdam
22-2-1928 Cornelia MOELIKER, geb. Oud Vossemeer 3-4-1907, overl. Rotterdam 4-9-1999, dv Adam Moeliker en Thona den Engelsman.
Uit dit huwelijk:
1. Johannes HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-3-1929.
2. Thona HEKHUIS, geb. Vlissingen 16-3-1932.
3. Adam HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-10-1933.

Xc.
Pieternella HEKHUIS, geb. Vlissingen 5-9-1905, overl. Vlissingen 5-6-1991, tr. Vlissingen 28-11-1924 Leendert VAN STRIEN, geb. Zierikzee 12-9-1902, overl. Vlissingen 22-10-1984, zv Leendert van Strien en Cornelia de Valk.

Xd.
Hendrika HEKHUIS, geb. Vlissingen 14-6-1910, overl. Vlissingen 3-1-1976, tr. Vlissingen 16-6-1933 Pieter Cornelis BOUWMAN, geb. Oost- en West-Souburg 1-7-1906, overl. Vlissingen 4-7-1970, zv Hubertus Bernardus Bouwman en Maria Wilhelmina Buijs.

Xe.
Johannes HEKHUIS, geb. Vlissingen 11-8-1912, overl. Vlissingen 18-5-1972 tr. Duisburg-Hamborn (Dld) 22-1-1938 Johanna Gertrude LANGENHORST, geb. 2-10-1912, overl. Vlissingen 7-8-2005.

Uit dit huwelijk:
1. Johannes HEKHUIS, geb. Vlissingen 22-7-1940.
2. Johanna Aletta HEKHUIS, geb. Vlissingen 28-1-1946.
3. Dieter Christiaan HEKHUIS, geb. Vlissingen 4-10-1951.

Xf.
Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 19-4-1913, overl. Levittown (USA) 14-7-1969 tr. Velsen 26-10-1939 Margiena Johanna VAN OS, geb. Velsen 5-10-1912, overl. West Islip, Suffolk, New York 4-9-1998, dv Pieter van Os en Iefke van Tol.
Uit dit huwelijk:
1. Levenloos geboren kind, Apeldoorn 23-3-1943.
2. Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Hoenderloo 18-8-1944.
3. Pieter Jan HEKHUIS, geb. Uddel 24-2-1947.

Xg.
Adriana HEKHUIS, geb. Vlissingen 27-8-1917, overl. Driehuis 23-8-2006, tr. Velsen 21-10-1936 Jacobus LUB, overl. 1972.

Xh.
Marcus HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-9-1912, tr. Vlissingen 5-3-1937 Wilhelmina Cornelia VAN DER VLIET, geen kinderen.

Xi.
Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-8-1922, rijksambtenaar (VROM), overl. Middelburg 11-12-2017, tr. Vlissingen 19-3-1948 Jannetje Helena JANSEN, geb. Vlissingen 23-6-1925, overl. Middelburg 24-11-1998, dv Cornelis Jacobus Jansen en Pieternella Daalhuizen.
Uit dit huwelijk:
1. Jan HEKHUIS, geb. Middelburg 28-1-1949.
2. Cornelis Jacobus HEKHUIS, geb. Middelburg 17-11-1950.

Xj.
Jan HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-2-1922, muziekleraar, overl. Vlissingen 5-2-2000, tr. Vrouwenpolder 17-10-1945 Jaantje Henderika DE ROO, geb. Vrouwenpolder 7-6-1923, dv Stoffel de Roo en Johanna van Engen.
Uit dit huwelijk:
1. Willem HEKHUIS, geb. Vrouwenpolder 23-4-1946.
2. Johanna HEKHUIS, geb. Middelburg 27-11-1947, tr. Veere 22-5-1970 Andries Cornelis BARENTSEN.
huwelijk ontbonden in 1982
3. Levenloos geboren zoon, Middelburg 29-9-1950.
4. Jan Willem HEKHUIS, geb. Middelburg 18-1-1955.

Xk.
Lein HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-10-1923, overl. Vrouwenpolder 7-4-2006, tr. Vrouwenpolder 29-10-1947 Suzanna Neeltje LOUWERSE.
Uit dit huwelijk:
1. Marius Leendert HEKHUIS, geb. Middelburg 13-1-1960.

Xl.
Hendrika HEKHUIS, geb. Vlissingen 22-9-1932, overl. Vrouwenpolder 9-7-1981, tr. Vrouwenpolder 19-1-1955 Josephus Benjamin .
Uit dit huwelijk:
1. Magdalena Suzanna TAX, geb. 1955, overl. Oostkapelle 26-11-1962.

Xm.
Gerda HEKHUIS, tr. Tonius HEKMAN, geb. ca 1918, overl. Wierden 6-11-1980.

Xn.
Gerhard Willem HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 16-3-1931, overl. Hengelo (O) 14-3-1984, tr. Hengelo (O) 1-6-1968 Willemina DENEKAMP.
geen kinderen.

Xo.
Willemina Gerarda HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 8-3-1939, tr. Hengelo (O) 28-3-1963 Gerrit Derk BOSWINKEL.

Xp.
Frederik Johan Willem HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 5-11-1940, tr. Hengelo (O) 1-10-1968 Anna Hermina DEKEMA.
Uit dit huwelijk:
1. Patrick HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 17-2-1972.
2. Frank HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 22-4-1974.

Xq.
Willem Gerrit HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 16-4-1938, tr. Hengelo (O) 16-10-1964 Johanna Hendrika TER MEULEN, geb. 26-5-1942, overl. Hengelo (O) 18-11-2009.
Uit dit huwelijk:
1. Karin HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 15-8-1966.
2. Dini HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 7-2-1969.
3. Gert HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 7-2-1969, overl. Hengelo (O) 21-2-1969.

Xr.
Johanna Gezina HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 14-3-1941, tr. Hengelo (O) 27-4-1962 Klaas TEESINK.

XIa.
Johannes HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-3-1929, overl. Rotterdam 2002, tr. Rotterdam 23-8-1956 Maartje SCHUCHHARD.

Uit dit huwelijk:
1. Wilhelmina HEKHUIS, geb. Rotterdam 12-3-1962.

XIb.
Thona HEKHUIS, geb. Vlissingen 16-3-1932, tr. Rotterdam 16-4-1953 Marinus BOTH.

XIc.
Adam HEKHUIS, geb. Vlissingen 3-10-1933, tr. Rotterdam 20-7-1957 Cornelia Therese TOP.
Uit dit huwelijk:
1. Jacob Joseph HEKHUIS, geb. Schiedam 18-4-1958.
2. Jan Wilhelm HEKHUIS, geb. Amsterdam 13-6-1959.

XId.
Johannes HEKHUIS, geb. Vlissingen 22-7-1940, tr. Vlissingen 29-6-1979 Janny Neeltje DE BESTE, geb. Rotterdam 20-9-1944, dv Jan de Beste en Antonia Neeltje de Ridder.
Uit dit huwelijk:
1. Jeroen HEKHUIS, geb. Vlissingen 2-9-1980.
2. Remco HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-1-1983.

XIe.
Johanna Aletta HEKHUIS, geb. Vlissingen 28-1-1946, overl. Vlissingen 30-5-2002, tr. Vlissingen 11-12-1970 Pieter Willem BOELHOUWER.
Uit dit huwelijk:
1. Collin BOELHOUWER.
2. Marcel BOELHOUWER.

XIf.
Dieter Christiaan HEKHUIS, geb. Vlissingen 4-10-1951, geregistreerd partnerschap met Elizabeth VAN OORSCHOT, geb. Vlissingen 24-07-1956, overl. Oost-Souburg 12-7-2018.

XIg.
Gerrit Jan HEKHUIS, geb. Hoenderloo 18-08-1944.

XIh.
Pieter Jan HEKHUIS, geb. Uddel 24-2-1947, tr. USA Patricia Ann VAN HOUDT, geb. ca 1953, dv George Edward Houde en Lillian Browne.
Uit dit huwelijk:
Justin HEKHUIS, geb. USA 3-8-1981.

XIi.
Jan HEKHUIS, geb. Middelburg 28-1-1949, parketsecretaris (Justitie), tr. Middelburg 1982 Marianne Pieternella HOGENSTEIN, geb. Burgh 7-1-1955, dv Marinus Hogenstein en Pieternella Cornelia Schoonaard.
Uit dit huwelijk:
1. Paul HEKHUIS, geb. Middelburg 8-5-1984.
2. Tim HEKHUIS, geb. Vlissingen 28-8-1986.

XIj.
Cornelis Jacobus HEKHUIS, geb. Middelburg 17-11-1950, elektromonteur, tr. Vlissingen 7-5-1975 Johanna VAN DEN BROEKE, geb. Oost-Souburg 23-9-1954, dv Antheunis van den Broeke en Johanna van Vlaanderen.
Uit dit huwelijk:
1. Gilbert HEKHUIS, geb. Middelburg 28-6-1976.
2. Robert HEKHUIS, geb. Oost-Souburg 16-1-1980.

XIk.
Willem HEKHUIS, geb. Vrouwenpolder 23-4-1946, journalist, tr. Doorn 18-11-1970 Tiny Janetta KLEIN, geb. Dalen 17-1-1947, dv Jacob Klein en Sjouke Baron.
Uit dit huwelijk:
1.Kilian Patrick Vincent HEKHUIS, geb. Dalfsen 3-10-1972.
2. Kerensa Gwendolyn Bernadette HEKHUIS, geb. Amersfoort 8-3-1977.
3. Lucinda Mandy Maureen HEKHUIS, geb. Leusden 28-12-1982.

XIl
Johanna HEKHUIS, geb. Middelburg 27-11-1947, tr. Veere 22-5-1970 Andries Cornelis BARENTSEN.
huwelijk ontbonden in 1982
Uit dit huwelijk:
1. Edwin BARENTSEN.
2. Aswintha BARENTSEN.

XIm.
Jan Willem HEKHUIS, geb. Middelburg 18-1-1955, overl. Havering (GB) 3-7-2001, tr. Arnemuiden 18-12-1981 Johanna Wilhelmina DAMME.
echtscheiding in 1996.
Uit dit huwelijk:
1. Helen HEKHUIS, geb. Arnemuiden 13-7-1983.

XIn.
Marius Leendert HEKHUIS, geb. Middelburg 13-1-1960, vertegenwoordiger, tr. Veere 8-6-1984 Suzanna Elizabeth SCHOE.
Uit dit huwelijk:
1. Lise HEKHUIS, geb. 5-6-1991.
2. Iris HEKHUIS, geb. Vrouwenpolder 22-2-1993.

XIo.
Patrick HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 17-2-1972.

XIp.
Frank HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 22-4-1974.

XIq.
Karin HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 15-8-1966, tr. H.J. (Huub) VAN DER LEEUW.

XIr.
Dini HEKHUIS, geb. Hengelo (O) 7-2-1969.

XIIa.
Wilhelmina HEKHUIS, geb. Rotterdam 12-3-1962, tr. Johan DE JONG, geb. Rotterdam 17-10-1963, zv Leendert de Jong en Johanna Bek.

XIIb.
Jacob Joseph HEKHUIS, geb. Schiedam 18-4-1958, tr. Spijkenisse 27-5-1983 Yvonne DE JONG.
Uit dit huwelijk:
1. Patricia HEKHUIS, geb. Spijkenisse 10-6-1984.
2. Mariska HEKHUIS, geb. Spijkenisse 27-4-1988.

XIIc.
Jan Wilhelm HEKHUIS, geb. Amsterdam 13-6-1959, tr. Poortugaal 28-10-1983 Jacoba GROENEVELD, geb. 1961.
Uit dit huwelijk:
1. Daphne Esmeralda HEKHUIS, geb. Spijkenisse 21-6-1985.
2. Jordi Alexander HEKHUIS, geb. Spijkenisse 26-6-1987.

XIId.
Jeroen HEKHUIS, geb. Vlissingen, 2-9-1980, geregistreerd partnerschap Middelburg 12-06-2017 met Esther Elisabeth Irma SLAGER, geb. Amersfoort 26-10-1979, dv Rien Slager en Joke Simmers.
Uit eerdere relatie van Esther Slager:
1. Feryal Joanna, geb. 14-10-2011, erkend door Jeroen Hekhuis.
Uit dit geregistreerd partnerschap:
1. Ferre Mas Jon HEKHUIS, geb. 31-7-2017.

XIIe.
Remco HEKHUIS, geb. Vlissingen 6-1-1983, relatie met Tamara BOELENS, geb. Heerenveen 06-06-1995, dv Pieter Boelens en Angeline Monique Smith.

XIIf.
Justin HEKHUIS, geb. (USA) 3-8-1981, tr. 31-10-2012 Orlando (Florida, USA) Tara CLYDE.

XIIg.
Paul HEKHUIS, geb. Middelburg 8-5-1984, onderwijzer, geregistreerd partnerschap Goes 10-10-2013 met Nienke DE KLERK, geb. Goes 5-6-1988, dv Erik Willem de Klerk en Maya Berendina Cornelia Versluis.
Uit dit geregistreerd partnerschap:
1. Mara HEKHUIS, geb. Goes 9-1-2015.
2. Linn HEKHUIS, geb. Goes 2-5-2019.

XIIh.
Tim HEKHUIS, geb. Vlissingen 28-8-1986, woont samen met Daisy VAN DER MEIREN, geb. Merksem (B) 27-6-1985, dv Ludo van der Meiren en Monique Verbaenen.
Uit deze relatie:
1. Dakota HEKHUIS, geb. Wilrijk-Antwerpen (B) 13-12-2016.

XIIi.
Gilbert HEKHUIS, geb. Middelburg 28-06-1976.

XIIj.
Robert HEKHUIS, geb. Oost-Souburg 16-1-1980.

XIIk.
Kilian Patrick Vincent HEKHUIS, geb. Dalfsen 3-10-1972, tr. Bunschoten 25-6-2002 Sophia Cornélie GEERTZEMA, geb. Bunschoten 20-4-1977, dv Nicolaas Tonnis Geertzema en Maria Johanna Helena van Kuijeren.
Uit dit huwelijk:
1. Fenneke Maria Janetta HEKHUIS, geb. Amersfoort 1-11-2004.
2. Jurjen Willem Nicolaas HEKHUIS, geb. Amersfoort 25-6-2007.
3. Yfke Henriëtte Helena HEKHUIS, geb. Amersfoort 24-10-2010.

XIIl.
Kerensa Gwendolyn Bernadette HEKHUIS, geb. Amersfoort 8-3-1977.

XIIm.
Lucinda Mandy Maureen HEKHUIS, geb. Leusden 28-12-1982.

XIIn.
Helen HEKHUIS, geb. Arnemuiden 13-7-1983, tr. Emmanuel BONTE.

XIIo.
Lise HEKHUIS, geb. 5-6-1991.

XIIp.
Iris HEKHUISgeb. Vrouwenpolder 22-2-1993.