Stamboom Hekhuijsen (Vianen).

I.
Gerrit HEKHUIJSEN, geb. ca 1605, tr. NN.
Uit dit huwelijk:
1. Pieter HECKHUIJSEN, geb. Vianen ca 1629.
2. Gijsbert HECKHUIJSEN, geb. Vianen ca. 1631.
3. Jan HEKHUIJSEN, geb. Vianen ca 1632.
4. Barthelomeus HECKHUIJSEN, geb. Vianen ca 1634, tabakverkoper.

IIa.
Pieter HECKHUIJSEN, geb. Vianen ca 1629, tr. ca 1652 Ariaentje BASTIAENS.
Uit dit huwelijk:
1. Gerrit/Gerardus HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 30-7-1653.
2. Bastiaen HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 17-6-1655.
3. Nicolaes HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 17-6-1655.
4. Jacobus HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 8-7-1657.
5. Gerrit HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 15-5-1661.
6. Cornelis HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 9-10-1664.

IIb.
Gijsbert HECKHUIJSEN, geb. Vianen ca. 1631, overl. < 14-2-1774, ondertr. Amsterdam 23-3-1662 Catrina VAN POELWIJK, geb. Dordrecht ca. 1639.
Uit dit huwelijk:
1. Cristina HECKHUIJSEN, ged. Vianen 18-12-1664, tr. Vianen 17-6-1688 Gerrit MASELANT, ged. Vianen 14-1-1666, zv Jan Cornelissen Maeselandt.
2. Aelletta HECKHUIJSEN, ged. Vianen 14-11-1665.
3. Gerrit HECKHUIJSEN, ged. Vianen 8-8-1667.
4. Gerrit HEKHUIJSEN, ged. Vianen 26-1-1669.
5. Steijntjen HEKHUIJSEN, ged. Vianen 18-7-1670.
6. Guilliam HECKHUIJSEN, ged. Vianen 10-8-1671.
7. Steijntjen HECKHUIJSEN, ged. Vianen 26-10-1672.

IIc.
Jan HEKHUIJSEN, geb. Vianen ca 1632, sigaarmaker, tr. Amsterdam 12-6-1660 Geertje GERRITS (van Meurs), geb. Zwolle ca 1628.
Uit dit huwelijk:
1. Dieuwertje HEKHUIJSEN, ged. Amtserdam 1-6-1661, tr. Jan Olofs VAN OOIJEN.
1. Gerrit HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 1-10-1662, begr. Amsterdam 14-10-1662.
2. Stijntje HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 10-6-1664, begr. Amsterdam 13-6-1664.
3. Gerrit HECKHUIJSEN, ged. Amsterdam 24-11-1665.
4. Stijntje HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 26-6-1667.

IIIa.
Gerrit/Gerardus HECKHUIJSEN, geb. Schoonhoven 30-7-1653, ondertr. Breda juni 1675 Margaretha/Maria DE CLERCK.
Uit dit huwelijk:
1. Petrus Enchuijsen, ged. Breda 9-2-1676, overl. Breda < 1678.
2. Petrus HECKHUIJSEN, ged. Breda 12-4-1678.
3. Franciscus HECKHUIJSEN, ged. Breda 18-11-1680.

IIIb.
Jacobus HECKHUIJSEN, ged. Schoonhoven 8-7-1657,
tr. (1) Vianen 27-1-1680 Josina HECKHUIJSEN, geb. Vianen;
ondertr. (2) Vianen 19-3-1682, tr. Oudewater Sijtje LEXMONT, geb. Oudewater;
tr. (3) Jutphaas 30-12-1703 Engelina LOSSER;
ondertr. (4) Vianen 27-12-1719 Megtelina BEERNING, geb. Utrecht.
Uit het eerste huwelijk:
1. Gijsbertus HEKHUIJSEN, ged. Vianen 17-10-1680.
2. Aerijantjen HECKHUIJSEN, ged. Vianen 13-10-1681.
Uit het tweede huwelijk:
3. Hendricus HEKHUIJSEN, ged. Vianen 28-6-1683.
4. Petris HECKHUIJSEN, ged. Vianen 14-2-1686.
5. Josina HECKHUIJSEN, ged. Vianen 30-10-1687.
6. Adriana HECKHUIJSEN, ged. Vianen 5-9-1689.
7. Lijsbeth HECKHUIJSEN, ged. Vianen 8-11-1691.
8. Jusina HECKHUIJSEN, ged. Vianen 20-3-1693.
9. Pieter HECKHUIJSEN, ged. Vianen 6-12-1696.

IIIc.
Gerard/Gerrit HECKHUIJSEN/HECKHUISZ, ged. Vianen ca. 1668, begr. Amsterdam 6-3-1739, ondertr. Amsterdam 20-7-1691 Adriana SCHULERUS ged. Amsterdam 30-8-1669, begr. Amsterdam 17-3-1759, dv Carel Schulerus en Lidia Rovers.
Uit dit huwelijk:
1. Lidia HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 20-5-1692, begr. Amsterdam 1-11-1692.
2. Joannes HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 12-8-1693, begr. Amsterdam 5-9-1693.
3. Coenraad HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 17-9-1694, begr. Amsterdam 4-10-1694.
4. Joannes/Jan HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 10-10-1696.
5. Clasina HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 1-10-1698, begr. Amsterdam 19-11-1748, ondertr. Amsterdam 12-3-1722 Paulus VISSCHER, ged. Amsterdam 8-3-1699, begr. Amsterdam 28-9-1757, zv Hillebrant Visscher en Hester van der Voort.
6. Lidia Jacoba HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 10-10-1700, begr. Amsterdam 30-10-1776.
7. Gijsebert HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 7-12-1703, begr. Amsterdam 27-5-1704.
8. Coenraet HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 18-9-1709, begr. Amsterdam 23-6-1710.

IVa.
Petrus HECKHUIJSEN/HECHUIJSEN, ged. Breda 12-4-1678, overl. Breda 9-2-1731, tr. Cecilia VAN DEN BROECK, overl. Breda 16-6-1732.
Uit dit huwelijk:
1. Margaretha Maria ECKHUIJSEN, ged. Breda 22-12-1708, tr. Breda 12-6-1729 Christiaan VAN DEN BROECK, geb. Maastricht.

IVb.
Franciscus HEKHUISEN, ged. Breda 18-11-1680, tr. Breda 13-9-1716 Johanna VAN RHETI, ged. Breda 8-12-1687, dr. van Govaert en Maria Siermans.
Uit dit huwelijk:
1. Gerardus VAN HECKHUIJSE, ged. Breda 26-5-1717.
2. Johanna Maria ECKHUIJSEN, ged. Breda 3-7-1719.
3. Margaretha ECKHUIJSEN, ged. Breda 7-3-1721.

IVc.
Pieter HECKHUIJSEN, ged. Vianen 6-12-1696, burgemeester van Vianen,
tr. (1) Vianen 12-2-1722 Katelina VAN SPRANG, geb. Gorinchem,
ondertr. (2) Vianen 3-4-1734 Hester Frederica DE CONING, ged. Dordrecht 14-2-1698, dv Johannes de Coning en Francina Maria de Winter.

IVd.
Joannes/Jan HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 10-10-1696, begr. Amsterdam 8-2-1776, makelaar, tr. Amsterdam 19-3-1719 Anna REUVERS.
Uit dit huwelijk:
1. Adriana HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 16-8-1720, begr. Amsterdam 21-2-1793, ondertr. Amsterdam 4-4-1743 Everard HAVERCAMP, ged. Amsterdam 28-9-1712, begr. Amsterdam 28-3-1777, notaris, zv Johannes Havercamp en Emerentia Hardenbroek.
2. Gerard HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 9-7-1723, begr. Amsterdam 19-1-1726.
3. Gerard HEKHUIJSEN, ged. Amsterdam 24-5-1726, begr. Amsterdam 4-10-1727.