Stamboom Augusteijn.

I. Tonis Augustijn, tr. NN.
Uit dit huwelijk:
1. Kornelis Augstijn, geb. ca 1695.

II. Kornelis Augstijn, geb. ca 1695, begr. Zierikzee 7-5-1771,
ondertr. 1e Nieuwerkerk 4-2-1718 Jacomyntje Lavooij, dv Andries Lavooij;
tr. 2e Zierikzee 12-5-1722 Jannetje Jansen.
Uit het eerste huwelijk:
1. Tonis Augstijn, geb. 23-11-1718, overl. 28-8-1719.
Uit het tweede huwelijk:
2. Anthony Augstijn, geb. Noordgouwe 18-12-1722.
3. Catrina Augstijn, geb. 27-3-1724, overl. 25-2-1725.
4. Jan Augstijn, geb. 10-9-1725, overl. 23-11-1725.
5. Hubregt Augstijn, geb. 15-9-1727, overl. 17-10-1727.
6. Hubregt Augstijn, geb. 5-1-1729, overl. 8-3-1729.
7.Katarina Augstijn, geb. 3-3-1730, overl. Zierikzee 20-9-1788,
tr. 1e Zierikzee 19-1-1749 Leendert Walkier;
tr. 2e Zierikzee 5-12-1753 Willem van Cleeft.
8. Janna Augstijn, geb. 6-12-1733, overl. 1-12-1760, tr. Zierikzee 25-6-1755 Leendert Graaf.
9. Jacob Augstijn, geb. 5-3-1734.

III.
Anthony Augstijn, geb. Noordgouwe 18-12-1722, overl. Zierikzee 26-12-1801,
tr. 1e Zierikzee 2-7-1745 Levyntje de Vlieger;
tr. 2e Dreischor 27-8-1753 Adriana Stouten, geb. Dreischor 2-11-1732, overl. Zierikzee 16-10-1807, dr. van Joos Stouten en Jannetje Jacobs.
Uit het eerste huwelijk:
1. Cornelis Augstijn, geb. 1-12-1745, overl. 2-12-1745.
2. Jan Augstijn, geb. 16-3-1748, overl. 2-7-1749.
3. Johannis Augustijn, geb. 22-2-1750, overl. 17-2-1751.
4. Pieter Augstijn, geb. 12-2-1751, overl. 3-3-1751.
5. Prina Augstijn, geb. 4-9-1752, overl. 17-12-1752.
Uit het tweede huwelijk:
6. Jannetje Augstijn, geb. 26-6-1754.
7. Kornelis Augstijn, geb. 3-8-1755.
8. Joost Augstijn, geb. Noordgouwe 17-2-1757.
9. Jan Augustijn, geb. 16-3-1758, overl. 12-8-1758.
10. Willemina Augstijn, geb. 27-3-1759, overl. 13-11-1760.
11. Kaatje Augstijn, geb. 30-3-1760, overl. 20-8-1760.
12. Janna Augstijn, geb. 29-6-1761, overl. 8-8-1761.
13. Jan Augstijn, geb. 29-7-1762.
14. Willemyna Augstijn, geb. 9-8-1764, overl. 17-2-1765.
15. Johanna Augstijn, geb. 14-2-1765.
16. Catrine Augstijn, geb. 26-11-1766.
17. Catrina Augstijn, geb. 19-6-1767.
18. Tona Augstijn, geb. 30-3-1769.
19. Jan Augstijn, geb. 23-11-1771.

IV.
Joost Augstijn, geb. Noordgouwe 17-2-1757, landwerker, overl. Zierikzee 16-6-1817,
tr. 1e Zierikzee 5-5-1784 Neeltje Marinusse Klaasse Beije, geb. Zierikzee 3-11-1762, overl. Zierikzee 12-2-1816, dr. van Marinus Klaasse en Elisabeth Beije;
tr. 2e Zierikzee 27-11-1816 Sara de Roo, dr. van Stoffel de Roo en Anthonia Brouwers.
Uit het eerste huwelijk:
1. Elizabeth Agesteijn, geb. Kerkwerve 13-5-1785, overl. Brouwershaven 20-3-1844,
tr. 1e Kerkwerve 19-9-1806 Cornelis van de Vate, geb. 1780, overl. Brouwershaven 25-7-1822;
tr. 2e Brouwershaven 11-6-1823 Nicolaas Bolle, geb. Brouwershaven 1-9-1787, overl. Zierikzee 23-1-1844, zn. van Marinus Bolle en Trijntje van Westen.
2. Anthony Agesteijn, geb. Kerkwerve 18-9-1786.
3. Arjaantje (Adriana) Agestein, geb. Kerkwerve 15-1-1788.
4. Anna Agestein, geb. Kerkwerve 21-11-1789.
5. Marinus Agestijn, geb. Kerkwerve 24-3-1792.
6. Klaas Agestein, geb. Kerkwerve 23-12-1793.
7. Janna Agustijn, geb. Kerkwerve 20-2-1796.
8. Willemina Hagestein, geb. Kerkwerve 14-3-1798.
9. Govert Hagestein, geb. Kerkwerve 8-3-1801.
10. Jacob Hagestein, geb. Kerkwerve 15-5-1804.

Va.
Anthony Agesteijn, geb. Kerkwerve 18-9-1786, arbeider, overl. Bommenede 30-11-1834,
tr. 1e Bommenede 23-7-1813 Jacoba van der Nood, geb. Rengershoek 10-4-1794, overl. Bommenede 18-4-1831, dr. van Pieter van der Nood en Kaatje Imanse de Jonge;
tr. 2e Bommenede 26-10-1831 Krijna Bakker, geb. Brouwershaven 26-9-1801, overl. omstr. 1835, dr. van Bartel Bakker en Pieternella de Bil.
Uit het eerste huwelijk:
1. Joost Hagesteijn, geb. Bommenede 27-12-1813.
2. Pieter Hagesteijn geb. Zonnemaire 17-7-1815.
3. Marinus Hagesteijn, geb. Bommenede 5-4-1817.
4. Jacob Hagesteijn, geb. Brouwershaven 12-5-1819.
5. Adriaan Hagesteijn, geb. Brouwershaven 14-8-1821, zeeman, overl. Swansea (Wales) 15-4-1857, tr. Zierikzee 8-8-1855 Helena de Keijzer, geb. Zierikzee 13-10-1812, overl. Zierikzee 21-4-1907, dr. van Laurens de Keijzer en Cornelia Lenard.
6. Willem Hagesteijn, geb. Bommenede 14-10-1823, overl. Bommenede 25-12-1845.
7. Neeltje Hagesteijn, geb. Bommenede 28-4-1825, overl. Bommenede 28-9-1825.
8. Leendert Hagesteijn, geb. Bommenede 12-9-1826, overl. Bommenede 8-1-1828.
9. Klaas Hagesteijn, levenloze zoon, geb. Bommenede 24-12-1828.
10. Leendert Hagesteijn, geb. Bommenede 8-4-1830, overl. Bommenede 2-2-1834.
Uit het tweede huwelijk:
11. Bartel Hagesteijn, geb. Bommenede 13-9-1832.
12. Jan Hagesteijn, geb. Bommenede 11-9-1833, overl. Bommenede 12-9-1833.
13. Klaas Hagesteijn, geb. Bommenede 11-9-1833, overl. Bommenede 15-9-1833.
14. Klaas Anthony Hagesteijn, geb. Bommenede 17-11-1834, overl. Bommenede 28-11-1837.

Vb.
Arjaantje (Adriana) Agestein, geb. Kerkwerve 15-1-1788, overl. Burgh 10-12-1823, ondertr. Kerkwerve 4-8-1809 Marinus van Zuijen, geb. Burgh omstr. 1779, overl. Burgh 12-1-1861, zn. van Cent van Zuijen en Maria van Lillo.
Haar dochter:
1. Neeltje Hagestein, geb. Kerkwerve, ged. Kerkwerve 23-7-1809.

Vc.
Anna Agestein, geb. Kerkwerve 21-11-1789, overl. Zierikzee 17-3-1869,
tr. 1e Kerkwerve 26-10-1810 Pieter Kloet, overl. 29-12-1811;
tr. 2e Zierikzee 1-10-1828 Guljaam Graveleijn, geb. Ouwerkerk, ged. Ouwerkerk 2-5-1782, overl. Zierikzee 22-12-1847, zn. van Jacobus Graveleijn en Janna Pieterse Kooiman.
Haar kinderen:
1. Marina Hogesteijn, geb. Zierikzee 15-12-1814, overl. Zierikzee 30-7-1860, tr. Zierikzee 29-4-1840 Engel Cornelis Reijnout, geb. Zierikzee 30-11-1808, overl. Zierikzee 18-10-1886, zn. van Cornelis Reijnout en Semijna van den Doelle.
2. Janna Hogensteijn, geb. Zierikzee 25-2-1821.
3. Jozina Hogenstein, geb. Zierikzee 8-9-1823, overl. Zierikzee 17-2-1847.
4. Anthony Augustijn, geb. Zierikzee 6-11-1825, overl. Zierikzee 6-12-1825.

Vd.
Marinus Agestijn, geb. Kerkwerve 24-3-1792, overl. Brouwershaven 15-8-1832, tr. Bommenede 13-8-1819 Elizabeth van de Vate, geb. Noordwelle 1792, overl. Brouwershaven 21-3-1863, dr. van Cornelis van de Vate en Lena Straijer.
Uit dit huwelijk:
1. Lena Hagenstein, geb. Brouwershaven 20-9-1819, overl. Zierikzee 21-2-1902, tr. Noordgouwe 31-1-1844 Jan Hart, geb. Noordgouwe 22-12-1823, overl. Zierikzee 7-7-1886, zn. van Simon Hart en Adriaantje Stoutjesdijk.
2. Neeltje Hagesteijn, geb. Brouwershaven 20-9-1819, overl. Brouwershaven 1-11-1819.
3. Kornelis Hagestein geb. Brouwershaven 7-3-1821.
4. Willemina Hoogestein, geb. Brouwershaven 28-6-1822, tr. Bommenede 23-4-1850 Willem Slobbe, geb. Zonnemaire 4-1-1822, zn. van Jan Slobbe en Willemijntje Barbier.
5. Maria Hagestein, geb. Brouwershaven 13-7-1825, overl. Zonnemaire 31-12-1853, tr. Bommenede 26-9-1849 Cornelis van der Cingel, geb. Noordgouwe 2-12-1821, zn. van Marinus van der Cingel en Catharina van der Waal.
6. Josina Hagesteijn, geb. Brouwershaven 17-3-1827, overl. Brouwershaven 12-10-1827.
7. Joost Hagesteijn, geb. Brouwershaven 7-5-1828, overl. Brouwershaven 20-10-1834.

Ve.
Klaas Agestein, geb. Kerkwerve 23-12-1793, vrachtvaarder, overl. Elkerzee 11-1-1833, tr. Elkerzee 17-12-1816 Adriana van der Schelde, geb. Elkerzee 1779, dr. van Leendert van der Schelde en Aaltje Jacobussen.
Uit dit huwelijk:
1. Leendert Hogestein, geb. Elkerzee 12-11-1817, overl. Elkerzee 21-9-1818.
2. Neeltje Hogestein, geb. Elkerzee 20-2-1819, overl. Elkerzee 10-2-1846, tr. Elkerzee 9-2-1838 Cornelis Hodde, geb. Duivendijke 1814, overl. Renesse 5-12-1879, zn. van Johannis Hodde en Lena Stoel.
3. Leendert Hoogestein, levenloze zoon, geb. Elkerzee 13-4-1820.
4. Engeltje Hoogestein, geb. Elkerzee 28-6-1822, overl. Elkerzee 4-1-1823.

Vf.
Janna Augustijn, geb. Kerkwerve 20-2-1796, overl. Zierikzee 25-7-1875, tr. Zierikzee 16-1-1833 Jacobus Horrevoets, geb. Zierikzee 1791, overl. Zierikzee 19-11-1847, zn. van Adrianus Horrevoets en Stoffelina Wouters.
Haar kinderen:
1. Maria Hoogestein, geb. Burghsluis 11-11-1820, overl. Zierikzee 19-8-1822.
2. Stoffelijntje Hagestein, geb. Duivendijke 18-8-1822, overl. Zierikzee 8-10-1822.

Vg.
Willemina Hagestein, geb. Kerkwerve 14-3-1798, overl. Rotterdam 24-7-1871, tr. Zierikzee 17-3-1819 Anthony Dijkvorst, geb. Tholen 1793, overl. Zierikzee 24-10-1871, zn. van Henderik Dijkvorst en Johanna Lodewijks.
Uit dit huwelijk:
1. Neeltje Dijkvorst, geb. Zierikzee 29-1-1820.

Vh.
Govert Hagestein, geb. Kerkwerve 8-3-1801, boerenknecht,
tr. 1e Elkerzee 25-3-1823 Tona Pieternella van Splunteren, geb. Elkerzee 1794, overl. Elkerzee 23-11-1824, dr. van Pieter van Splunteren en Adriaantje van der Sluis;
tr. 2e Oosterland 2-9-1826 Jacoba Montfoort, geb. Renesse 1800, dr. van Leendert Montfoort en Magdalena Romein.
Uit het eerste huwelijk:
1. Neeltje Hogestein, levenloze dochter, geb. Elkerzee 18-8-1823.
2. Pieter Hoogestein, levenloze zoon, geb. Elkerzee 22-11-1824.
Uit het tweede huwelijk:
3. Neeltje Hogestein, geb. Elkerzee 25-2-1827, tr. Elkerzee 28-1-1852 Albertus Machiel Adriaan Pacaud, geb. Vlissingen 26-1-1829, zn. van Francois Pacaud en Maria Johanna Catharina Nagels.
4. Leendert Hogestein, geb. Elkerzee 7-2-1828, overl. Elkerzee 29-2-1828.
5. Magdalena Hogestein, geb. Elkerzee 24-11-1829, overl. Elkerzee 25-1-1830.
6. Lena Hogestein, geb. Elkerzee 17-7-1831, overl. Elkerzee 20-9-1831.
7. Joost Hagestein, geb. Elkerzee 15-7-1835, overl. Elkerzee 17-7-1835.
8. Leenderd Hoogestein, geb. Elkerzee 16-9-1836.
9. Klaas Hoogesteijn, levenloze zoon, geb. Elkerzee 7-10-1837.
10. Klaas Hogestijn, geb. Duivendijke 27-9-1838, overl. Duivendijke 21-11-1838.
11. Joost Montfoord Hoogestein, geb. Duivendijke 24-2-1840, overl. Elkerzee 23-4-1841.

Vi.
Jacob Hagestein, geb. Kerkwerve 15-5-1804, boerenknecht, overl. Brouwershaven 1-12-1877,
tr. 1e Bommenede 5-4-1826 Josina Rotte, geb. Bommenede 1807, overl. Brouwershaven 16-5-1843, dr. van Joost Rotte en Cornelia Bodtbijl;
tr. 2e Brouwershaven 29-8-1849 Janna Freke, geb. Brouwershaven 8-10-1802, overl. Brouwershaven 16-4-1881, dr. van Emanuel Freke en Neeltje Knauw.
Uit het eerste huwelijk:
1. Joost Hagesteijn, geb. Brouwershaven 3-11-1826.
2. Cornelia Hagesteijn, geb. Brouwershaven 21-11-1827, overl. Brouwershaven 29-11-1827.
3. Anthony Hagesteijn, geb. Brouwershaven 9-1-1829, overl. Brouwershaven 24-1-1829.
4. Cornelia Ogestein, geb. Brouwershaven 15-2-1830, overl. Brouwershaven 11-12-1853.
5. Anthony Hagestein, geb. Brouwershaven 15-3-1831.
6. Neeltje Hagestein, geb. Brouwershaven 5-10-1832, overl. Brouwershaven 30-3-1900, tr. Brouwershaven 3-12-1859 Jan de Molder, geb. Brouwershaven 2-8-1834, overl. Heusden 30-5-1912, zn. van Willem de Molder en Cornelia de Jonge.
7. Marinus Hoogestein, geb. Brouwershaven 29-9-1833, overl. Brouwershaven 15-10-1833.
8. Martina Hoogestein, geb. Brouwershaven 13-2-1835, overl. Brouwershaven 25-5-1837.
9. Elizabeth Hoogestein, geb. Brouwershaven 16-2-1836, overl. Brouwershaven 7-3-1836.
10. Elizabeth Hoogestein, geb. Brouwershaven 7-3-1837, overl. Brouwershaven 27-9-1844.
11. Marinus Hoogenstein, geb. Brouwershaven 2-4-1838, overl. Brouwershaven 9-10-1847.
12. Nicolaas Hoogenstein, geb. Brouwershaven 28-5-1839, overl. Brouwershaven 6-6-1839.
13. Nikolaas Hoogenstein, geb. Brouwershaven 30-8-1840, overl. Brouwershaven 3-1-1841.
14. levenloos geboren zoon Hoogenstein, levenloze zoon, geb. Brouwershaven 5-1-1842.
15. levenloos geboren dochter, geb. Brouwershaven 10-5-1843.

VIa.
Joost Hagesteijn, geb. Bommenede 27-12-1813, arbeider, overl. Rilland 2-12-1894, tr. Rilland 17-12-1840 Cornelia van Bemden, geb. Sint Annaland 3-9-1821, overl. Rilland-Bath 23-6-1884, dr. van Jacob van Bemden en Elizabeth Kaashoek.
Uit dit huwelijk:
1. Elizabeth Jacoba Augusteijn, geb. Rilland en Maire 8-6-1842, overl. Rotterdam 23-6-1919, tr. Rilland en Maire 4-10-1866 Jan Lobbezoo, geb. Rilland 16-5-1839, overl. Rilland-Bath 22-11-1918, zn. van Cornelis Lobbezoo en Johanna Larooij.
2. Jacoba Augusteijn, geb. Rilland 29-11-1844, overl. Rilland 18-8-1853.
3. Johanna Augusteijn, geb. Rilland 15-3-1846, overl. Rilland 24-8-1846.
4. Antonie Augusteijn geb. Rilland 22-12-1848.
5. Johanna Augusteijn, geb. Rilland 18-3-1850, overl. Rilland 25-9-1920,
tr. 1e Rilland 28-5-1869 Hendrik Jozef Prevosth, geb. Forth Bath en Bath 17-2-1839, zn. van Hendrik Jozef Prevosth en Pieternella Duinhouwer;
tr. 2e Hoedekenskerke 24-4-1885 Pieter de Pree, geb. Kats 27-10-1845, overl. Hoedekenskerke 6-4-1893, zn. van Adriaan de Preeen Maria Noordhoek.
6. Adriaan Augusteijn geb. Rilland 22-1-1852.

VIb.
Pieter Hagesteijn, geb. Zonnemaire 17-7-1815, boerenknecht, overl. Zierikzee 1-11-1875,
tr. 1e Zierikzee 16-3-1836 Elisabeth Merlie, geb. Zierikzee 3-1-1816, overl. Zierikzee 4-10-1856, dr. van Jan Johannesse Merlie en Janna van Wezema;
tr. 2e Zierikzee 2-12-1857 Pieternella Verseput, geb. Zierikzee 22-9-1813, overl. Zierikzee 27-12-1899, dr. van Job Verseput en Lena Krakeel.
Uit het eerste huwelijk:
1. Jacoba Joanna Hagesteijn, geb. Zierikzee 23-9-1836, overl. Zierikzee 17-12-1880, tr. Zierikzee 2-5-1860 >B>Johannes Rodoe, geb. Zierikzee 5-3-1837, overl. Zierikzee 30-1-1920, zn. van Adriaan Rodoe en Anna Schuls.
2. Antonia Hagesteijn, geb. Zierikzee 29-10-1837, overl. Zierikzee 23-4-1843.
3. Thonis Augusteijn, geb. Zierikzee 26-8-1839.
4. Hendrika Hagesteijn, geb. Zierikzee 21-5-1841, overl. Zierikzee 26-9-1842.
5. Jan Hagesteijn, geb. Zierikzee 16-1-1843, overl. Zierikzee 21-10-1844.
6. Marinus Hagensteijn, geb. Zierikzee 27-3-1844, overl. Zierikzee 30-3-1844.
7. Adriana Hagesteijn, geb. Zierikzee 30-10-1845, overl. Zierikzee 8-9-1846.
8. Adriana Hagesteijn, geb. Zierikzee 27-8-1847, dienstbode, overl. Zierikzee 16-10-1918, tr. Zierikzee 15-5-1872 Nikolaas Karel van den Berge, geb. Zierikzee 9-4-1845, overl. Zierikzee 7-6-1930, zn. van Christiaan van den Berge en Pieternella Loene.
9. Levenloze zoon, geb. Zierikzee 19-4-1849.
10. Hendrika Augusteijn, geb. Zierikzee 15-9-1850.
11. Jan Hagesteijn, geb. Zierikzee 22-5-1852, overl. Zierikzee 10-7-1852.
12. Margaretha Hagesteijn, geb. Zierikzee 29-10-1853, overl. Zierikzee 6-2-1854.
13. Jacoba Hagesteijn, geb. Zierikzee 10-3-1855, overl. Zierikzee 19-6-1855.
14. Levenloze dochter, geb. Zierikzee 4-10-1856.

VIc.
Marinus Hagesteijn, geb. Bommenede 5-4-1817, fabrieksarbeider, overl. Rotterdam 28-4-1875, tr. Zierikzee 28-12-1844 Neeltje Dijkvorst (VIi).
Uit dit huwelijk:
1. Jacob Hagesteijn, geb. Zierikzee 8-12-1845, overl. Zierikzee 25-9-1846.
2. Johanna Jacoba Hagesteijn, geb. Zierikzee 19-3-1847, overl. Rotterdam 11-2-1922, tr. Rotterdam 20-4-1870 Cornelis Manse, geb. Zierikzee 20-8-1845, zn. van Theunis Manse en Helena Mommaas.
3. Adriaan Hagesteijn, geb. Zierikzee 25-1-1852.

VId.
Jacob Hagesteijn, geb. Brouwershaven 12-5-1819, boerenknecht, tr. Bommenede 31-7-1840 Lena Nuijens, geb. Bommenede 8-9-1819, dr. van Pieter Pieterse Nuijens en Maria Geelhoed.
Uit dit huwelijk:
1. Anthony Hagesteijn (geb. Nuijens), geb. Bommenede 16-6-1840, overl. Bommenede 27-9-1840.
2. Pieter Hagesteijn, geb. Bommenede 29-9-1841, overl. Bommenede 3-11-1841.
3. Pieter Hagesteijn, geb. Bommenede 6-9-1842, overl. Bommenede 26-4-1844.
4. Anthonie Hagesteijn, geb. Bommenede 11-8-1844.
5. Maria Jacoba Hagesteijn, geb. Bommenede 17-3-1846.
6. Jacoba Hagesteijn, geb. Bommenede 1-2-1848, overl. Bommenede 31-12-1848.
7. Jacobus Hagesteijn, geb. Bommenede 13-10-1851.
8. Marinus Hagesteijn, geb. Bommenede 2-12-1853.
9. Adriaan Hagesteijn, geb. Bommenede 1-12-1856, overl. Bommenede 2-10-1857.

VIe.
Bartel Hagesteijn, geb. Bommenede 13-9-1832, arbeider,
tr. 1e Bommenede 17-9-1852 Maria Straijer, geb. Bommenede 17-1-1832, overl. Bommenede 16-6-1863, dr. van Pieter Straijer en Johanna Hopmans;
tr. 2e Bommenede 20-4-1864 Adriaantje van der Zande, geb. Zonnemaire 5-1-1835, dr. van Johannes van der Zande en Cornelia Koole.
Uit het eerste huwelijk:
1. Anthonie Hagestein, geb. Bommenede 18-2-1853.
2. Janna Hagesteijn, geb. Bommenede 3-5-1855, overl. Bommenede 25-8-1855.
3. Krijna Hagesteijn, geb. Bommenede 21-7-1856, overl. Bommenede 4-8-1856.
4. Janna Hagesteijn, geb. Bommenede 28-9-1857, overl. Bommenede 28-10-1857.
5. Pieter Hagesteijn, geb. Bommenede 3-12-1858, overl. Bommenede 10-10-1863.
6. Krina Hagesteijn, geb. Bommenede 25-2-1860, overl. Bommenede 11-10-1860.
7. Jan Hagesteijn, geb. Bommenede 2-10-1861, overl. Bommenede 9-11-1861.
8. Krina Hagesteijn, geb. Bommenede 3-12-1862, overl. Bommenede 27-4-1864.
Uit het tweede huwelijk:
9. Cornelia Hagesteijn, geb. Bommenede 19-3-1865.
10. Krijn Hagesteijn, geb. Zonnemaire 29-6-1867.

VIf.
Neeltje Hagestein, geb. Kerkwerve, ged. Kerkwerve 23-7-1809, overl. Burgh 12-1-1894, tr. Burgh 23-4-1858 Arij de Jong, geb. Zierikzee 15-1-1817, overl. Burgh 28-07-1906, zn. van Fop de Jong en Cornelia de Graaf.
Haar zoon:
1. Joost Hogenstein, geb. Burgh 4-10-1837.

VIg.
Janna Hogensteijn, geb. Zierikzee 25-2-1821, overl. Rotterdam 24-2-1871, tr. Alblasserdam 30-8-1845 Otto Knauff, geb. Schoonhoven 1822, overl. Rotterdam 16-02-1875, zn. van Johan Christiaan Knauff en Helena van Oosten.
Haar zoon:
1. Johannes Christiaan Knauff (geb. Hagestein), geb. Zierikzee 26-9-1843.

VIh.
Kornelis Hagestein, geb. Brouwershaven 7-3-1821, landbouwersknecht, tr. Zonnemaire 25-4-1845 Jannetje Jonker, geb. Zonnemaire 9-7-1819, dr. van Jan Jonker en Jorina van der Werf.
Uit dit huwelijk:
1. Elizabeth Hoogestein, geb. Noordgouwe 21-9-1846, tr. Zonnemaire 21-8-1869 Johannes van Duuren, geb. Bommenede 25-8-1843, zn. van Dingeman van Duuren en Huberina Landegend.
2. Jorientje Hoogesteijn, geb. Noordgouwe 17-8-1850.

VIi.
Neeltje Dijkvorst, geb. Zierikzee 29-1-1820, overl. Rotterdam 18-5-1874, tr. Zierikzee 28-12-1844 Marinus Hagesteijn (VIc).

VIj.
Joost Hagesteijn, geb. Brouwershaven 3-11-1826, overl. Brouwershaven 13-3-1899,
tr. 1e Brouwershaven 25-8-1852 Lena Bakker, geb. Brouwershaven 12-9-1831, overl. Brouwershaven 24-12-1877, dr. van Jan Bakker en Geertruij van de Velde;
tr. 2e Brouwershaven 7-3-1879 Maria Pieternella Ganzeman, geb. Bommenede 20-5-1830, overl. Brouwershaven 30-1-1911, dr. van Thonis Ganzeman en Katharina van der Waal.
Uit het eerste huwelijk:
1. Jozina Hagesteijn, geb. Brouwershaven 3-12-1853, overl. Brouwershaven 15-9-1920, tr. Brouwershaven 12-3-1879 Jacobus Marinus Dekker, geb. Brouwershaven 14-3-1851, overl. Brouwershaven 11-2-1935, zn. van Machiel Dekker en Pieternella van Donge.
2. Jan Hagesteijn, geb. Brouwershaven 11-12-1856, overl. Brouwershaven 10-1-1857.
3. Jan Hagesteijn, geb. Brouwershaven 30-1-1859, overl. Brouwershaven 24-12-1921, tr. Brouwershaven 12-5-1883 Pieternella Hoogenboom, geb. Haamstede 3-1-1853, overl. Brouwershaven 26-10-1941, dr. van Simon Hoogenboom en Johanna Groenleer.
4. Jacob Hagesteijn, geb. Brouwershaven 26-10-1862.

VIk.
Anthony Hagestein, geb. Brouwershaven 15-3-1831, overl. Kerkwerve 10-7-1924,
tr. 1e Brouwershaven 22-11-1865 Krina Exsteens, geb. Brouwershaven 2-9-1834, overl. Brouwershaven 9-2-1872, dr. van Frederik Exsteens en Kornelia Franse;
tr. 2e Brouwershaven 9-1-1874 Janna van Duivenbode, geb. Brouwershaven 24-1-1840, overl. Kerkwerve 5-2-1909, dr. van Huig van Duivenbode en Lena de Moldert.
Uit het eerste huwelijk:
1. Jacob Hagestein, geb. Brouwershaven 7-7-1866.
2. Frederik Johannes Hagestein, geb. Brouwershaven 11-10-1867.
3. Joost Hagestein, geb. Brouwershaven 9-1-1869.
4. Cornelis Hagestein, geb. Brouwershaven 25-7-1870.
5. Bartel Hubrecht Hagesteijn, geb. Brouwershaven 7-1-1872, overl. Brouwershaven 22-8-1872.
Uit het tweede huwelijk:
6. Levenloze zoon, geb. Brouwershaven 13-10-1876.
7. Lena Hagesteijn, geb. Nieuwerkerk 30-11-1877, overl. Middenschouwen 30-1-1961, tr. Kerkwerve 2-5-1902 Cornelis Fondse, geb. Noordgouwe 8-11-1871, overl. Kerkwerve 28-6-1931, zn. van Hendrikus Fondse en Jannetje Landman.

VIIa.
Antonie Augusteijn, geb. Rilland 22-12-1848, overl. Rilland-Bath 24-6-1926, tr. Rilland 21-3-1873 Marina Ensmenger, geb. Sint Philipsland 22-7-1851, overl. Rilland-Bath 1-9-1922, dr. van Johannes Ensmenger en Sara Wagemaker.
Uit dit huwelijk:
1. Cornelia Augusteijn, geb. Rilland 24-3-1874, overl. Rilland-Bath 12-8-1950, tr. Rilland-Bath 20-5-1897 Anthonie Bouwens, geb. Rilland 12-4-1872, overl. Rilland-Bath 14-11-1926, zn. van Johannes Bouwens en Leuntje Dirkse.
2. Johannes Augusteijn, geb. Rilland 22-11-1875.
3. Joost Augusteijn, geb. Rilland-Bath 2-1-1878, overl. Rilland-Bath 27-5-1907.
4. Sara Augusteijn, geb. Rilland-Bath 29-4-1880, overl. Rilland-Bath 6-8-1902.
5. Elizabeth Jacoba Augusteijn, geb. Rilland-Bath 7-12-1882, overl. Zaamslag 30-1-1957, tr. Rilland-Bath 5-5-1904 Jan van Boven, geb. Rilland-Bath 21-9-1881, overl. Rilland-Bath 14-7-1938, zn. van Cornelis van Boven en Maria van de Linde.
6. Jannetje Adriana Augusteijn, geb. Rilland-Bath 23-8-1885, overl. Rilland-Bath 3-5-1921.
7. Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 13-4-1888.
8. Marina Augusteijn, geb. Rilland-Bath 29-3-1893, overl. Rotterdam 19-1-1981, tr. Rilland-Bath 28-6-1917 Jan Groenendijk, geb. Zwijndrecht 30-7-1887, zn. van Hendrik Groenendijk en Martha Kaim.

VIIb.
Adriaan Augusteijn, geb. Rilland 22-1-1852, vrachtrijder, overl. Rilland 23-11-1889, tr. Rilland 14-5-1875 Leuntje Smallegange, geb. Kattendijke 10-8-1850, overl. Rilland-Bath 27-7-1944, dr. van Mattheus Smallegange en Paulina van der Linde.
Uit dit huwelijk:
1. Joost Augusteijn, geb. Rilland 17-1-1876.
2. Mattheus Augusteijn, geb. Rilland-Bath 1-2-1878.
3. Anthony Augusteijn geb. Rilland-Bath 22-8-1879.
4. Leendert Augusteijn, geb. Rilland-Bath 15-2-1881.
5. Cornelia Adriana Augusteijn, geb. Rilland-Bath 22-5-1882, overl. Rilland-Bath 30-4-1926.
6. Paulus Augusteijn, geb. Rilland-Bath 13-11-1883.
7. Eliza Augusteijn, geb. Rilland-Bath 24-8-1885.
8. Jozina Augusteijn, geb. Rilland-Bath 7-11-1887, overl. Rilland-Bath 25-4-1969.
9. Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 22-2-1890.

VIIc.
Thonis Hagesteijn, geb. Zierikzee 26-8-1839, varensgezel, overl. Zierikzee 9-11-1875, tr. Zierikzee 28-4-1871 Hendrika Cornelia Wessels, geb. Zierikzee 16-1-1844, overl. Zierikzee 21-11-1919, dr. van Johannes Wessels en Johanna van den Bliek.
Uit dit huwelijk:
1. Pieter Hagesteijn, geb. Zierikzee 21-11-1873, overl. Zierikzee 18-9-1874.
2. Maria Hendrika Hagesteijn, geb. Zierikzee 3-3-1876, tr. Zierikzee 6-6-1900 Gerardus Govert van den Berge, geb. Zierikzee 21-11-1872, schoenmaker, zn. van Maria van den Berge.

VIId.
Hendrika Hagesteijn, geb. Zierikzee 15-9-1850, dienstbode, overl. Rotterdam 25-1-1909, tr. Rotterdam 2-7-1884 Charles Francies de Neve, geb. Maldegem (BelgiŽ) omstr. 1851, zn. van Pieter de Neve en Rosalie de Baene.
Haar kinderen:
1. Petrus Hagesteijn, geb. Zierikzee 6-3-1871, overl. Zierikzee 26-4-1872.
2. Hendrika Hagesteijn, geb. Zierikzee 20-9-1873, overl. Zierikzee 2-4-1874.
3. Christina Jacoba Hagesteijn, geb. Zierikzee 25-6-1875, overl. Zierikzee 16-7-1875.
4. Jan Hagesteijn, geb. Noordgouwe 7-2-1877, overl. Zierikzee 25-4-1880.

VIIe.
Adriaan Hagesteijn, geb. Zierikzee 25-1-1852, sigarenfabrikant, overl. Rotterdam 31-8-1913, tr. Rotterdam 25-2-1874 Maria Francisca Barendse, geb. Rotterdam 1-6-1853, dr. van Jacobus Gerardus Barendse en Johanna Lotte.
Uit dit huwelijk:
1. Marinus Hagesteijn, geb. Londen (GB) 23-2-1875.
2. Theodora Johanna Hagesteijn, geb. Rotterdam 8-10-1876, overl. Rotterdam 7-10-1878.
3. Johanna Hagesteijn, geb. Rotterdam 16-12-1878, overl. Rotterdam 3-10-1901, tr. Rotterdam 8-12-1897 Pieter Arie Stolk, geb. Rotterdam 26-7-1877, overl. Rotterdam 17-3-1904, zn. van Pieter Arie Stolk en Christina Johanna Benne.
4. Theodorus Hagesteijn, geb. Rotterdam 2-4-1881.
5. Maria Cornelia Hagesteijn, geb. Rotterdam 14-9-1883, tr. Rotterdam 14-8-1901 Hendrikus Paulus Hoebe, geb. Rotterdam 3-7-1878, zn. van Johannes Petrus Hoebe en Johanna Maria Heusdans.
6. Cornelia Hagesteijn, geb. Rotterdam 26-11-1886, tr. Rotterdam 22-11-1911 Marinus Koetsenruijter, geb. Rotterdam 7-2-1883, zn. van Johannes Egidius Koetsenruijter en Josina Johanna Officier.
7. Petronella Johanna Hagesteijn, geb. Rotterdam 14-10-1890, overl. Rotterdam 20-7-1893.

VIIf.
Joost Hogenstein, geb. Burgh 4-10-1837, arbeider, overl. Burgh 26-1-1868, tr. Burgh 30-11-1864 Pieternella Melieste, geb. Burgh 15-11-1841, overl. Burgh 14-8-1927, dr. van Marinus Melieste en Tannetje Moelijker.
Uit dit huwelijk:
1. Marinus, Hogenstein, geb. Burgh 7-3-1865.
2. Nehemia Hogenstein, geb. Burgh 7-2-1867.

VIIg.
Jacob Hagesteijn, geb. Brouwershaven 26-10-1862, veldarbeider, overl. Brouwershaven 23-12-1911, tr. Brouwershaven 28-2-1906 Tona van der Sluijs, geb. Brouwershaven 22-8-1867, overl. Brouwershaven 6-12-1938, dr. van Arie van der Sluijs en Adriana Viergever.
Uit dit huwelijk:
1. Lena Adriana Hagesteijn, geb. Brouwershaven 12-8-1906, overl. Brouwershaven 3-9-1906.

VIIh.
Jacob Hagesteijn, geb. Brouwershaven 7-7-1866, majoor van politie, overl. Rotterdam 2-5-1938, tr. Kralingen 1-8-1894 Janna Straaijer, geb. Noordwelle 15-12-1868, overl. Rotterdam 3-8-1939, dr. van Tonis Straaijer en Lena van Strien.
Uit dit huwelijk:
1. Adriaan Hagesteijn (geb. Straaijer), geb. Brouwershaven 19-2-1891.
2. Krina Lena Hagesteijn, geb. Rotterdam 28-11-1894, overl. Gorinchem, tr. Rotterdam 24-12-1919 Marinus Nieuwveld, geb. Gouda omstr. 1894, zn. van Willem en Maria Boot.
3. Lena Krina Hagesteijn, geb. Rotterdam 1-9-1896, overl. Rotterdam 27-2-1930, tr. Rotterdam 19-11-1924 Cornelis van der Wiel, geb. Rotterdam 8-4-1893, zn. van Piet van der Wiel en Heindrika Cornelia Huijzer.
4. Antony Jacob Hagesteijn, geb. Rotterdam 11-7-1898.

VIIi.
Frederik Johannes Hagesteijn, geb. Brouwershaven 11-10-1867, overl. Kerkwerve 18-9-1902, tr. Kerkwerve 1-5-1895 Jakomina Ringelberg, geb. Kerkwerve 25-5-1862, overl. Zierikzee 4-11-1908, dr. van Maarten Ringelberg en Adriaantje van Damme.
Uit dit huwelijk:
1. Krina Hagesteijn, geb. Kerkwerve 11-1-1896, tr. Haamstede 16-3-1921 Cornelis den Boer, geb. Kerkwerve 24-5-1895, zn. van Johannes den Boer en Lena Bil.
2. Adriana Hagesteijn, geb. Kerkwerve 14-6-1898, overl. Kerkwerve 19-2-1901.
3. Antonie Hagesteijn, geb. Kerkwerve 2-10-1899, overl. Vlissingen 7-8-1982, tr. Vlissingen 3-9-1926 Elizabeth Jacoba van Wallenburg, geb. Oost- en West-Souburg 3-10-1900, overl. Vlissingen 14-1-1982, dr. van Jan van Wallenburg en Catharina Geertse.
4. Maarten Hagesteijn, geb. Kerkwerve 19-3-1901, overl. Kerkwerve 1-8-1901.
5. Maarten Frederik Hagesteijn, geb. Kerkwerve 1-7-1902, overl. Kerkwerve 14-9-1902.

VIIj.
Joost Hagesteijn, geb. Brouwershaven 9-1-1869, overl. Maasdam 10-9-1944,
tr. 1e Kerkwerve 4-5-1894 Johanna Willemina van der Linde, geb. Kerkwerve 5-12-1870, overl. Zonnemaire 21-9-1896, dr. van Leendert van der Linde en Cornelia Rotte;
tr. 2e Zierikzee 9-2-1898 Adriaantje Berrevoets, geb. Zierikzee 30-7-1871, overl. Zierikzee 10-9-1950, dr. van Jan Hendrik Berrevoets en Janna Bakker.
Uit het eerste huwelijk:
1. Antonie Hagesteijn, geb. Kerkwerve 8-10-1894, overl. Westerschouwen 4-7-1967, tr. Noordwelle 22-9-1949 Elisabeth Goedbloed.
2. Kornelia Hagesteijn, geb. Zonnemaire 3-1-1896, overl. Zierikzee 27-1-1980, tr. Zierikzee 15-5-1918 Samuel Struijk, geb. Zierikzee 1-3-1894, zn. van Anthonij Pieter Struijk en Catharina Cornelia Quaak.
Uit het tweede huwelijk:
3. Krina Lena Hagesteijn, geb. Kerkwerve 4-12-1898, overl. Dordrecht 23-4-1925, tr. Dordrecht 18-8-1921 Melis Teunis Naaktgeboren, geb. Dubbeldam 12-6-1899, overl. Dordrecht 20-12-1954.
4. Cornelis Hagesteijn, geb. Zierikzee 23-2-1900.
5. Janna Hagesteijn, geb. Zierikzee 2-7-1901, overl. Dubbeldam 29-4-1992,
tr. 1e H. Wegman;
tr. 2e Zierikzee 25-10-1922 Johannes van Biemen, geb. Zierikzee 24-7-1897, overl. Alphen aan den Rijn 5-1-1931, zn. van Johannes van Biemen en Pieternella Candel.
6. Frederik Johannes Hagesteijn, geb. Zierikzee 1-11-1903, tr. L. Timmer.
7. Gerrit Jacobus Hagesteijn, geb. Zierikzee 4-8-1905.
8. Elizabeth Hagesteijn, geb. Zierikzee 23-10-1906, overl. Maasdam 25-3-1971.
9. Jacob Hagesteijn, geb. Zierikzee 25-2-1908.
10. Joost Hagesteijn, geb. Zierikzee 13-7-1910, tr. Chr. Muller.
11. Maria Hagesteijn, geb. Zierikzee 18-2-1914, overl. Zierikzee 18-9-1999, tr. Zierikzee 15-7-1938 Clement Fiere, geb. Oosterland 11-9-1912, overl. Zierikzee 17-1-1989, zn. van Cornelis Fiere en Maatje de Heer.

VIIk. Cornelis Hagesteijn, geb. Brouwershaven 25-7-1870, overl. Kerkwerve 30-1-1899, tr. Kerkwerve 22-3-1895 Joppa van der Linde, geb. Kerkwerve 14-8-1873, overl. Kerkwerve 24-9-1943, dr. van Leendert van der Linde en Cornelia Rotte.
Uit dit huwelijk:
1. Antony Hagesteijn, geb. Duivendijke 27-2-1897.
2. Leendert Hagesteijn, geb. Duivendijke 2-5-1898.

VIIIa.
Johannes Augusteijn, geb. Rilland 22-11-1875, brigadier Koninklijke Marechaussee, overl. Oldenzaal 27-3-1954,
tr. 1e Kampen 4-4-1907 Gerrigje Kroneman, geb. Kampen 3-1-1881, overl. Philippine 13-6-1915, dr. van Dirk Kroneman en Gerrigjen Treep;
tr. 2e Rilland-Bath 12-10-1916 Pieternella Prevo, geb. Rilland 26-5-1877, overl. Amstelveen 12-11-1968, dr. van Stoffel Prevo en Maria Goossen.
Uit het eerste huwelijk:
1. Antony Joost Augusteijn, geb. Eindhoven 11-10-1908.
2. Dirk Johannes Augusteijn, geb. Dussen 17-8-1910.
3. Marina Gerritje Augusteijn, geb. Philippine 18-5-1913, tr. Bergen op Zoom 7-5-1942 Jacob Martinus Timmermans, geb. Halsteren 17-2-1917.
Uit het tweede huwelijk:
4. Maria Pieternella Augusteijn, geb. Dussen 13-9-1918, onderwijzeres,
tr. 1e Rotterdam 6-8-1942 (door echtsch. ontbonden 20-5-1963) Paul Stanley Douglas, geb. Paramaribo 17-5-1913, overl. Paramaribo 9-4-1988;
tr. 2e Amstelveen 3-4-1968 Dirk Appel, geb. Hoogkarspel 20-1-1933.
5. Johannes Adriaan Augusteijn, geb. Dussen 8-1-1921.

VIIIb.
Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 13-4-1888, overl. Rotterdam 8-12-1962,
tr. 1e Axel 3-5-1917 Geertruida Lycia Vercouteren, geb. Axel 21-2-1894, overl. Rotterdam 7-6-1930, dr. van Willem Vercouteren en Debora Krina Smies.
tr. 2e Rotterdam 15-10-1930 (door echtsch. ontbonden Rotterdam 19-3-1932) Agatha Zappey, geb. Rotterdam 13-6-1903, overl. Poortugaal 8-3-1945, dv Willem Zappeij en Beligje Kalkman;
tr. 3e Rotterdam 18-8-1937 Jannetje Hoogwerf, geb. Rotterdam 6-10-1887, dv Hendrik Hoogwerf en Anna Witte;
Uit het eerste huwelijk:
1. Antonie Willem Adriaan Augusteijn, geb. Tilburg 10-10-1918.
2. Deborah Augusteijn, geb. Rotterdam 9-12-1919.
3. Willem Johannes Augusteijn, geb. Rotterdam 23-9-1921.
4. Johannes Augusteijn, geb. Rotterdam 24-6-1925.

VIIIc.
Joost Augusteijn, geb. Rilland 17-1-1876, spoorwegconducteur, overl. Utrecht 18-10-1962, tr. Zwolle 30-7-1901 Wilhelmina Vros, geb. Zwolle 20-3-1876, overl. Utrecht 17-9-1956, dr. van Alexander Vros en Cornelia Zwiersen.
Uit dit huwelijk:
1. Leuntje Augusteijn, geb. Zutphen 8-6-1902, overl. Nijmegen 22-9-1990, tr. Zwolle 3-3-1925 Gerrit Aberson, geb. Zwolle 1-6-1899, overl. Nijmegen 16-9-1955, zn. van Hein Aberson en Gerridina van Elburg.
2. Alexander Augusteijn, geb. Zwolle 25-10-1903.
3. Cornelia Augusteijn, geb. Zwolle 12-8-1905, overl. Zwolle 19-8-1906.

VIIId.
Mattheus Augusteijn, geb. Rilland-Bath 1-2-1878, overl. Bergen op Zoom 26-8-1949,
tr. 1e Krabbendijke 5-5-1898 Margrietha Hoogstrate, geb. Kapelle 18-5-1877, overl. Schore 8-12-1939, dr. van Jacobus Hoogstrate en Willemina Nieuwdorp;
tr. 2e Schore 14-11-1940 Maatje Dobbelaar, geb. Heinkenszand 6-6-1876, overl Goes 13-12-1966, dv Hendrik Dobbelaar en Neeltje Hirdes.
Uit het eerste huwelijk:
1. Leuntje Wilhelmina Augusteijn, geb. Rilland-Bath 22-4-1899, verpleegster, overl. Hilversum 24-2-1966,
tr. 1e Rotterdam 17-10-1934 Cornelis Kuijper, geb. Rotterdam 25-1-1890, zv Johan Albertus Kuijper en Cornelia Stam;
tr. 2e Hilversum 25-3-1959 Martinus Michť, geb. Utrecht 16-8-1892, zv Bernardus Marcus Michť en Maria Leunen.
2. Wilhelmina Leuntje Augusteijn, geb. Rilland-Bath 27-2-1900, overl. Rotterdam 31-12-1970, tr. Rotterdam 17-8-1927 FranÁois Jacobus Penne, geb. Terneuzen 21-7-1897, zv Jacobus Penne en Cornelia de Blaeij.
3. Cornelia Adriana Augusteijn, geb. Rilland-Bath 31-3-1901, tr. Warmond 16-5-1940 Hubertus Arnoldus Prins, geb. Lisse 15-4-1892, 's-Gravenhage 24-1-1951, zn. van Willem Prins en Petronella Warmerdam.
4. Jannetje Cornelia Augusteijn, geb. Rilland-Bath 28-4-1902, overl. Santpoort omstr. 1985, tr. Eindhoven 14-3-1930 Jacob Guillaume Hubert Metz, geb. Luik (B) omstr. 1900, zn. van Jean Joseph Guillaume Metz en Louise Jeanne Elisabeth Knipa.
5. Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 20-8-1903.
6. Jolina Augusteijn, geb. Rilland-Bath 27-7-1905, vroedvrouw, overl. Driebergen-Rijsenburg 21-8-2000, tr. Oegarin (N.O. IndiŽ) 16-4-1936 Wilhelm Carl August Jansz.
7. Jacobus Augusteijn, geb. Rilland-Bath 4-10-1906.
8. Jozina Jacomina Augusteijn, geb. Rilland-Bath 9-11-1908, overl. Schore 29-9-1977, tr. Schore 3-4-1930 Cornelis Slabbekoorn, geb. Yerseke 12-9-1903, zn. van Jan Slabbekoorn en Willemina Cornelia Potter.
9. Leendert Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 29-6-1915.

VIIIe.
Anthony Augusteijn, geb. Rilland-Bath 22-8-1879, belastingdeurwaarder, overl. Rotterdam 10-10-1958, tr. Rilland-Bath 17-1-1907 Maria Elisabeth Walraven, geb. Rilland-Bath 10-7-1882, overl. Rotterdam 6-8-1969, dr. van Johannes Walraven en Maatje de Witte.
Uit dit huwelijk:
1. Adriaan Johannes Augusteijn, geb. Rilland-Bath 2-7-1905.
2. Johannes Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 15-8-1909.
3. Anthony Augusteijn, geb. Tholen 9-7-1918.

VIIIf.
Leendert Augusteijn, geb. Rilland-Bath 15-2-1881, politieagent, overl. Warnsveld 1908, tr. Zutphen 17-10-1906 Philippina Frederika Carolina Ypma, geb. Zutphen 20-1-1883, overl. Zutphen 6-8-1911, dr. van Johannes Philippus Ypma en Anna Maria Bartels.
Uit dit huwelijk:
1. Carolina Augusteijn, geb. Valburg 28-10-1901, overl. Alkmaar 3-8-1980, tr. Amsterdam 20-6-1929 Martinus Johannes Polder, geb. Amsterdam omstr. 1894, zn. van Wouter Abraham Polder en Trijntje Trap.
2. Johannes Augusteijn, geb. Utrecht 18-4-1905.
3. Adriaan Augusteijn, geb. Amsterdam 1-6-1907.
4. Anna Maria Augusteijn, geb. Zutphen 21-11-1908.

VIIIg.
Paulus Augusteijn, geb. Rilland-Bath 13-11-1883, bankdirecteur, overl. Terneuzen 19-12-1942, tr. Goes 20-10-1910 Hendrika Johanna Veele, geb. Goes 23-9-1884, dr. van Jacoba Veele.
Uit dit huwelijk:
1. Leuntje Hendrika Augusteijn, geb. Axel 27-9-1911, overl. Utrecht 19-5-1971, tr. Amsterdam 27-9-1934 Andrť Hamerlynck.
2. Jan Jacobus Augusteijn, geb. Axel 29-9-1913.
3. Cornelia Adriana Augusteijn, geb. Axel 26-10-1916, overl. Eindhoven 20-9-1986, tr. Eindhoven 15-10-1943 Theodorus Hendrikus Josephus Beckers, geb. Venlo 9-11-1915, overl. Veghel 5-6-1971.
4. Henri Paul Augusteijn, geb. Axel 5-7-1921.

VIIIh.
Eliza Augusteijn, geb. Rilland-Bath 24-8-1885, militair, overl. ís-Gravenhage 7-7-1933, tr. Teteringen 16-6-1913 Jacqueline Everardine Couvee, geb. Breda, dr. van Jacques Everard Couvee en Jannetje Hendrika Wuijster.
Uit dit huwelijk:
1. Adriaan Willem Augusteijn, geb. Amsterdam 29-10-1914.
2. Johan Jacques Augusteijn, geb. Breda 25-4-1916.

VIIIi.
Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 22-2-1890, veehouder, fabrieksarbeider, handelsreiziger, overl. Goes 1-2-1971,
tr. 1e Rilland-Bath 7-5-1914 (door echtsch. ontbonden Middelburg 21-4-1926) Elisabeth van Weele, geb. Schore 13-7-1890, overl. Almelo 21-3-1981, dr. van Cornelis van Weele en Adriana Erasmus;
tr. 2e Amsterdam 3-2-1944 Jasperina Pieternella Quist, geb. Haarlem 28-1-1903, overl. Krabbendijke 12-11-1996.
Uit het eerste huwelijk:
1. Adriaan Cornelis Augusteijn, geb. Rilland-Bath 12-3-1915.
2. Cornelis Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 28-1-1917.
3. Leuntje Adriana Augusteijn, geb. Rilland-Bath 4-2-1919,
tr. 1e 10-9-1942 Reindert Koelemeij;
tr. 2e Gorsel 23-8-1947 H.W. Jansen.
4. Adriana Leuntje Augusteijn, geb. Rilland-Bath 20-10-1920, tr. Amsterdam 13-8-1943 Gerard Verton, overl. 29-7-2000.

VIIIj.
Marinus Hagesteijn, geb. Londen (GB) 23-2-1875, sigarensorteerder, overl. Rotterdam 16-7-1933,
tr. 1e Rotterdam 13-2-1895 Harberdina Venis, geb. Sliedrecht omstr. 1868, overl. Rotterdam 2-8-1901, dr. van Pieter Venis en Cornelia Batenburg;
tr. 2e Rotterdam 31-12-1902 Pieternella Johanna Maria Elisabeth Engel, geb. ís-Gravenhage omstr. 1864, overl. Rotterdam 12-5-1910, dr. van Johan Adolf Engel en Johanna Geertruida Hooimans.
Uit het tweede huwelijk:
1. Marinus Adriaan Hagesteijn, geb. Rotterdam 5-6-1903.

VIIIk.
Theodorus Hagesteijn, geb. Rotterdam 2-4-1881, sigarenmaker, overl. Rotterdam 26-3-1933, tr. Rotterdam 27-12-1917 Johanna Visser, geb. Mijnsheerenland 3-2-1879, dr. van Jan Visser en Neeltje van de Wetering.
Uit dit huwelijk:
1. Adrianus Theodorus Hagesteijn, geb. Rotterdam 4-3-1903.
2. Johanna Hagesteijn, geb. Rotterdam 1907, tr. Rotterdam 1930 W. Tax.
3. Theo Hagesteijn, geb. Rotterdam 1910, kantoorbediende RTM, tr. M. Bradasch.
4. Jan Hagesteijn, geb. Rotterdam 1915, tr. J. de Jong.
5. Marinus Hagesteijn, geb. Rotterdam 1920, medewerker RTM, tr. G. Hazebroek.
6. Nicolaas Hagesteijn, geb. Rotterdam 1924, overl. Rotterdam 4-8-1925.

VIIIl.
Marinus Hogenstein, geb. Burgh 7-3-1865, belastingambtenaar, overl. ís-Gravenhage 26-6-1948,
tr. 1e Noordwelle 9-11-1894 Maatje Cornelia Blom, geb. Haamstede 10-2-1870, overl. Nieuwer-Amstel 26-8-1895, dr. van Machiel Blom en Cornelia Blom;
tr. 2e Sas van Gent 9-9-1896 Julia Octavia Wijffels, geb. Westdorpe 10-6-1873, overl. Sas van Gent 27-8-1899, dr. van Constantinus Bernardus Wijffels en Melanie Steppe;
tr. 3e Terneuzen 2-8-1900 Geertruida Helena van Breen, geb. Amsterdam 1865, overl. ís-Gravenhage 6-3-1937, dr. van Hendrik van Breen en Geertruij Elisabeth Gilissen.
Uit het tweede huwelijk:
1. Maria Pieternella Josina Hogenstein, geb. Sas van Gent 12-12-1896, overl. Sas van Gent 6-4-1897.
2. Pieter Constantinus Hogenstein, geb. Sas van Gent 15-12-1897.
Uit het derde huwelijk:
3. Geertruida Elisabeth Hogenstein, geb. Terneuzen 5-6-1902, tr. Rotterdam 21-7-1926 Reinier de Vries, geb. Dordrecht omstr. 1900, zn. van Pieter de Vries en Wilhelmina Johanna Margaretha Krijger.
4. Levenloze zoon, geb. Kruiningen 20-5-1903.
5. Marinus Joost Hogenstein, geb. Middelburg 13-11-1905, kelner, overl. ís-Gravenhage 14-9-1944.

VIIIm.
Nehemia Hogenstein, geb. Burgh 7-2-1867, veldarbeider, overl. Burgh 2-8-1954, tr. Burgh 13-5-1893 Johanna Groenleer, geb. Burgh 19-6-1870, overl. Burgh 24-3-1951, dr. van Stoffel Groenleer en Neeltje Padmos.
Uit dit huwelijk:
1. Pieter Joost Hogenstein, geb. Burgh 7-10-1893, notarisklerk, overl. Burgh 18-12-1918.
2. Neeltje Hogenstein, geb. Burgh 31-7-1896, overl. Zierikzee 17-11-1983, tr. Burgh 14-6-1918 Jakob Verboom, geb. Noordwelle 3-5-1894, overl. Haamstede 2-10-1961, zn. van Dingeman Verboom en Maatje van de Panne.
3. Joost Marinus Hogenstein geb. Burgh 13-1-1898.
4. Stoffelina Hogenstein, geb. Burgh 16-7-1899, overl. Zierikzee 3-7-1981, tr. Haamstede 11-5-1923 Adriaan van de Berge, geb. Serooskerke (SD) 24-8-1898, overl. Haamstede 14-7-1985, zn. van Pieter van den Berge en Adriana Stoffelina de Vos.
5. Maria Hogenstein, geb. Burgh 10-1-1903, overl. Zierikzee 9-2-1996, tr. Haarlem 6-6-1929 Hendrik Leonardus Bos, geb. Haarlem 20-8-1903, zv Johannes Nicolaas Bos en Johanna Poussenouw.
6. Willemijntje Hogenstein, geb. Burgh 30-6-1905, overl. Zierikzee 16-6-1969, tr. Burgh 17-5-1929 Abraham de Munnik, geb. Noordwelle 22-1-1904, overl. Burgh 18-12-1957, zn. van Pieter de Munnik en Geertruida Jorina Landman.
7. Marinus Hogenstein, geb. Burgh 24-5-1907.
8. Andries Hogenstein, geb. Burgh 30-6-1909, overl. Zierikzee 27-3-1997, ongehuwd.
9. Pieternella Johanna Hogenstein, geb. Burgh 4-12-1911, overl. Burgh 8-10-1979, tr. Burgh 18-5-1934 Adriaan Leendert Kenters, geb. Burgh 21-3-1908, overl. Burgh 4-8-1972, zn. van Jacobus Kenters en Marina Overbeke.
10. Cornelia Hogenstein, geb. Burgh 27-11-1914, overl. Sommelsdijk 20-8-2009, tr. Burgh 28-2-1936 Bartel Jakobus Stoel, geb. Noordgouwe 10-2-1908, overl. Zierikzee 25-3-1982, zv Pieter Stoel en Willemina van der Have.

VIIIn.
Adriaan Hagesteijn (geb. Straaijer), geb. Brouwershaven 19-2-1891, overl. Gorinchem, tr. Rotterdam 4-10-1916 Janna Elizabeth Buskens, geb. Rotterdam 25-12-1893, overl. Rotterdam 10-7-1937, dr. van Lambertus Buskens en Anna Nieuwenhout.
Uit dit huwelijk:
1. Jeannie Hagesteijn, tr. Bouke Nagel.
2. Annie Hagesteijn.
3. Lenie Hagesteijn.

VIIIo.
Antony Jacob Hagesteijn, geb. Rotterdam 11-7-1898, overl. Rotterdam 2-3-1950, tr. Batavia en Rotterdam 14-6-1923 Pieternella Balendina Kalkman, geb. Rotterdam 6-11-1902, dr. van Cornelis Kalkman en Balendina Swemle.
Uit dit huwelijk:
1. Anthony Jacob Cornelis Hagesteijn, geb. Batavia 1-10-1924.
2. Pieternella Balendina Janna Hagesteijn, geb. Rotterdam 7-5-1927, tr. Rotterdam 28-12-1957 Gerard Johan Hubert Kamerbeek.
3. Jacoba Cornelia Hagesteijn, geb. Rotterdam 26-2-1930, tr. Rotterdam 28-9-1954 Louis C.M. Veger.
4. Johan Willem Hagesteijn, geb. Rotterdam 24-11-1936.

VIIIp.
Cornelis Hagesteijn, geb. Zierikzee 23-2-1900, overl. Zierikzee 30-1-1991, tr. Neeltje Anna Paret, geb. Zierikzee 18-11-1902, overl. Zierikzee 10-12-1974, dr. van Jan Paret en Janna Pieternella van Krieken.
Uit dit huwelijk:
1. Joost Hagesteijn, geb. Zierikzee 23-9-1931.
2. Jan Hagesteijn, geb. Zierikzee 24-3-1935.
3. Adriaan Hagesteijn, geb. Zierikzee 19-9-1939.

VIIIq.
Gerrit Jacobus Hagesteijn, geb. Zierikzee 4-8-1905, tr. Zierikzee 12-5-1937 Maatje Manni, geb. Zierikzee 5-1-1906, overl. Zierikzee 17-80-1983, dv Jan Manni en Adriana van der Weele.
Uit dit huwelijk:
1. Joost Jan Hagesteijn, geb. Zierikzee 22-12-1940.
2. Adriana Johanna Hagesteijn, geb. Zierikzee 26-9-1943.

VIIIr.
Jacob Hagesteijn, geb. Zierikzee 25-2-1908, overl. Zierikzee 29-6-1990, tr. Zierikzee 30-5-1928 Anna van IJsseldijk, geb. Noordgouwe 1-3-1908, dr. van Jan van IJsseldijk en Anna Alida Bodbijl.
Uit dit huwelijk:
1. Joost Jan Hagesteijn, geb. Zierikzee 24-4-1941.
2. Jan Hagesteijn, geb. Zierikzee 8-1-1943.
3. Agnes Hagesteijn, geb. Zierikzee 5-10-1947.

VIIIs.
Antony Hagesteijn, geb. Duivendijke 27-2-1897, overl. Kerkwerve 27-1-1979, tr. Kerkwerve 19-7-1922 Johanna Maria Matthijsse, geb. Ellemeet 9-4-1896, dr. van Johannes Matthijsse en Maria van Loozen.
Uit dit huwelijk:
1. Joppa Maria Hagesteijn, geb. Kerkwerve 12-1-1923.
2. Cornelis Johannes Hagesteijn, geb. Kerkwerve 9-3-1932, overl. Ophemert 28-7-1998.
3. Johannes Cornelis Hagesteijn, geb. Kerkwerve 13-7-1933, tr. Kerkwerve -4-1959 Annie Maatje Kloet.
4. Leendert Abraham Hagesteijn, geb. Kerkwerve 13-5-1937.

VIIIt.
Leendert Hagesteijn, geb. Duivendijke 2-5-1898, koopman, overl. Goes 19-6-1971, tr. Kerkwerve 21-4-1922 Cornelia Rotte, geb. Kerkwerve 25-11-1897, dr. van Joost Rotte en Maatje van Burg.
Uit dit huwelijk:
1. Joppa Maatje Hagesteijn, geb. Ellemeet 25-1-1923, overl. Zierikzee 7-3-1999, tr. Zierikzee 12-2-1947 Pieter van Leeuwen, geb. Schuddebeurs 21-12-1919, overl. Zierikzee 18-10-2008, zn. van Samuel Jozua van Leeuwen en Elizabeth Cornelia Kort.
2. Joost Cornelis Hagesteijn, geb. Kerkwerve 3-3-1926, overl. Delft 15-3-2013,
tr. 1e Levina Neeltje de Jonge, geb. 18-4-1926, overl. 24-4-1982;
tr. 2e Ina Harmsen, geb. ís-Gravenhage 5-1-1926, overl. Naaldwijk 17-4-2013.
3. Levenloze zoon, geb. Noordgouwe 11-8-1928.

IXa.
Antony Joost Augusteijn, geb. Eindhoven 11-10-1908, ondernemer, overl. Apeldoorn 3-3-1981, tr. Wildervank 4-7-1930 Pieterdina Lammechina Kliphuis, geb. Stadskanaal 16-8-1910, dr. van Lammert Kliphuis en Mendina Scholtens.
Uit dit huwelijk:
1. Gerrigje Mendina Pieternella Augusteijn, geb. Onstwedde 10-10-1930, tr. Apeldoorn 6-9-1955 Louis van Anholt, geb. Amsterdam 16-1-1928.
2. Lammert Johannes Augusteijn, geb.-12-1932, overl. Wildervank 19-2-1933.
3. Johannes Marinus Augusteijn geb. Onstwedde 7-3-1939.

IXb.
Dirk Johannes Augusteijn, geb. Dussen 17-8-1910, kleermaker, overl. Almelo 24-6-1983, tr. Onstwedde 11-4-1933 Harmina Mezach, geb. Stadskanaal 28-8-1914, dr. van Hendrik Mezach en Harmke Mulder.
Uit dit huwelijk:
1. Johannes Augusteijn,geb. Stadskanaal 19-10-1933.
2. Hendrika Jantje Augusteijn, geb. Stadskanaal 3-4-1940, tr. Johannes Schuurman.
3. Gerda Marianne Augusteijn, geb. Stadskanaal 24-12-1952, tr. Arnold Rasing.

IXc.
Johannes Adriaan Augusteijn, geb. Dussen 8-1-1921, systeemanalist, overl. Hengelo (O) 31-10-1991, tr. Oldenzaal 22-12-1949 Antonia Johanna Borghuis, geb. Oldenzaal 19-6-1923, overl. Hengelo (O) 17-4-1997.
Uit dit huwelijk:
1. Philip Anthony Augusteijn, geb. Oldenzaal 20-9-1950.
2. Louise Jeannette Augusteijn, geb. Oldenzaal 25-11-1951, tr. 2-3-1973 Han Stoker.
3. Marcel Johannes Augusteijn, geb. Hengelo (O) 25-2-1953.
4. Mathilde Maria Augusteijn, geb. Hengelo (O) 25-12-1954, tr. Bernard Marinus Overbeek.

IXd.
Antonie Willem Adriaan Augusteijn, geb. Tilburg 10-10-1918, tr. Rotterdam 20-12-1939 Teuntje Adriana Boer, geb. Rotterdam 20-4-1916.
Uit dit huwelijk:
1. Trudy Augusteijn, geb. Dordrecht 31-7-1945, tr. Dordrecht 1968 B. van der Laan.
2. Ariena Augusteijn, geb. Dordrecht 20-12-1947, tr. Dordrecht 1971 W.H. Schouwenburg.
3. Marianne Augusteijn, geb. Dordrecht 2-12-1951, tr. Dordrecht 1973 J.J. van Kaaden.

IXe.
Willem Johannes Augusteijn, geb. Rotterdam 23-9-1921, bedrijfsleider confectiefabriek, overl. Rhenen 22-8-1963, tr. Rotterdam 30-4-1947 Ymke Elsje van Albada, geb. Rotterdam 6-3-1921.
Uit dit huwelijk:
1. Elsje Ida Augusteijn, geb. Rotterdam 19-5-1951, tr. Jacob Jan Willem Budding, geb. Veenendaal 17-3-1949.

IXf.
Johannes Augusteijn, geb. Rotterdam 24-6-1925, inspection engineer, tr. Rotterdam 25-9-1946 Willemina den Drijver.
Uit dit huwelijk:
1. Johannes Augusteijn, geb. Rotterdam 6-5-1947, technicus, tr. Spijkenisse 29-8-1975 Jannie Streuper.
2. Ronald Richard Augusteijn, geb. Rotterdam 19-4-1955, operator, tr. Spijkenisse 22-12-1980 Jettie Visser.
3. Anita Esther Augusteijn, geb. Rotterdam 6-8-1956, verpleegkundige, tr. Amsterdam 21-12-1981 Paul Kubin.

IXg.
Alexander Augusteijn, geb. Zwolle 25-10-1903, leraar, overl. Veenendaal 12-10-1986, tr. Sappemeer 2-1-1930 Jantje Johanna Bontkes, geb. Sappemeer 14-9-1902, overl. Veenendaal 23-12-1977, dr. van Roelof Harm Bontkes en Heepke Dresselhuis.
Uit dit huwelijk:
1. Heepke Augusteijn, geb. Utrecht 16-4-1930, onderwijzeres, bezigheidstherapeut, tr. Rhenen 15-8-1957 Hendrik Jan Buiten, geb. Groningen 11-3-1933.
2. Joost Augusteijn, geb. Veenendaal 19-11-1932.
3. Wilhelmina Augusteijn, geb. Veenendaal 21-10-1935, verpleegster, tr. Veenendaal 18-6-1958 Jan Versteeg, geb. 25-10-1931.
4. Gerda Augusteijn, geb. Rhenen 7-1-1938, bloemiste, tr. Veenendaal 6-10-1960 Willem Versteeg, geb. Veenendaal 25-1-1932.
5. Roelof Harm Augusteijn, geb. Rhenen 9-9-1948.

IXh.
Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 20-8-1903, arbeider scheepswerf, overl. Goes,
tr. 1e Kruiningen 15-7-1926 Jacoba Stevense, geb. Kruiningen 27-4-1907, overl. Kruiningen 28-10-1935, dr. van Marcelis Stevense en Stoffelina van de Peerle;
tr. 2e Kruiningen 29-1-1948 Johanna Gertrud Friedla, geb. omstr. 1916, overl. Goes 24-11-1990.
Uit het eerste huwelijk:
1. Gerard Augusteijn, geb. Kruiningen 17-1-1927, overl. Pukekohe (Nieuw Zeeland) 9-10-2003.

IXi.
Jacobus Augusteijn, geb. Rilland-Bath 4-10-1906, duiker, overl. Wemeldinge 17-8-1933, tr. Kruiningen 25-8-1927 Wilhelmina Klap, geb. Kruiningen 2-10-1909, overl. 28-4-1992, dr. van Willem Klap en Martina Gerritse.
Uit dit huwelijk:
1. Margrietha Martina Augusteijn, geb. Schore 16-9-1927, overl. Terneuzen 25-5-2001, tr. Kruiningen 15-4-1948 Willem Cornelis Kint, geb. Dendermonde (B) 31-5-1923, schipper, overl. Oostburg 13-1-2004.
2. Martina Margrietha Augusteijn, geb. Schore 9-6-1930, tr. Kruiningen 22-7-1954 Adriaan Cornelis Meijaard, geb. Yerseke 17-5-1928.

IXj.
Leendert Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 29-6-1915, arbeider scheepswerf, overl. Kapelle 28-4-1974, tr. Kruiningen 28-10-1937 Catharina Maria Blok, geb. Kruiningen 9-2-1913, dv Jacobus Blok en Cornelia Cok.
Uit dit huwelijk:
1. Mattheus Jacobus Augusteijn, geb. Kruiningen 1-6-1938.
2. Cornelia Margrietha Augusteijn, geb. Kruiningen 7-12-1940, tr. Kruiningen 26-6-1964 P. van der Rijt.
3. Margrietha Cornelia Augusteijn, geb. Kruiningen 10-8-1942, tr. Kruiningen 28-10-1966 A. van der Wilt.
4. Maatje Johanna Suzanna Augusteijn, geb. Kruiningen 29-9-1949, overl. Goes 1-4-1969.
5. Wilhelmina Jannetje Augusteijn, geb. Kruiningen 8-5-1951, tr. Borsele 27-7-1972 N.N. van der Zande.

IXk.
Adriaan Johannes Augusteijn, geb. Rilland-Bath 2-7-1905, procuratiehouder, overl. Rotterdam 8-8-2002, tr. Breda 31-5-1934 Adriana Elisabeth Jacoba Lobbezoo, geb. Princenhage 3-11-1907, overl. Rotterdam 14-4-1977.
Uit dit huwelijk:
1. Maria Francina Augusteijn, geb. Rotterdam 30-3-1946, professor.

IXl.
Johannes Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 15-8-1909, leraar, bankbediende, overl. Rotterdam 30-1-1972, tr. Rotterdam 30-9-1936 Johanna Adriana Iburg, geb. Rotterdam 23-7-1912, tekenlerares, overl. Rotterdam 5-12-1992.
Uit dit huwelijk:
1. Eric Anthony George Augusteijn, geb. Rotterdam 6-11-1938.
2. Ilse Maria Augusteijn Augusteijn, geb. Rotterdam 9-3-1941, modeontwerpster, lerares, tr. Schiedam 11-8-1967 Robert Louis, geb. Vlissingen 9-6-1933, sociaal werker.

IXm.
Anthony Augusteijn, geb. Tholen 9-7-1918, marconist, overl. Rotterdam 7-8-1992, tr. Rotterdam 2-8-1949 Wilhelmina Hordijk, geb. Rhoon 28-1-1925.
Uit dit huwelijk:
1. Maria Elisabeth Neeltje Augusteijn, geb. Rotterdam 11-5-1950, onderwijzeres, tr. Rotterdam 10-9-1987 Jacobus Eldert Theodoor van de Sterre, geb. Rotterdam 17-8-1949.
2. Anthony Pieter Augusteijn, geb. Rotterdam 2-2-1962, administratief medewerker.

IXn.
Johannes Augusteijn, geb. Utrecht 18-4-1905, kapper, overl. Rhenen 4-7-1977, tr. Heerlen 9-8-1928 Wilhelmina Maria HŁtten, geb. Hilden (Dld) 17-11-1907, overl. 13-6-2002.
Uit dit huwelijk:
1. Wilhelm Johannes Augusteijn, geb. Amsterdam 14-5-1932.

IXo.
Adriaan Augusteijn, geb. Amsterdam 1-6-1907, scheepswerktuigkundige, overl. Soest 6-11-1976, tr. Vlissingen 31-7-1933 Johanna Maria van Dierendonck, geb. Vlissingen 30-11-1899, dr. van Johannes Augustinus van Dierendonck en Catharina Maria Elants.
Uit dit huwelijk:
1. Rudolf Augusteijn, geb. Amsterdam 7-6-1939.

IXp.
Anna Maria Augusteijn, geb. Zutphen 21-11-1908, overl. Rijswijk (ZH) 25-3-1999,
tr. 1e Amsterdam 24-12-1929 (door echtsch. ontbonden 8-12-1933) Bertus Johannes van Ling, geb. Amsterdam 30-8-1899, overl. Amsterdam 16-5-1956;
tr. 2e ís-Gravenhage 28-8-1951 Johan Bekkers, geb. 15-11-1899, overl. 9-4-1953.
Haar zoon:
1. Willem Augusteijn, geb. Leiden 3-11-1934.

IXq.
Jan Jacobus Augusteijn, geb. Axel 29-9-1913, mijningenieur, tr. Quito (Ecuador) 2-2-1946 Eleanor Elisa Dixon.
Uit dit huwelijk:
1. Elizabeth Eleanor Augusteijn, geb. London Ontario (Canada) 22-9-1955, tr. Christopher Parkinson.

IXr.
Henri Paul Augusteijn, geb. Axel 5-7-1921, overl. Amsterdam 29-12-2003, tr. Zelzate (B) 3-1-1948 (door echtsch. ontbonden 25-1-1968) Elmira Dierick.
Uit dit huwelijk:
1. Evy Augusteijn, geb. Amsterdam 13-6-1948, interieurarchitect.
2. Marion Augusteijn, geb. Terneuzen 9-7-1950, lerares. >BR> 3. Irene Augusteijn, geb. Amsterdam 27-9-1951, psychologe, tr. Amsterdam 26-10-1981 Wolfgang Brings.
4. Louise Augusteijn, geb. Amsterdam 18-4-1953, administratief medewerkster, tr. Amsterdam 15-8-1983 Johannes Zuyderdijk.
5. Paul Augusteijn, geb. Amsterdam 14-3-1955, hoofd personeelszaken.
6. Rutger Augusteijn, geb. Amsterdam 10-10-1956.
7. Arnout Augusteijn, geb. Amsterdam 6-7-1958.
8. Joost Augusteijn, geb. Amsterdam 24-7-1960, historicus.
9. Thomas Augusteijn, geb. Amsterdam 15-2-1962, astronoom.
10. Cecilia Augusteijn, geb. Amsterdam 22-3-1964.

IXs.
Adriaan Willem Augusteijn, geb. Amsterdam 29-10-1914, militair, overl. Leiden 16-7-1998,
tr. 1e ís-Gravenhage 26-1-1940 (door echtsch. ontbonden 18-3-1972) Jeltje Clasina Dijk;
tr. 2e Sluis 28-4-1972 Antonia Corthals.
Uit het eerste huwelijk:
1. Jacqueline Annette Augusteijn, geb. Utrecht 7-6-1946, overl. Utrecht 18-4-1976.
2. Philippus Jim Augusteijn, geb. Utrecht 22-3-1950.

IXt.
Johan Jacques Augusteijn, geb. Breda 25-4-1916, overl. 14-12-1980, tr. Breda 3-11-1942 Johanna Regina Ernestine Reinking.
Uit dit huwelijk:
1. Jim Edward Augusteijn, geb. Breda 12-2-1944.
2. Lisette Augusteijn, geb. Breda 7-11-1947.

IXu.
Adriaan Cornelis Augusteijn, geb. Rilland-Bath 12-3-1915, politieagent, overl. Amsterdam 21-6-1973, tr. Amsterdam 17-5-1939 Willemina Aleida Egbertzen, geb. Doesburg 13-11-1915, overl. IJsselstein 25-8-2001.
Uit dit huwelijk:
1. Adriaan Wilhelm Peter Augusteijn, geb. Amsterdam 16-3-1940.
2. Ferdinand Hendrik Jozef Augusteijn, geb. Amsterdam 31-1-1942.
3. Wilhelmina Elisabeth Berendina Augusteijn, geb. Amsterdam 24-1-1944, tr. Amsterdam 12-12-1964 Jozef C.W. van Ballegooy, overl. IJsselstein 1-7-2003.
4. Maria Margaretha Leuntje Augusteijn, geb. Amsterdam 10-8-1945, overl. Veenendaal 4-8-2003, tr. Amsterdam 11-6-1963 Haring Severein, geb. 31-1-1942.
5. Berendina Adriana Maria Augusteijn, geb. Amsterdam 17-7-1947,.
6. Elisabeth Alida Willemina Augusteijn, geb. Amsterdam 13-1-1951, tr. Lopik 19-3-1976 Piet Tweebeeke.
7. Louise Josephina Maria Augusteijn, geb. Amsterdam 19-8-1953, tr. Cadier en Keer 15-10-1976 Huub Bessems.
8. Marcel Adriaan Ferdinand Augusteijn, geb. Amsterdam 14-2-1955.

IXv.
Cornelis Adriaan Augusteijn, geb. Rilland-Bath 28-1-1917, schilder, overl. 16-3-2002, tr. Amsterdam 20-11-1940 Johanna Veltrop, geb. Amsterdam 28-2-1920, overl. 10-2-2004.
Uit dit huwelijk:
1. Robert Cornelis Augusteijn, geb. Amsterdam 31-5-1941.
2. Cornelis Jan Augusteijn, geb. Amsterdam 10-6-1943.
3. Rudolf Augusteijn, geb. Amsterdam 1-2-1945.
4. Marjanne Helena Augusteijn, geb. Amsterdam 17-1-1950, vroedvrouw, tr. Peter Jones.
5. Jennifer Ann Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 29-12-1954, beeldend kunstenaar.

IXw.
Marinus Adriaan Hagesteijn, geb. Rotterdam 5-6-1903, elektromonteur, winkelier, overl. Rijswijk (ZH) 28-6-1966, tr. ís-Gravenhage 17-10-1923 Gerarda Barbara Toledo, geb. ís-Gravenhage omstr. 1898, dr. van Stephanus Gerardus Toledo en Adriana Paling.
Uit dit huwelijk:
1. Marinus Stephanus Hagesteijn, geb. Rotterdam 30-1-1924.

IXx.
Adrianus Theodorus Hagesteijn, geb. Rotterdam 4-3-1903, stoffeerder, overl. 14-3-2001, tr. Rotterdam 10-5-1928 Maria Catharina de Smidt.
Uit dit huwelijk:
1. Maria Hagesteijn, geb. Rotterdam 1928, tr. K. de Gast.
2. Theodora Hagesteijn, geb. Rotterdam 1929, tr. (door echtsch. ontbonden 1981) J. van Hattem.
3. Adri Hagesteijn, geb. Rotterdam 1936,.
4. Theodorus Hagesteijn, geb. Rotterdam 1940.
5. Johanna Hagesteijn, geb. Rotterdam 1946, tr. Fred Kooijmans.

IXy.
Joost Marinus Hogenstein, geb. Burgh 13-1-1898, veldarbeider, overl. Burgh 17-9-1944, tr. Haamstede 4-8-1922 Neeltje Meganck, geb. Burgh 31-1-1897, overl. Burgh 2-12-1976, dr. van Marinus Meganck en Lena Walkier.
Uit dit huwelijk:
1. Johanna Lena Hogenstein, geb. omstr. 1923, overl. Westenschouwen 1-8-1982, tr. Burgh 1949 Willem Johan van de Zande, geb. Burgh 13-1-1917, zn. van Leendert van de Zande en Adriaantje Dekker.

IXz.
Marinus Hogenstein, geb. Burgh 24-5-1907, timmerman, overl. Zierikzee 26-9-1999, tr. Burgh 30-10-1931 Pieternella Cornelia Schoonaard, geb. Haamstede 19-2-1911, overl. Haamstede 16-12-2012, dr. van Johannes Schoonaard en Wolferina Berrevoets.
Uit dit huwelijk:
1. Nehemia Johannes Hogenstein, geb. Haamstede 6-12-1931.
2. Wolferina Johanna Hogenstein, geb. Burgh 16-2-1939, tr. Rotterdam 4-12-1961 Jacob Bakker, geb. Haamstede 29-4-1936, overl. Zierikzee 30-8-2012, zn. van Krijn en Jannetje van de Zande.
3. Joost Marinus Hogenstein, geb. Burgh 27-7-1947.
4. Johannes Jan Hogenstein, geb. Burgh 16-1-1949.
5. Marianne Pieternella Hogenstein, geb. Burgh 7-1-1955, ziekenverzorgster, alpha-hulp, tr. Middelburg 18-6-1982 Jan Hekhuis, geb. Middelburg 28-1-1949, parketsecretaris, zn. van Jan Hekhuis en Jannetje Helena Jansen.

IXaa.
Anthony Jacob Cornelis Hagesteijn, geb. Batavia 1-10-1924, tr. Batavia en Rotterdam 27-7-1948 Margrit Peter.
Uit dit huwelijk:
1. Brigitta Hagesteijn, geb. 1951.
2. Anthony Jacob Hagesteijn, geb. 1953.
3. Markus Friedrich Hagesteijn, geb. 1954.

IXab.
Johan Willem Hagesteijn, geb. Rotterdam 24-11-1936, tr. Rotterdam 9-11-1961 Tine Ada Lodder.
Uit dit huwelijk:
1. Max Ronald Hagesteijn, geb. Dordrecht 19-12-1963, ingenieur economische bedrijfstechniek.
2. Harold Wim Hagesteijn, geb. Dordrecht 7-9-1965.

Xa.
Johannes Marinus Augusteijn, geb. Onstwedde 7-3-1939, direkteur handelsonderneming, tr. Apeldoorn 13-12-1966 Maria Johanna Theresia Montfroy, geb. Arnhem 28-5-1946.
Uit dit huwelijk:
1. Johanna Pieterdina Augusteijn, geb. Emmen 29-6-1968.
2. Therese Maria Augusteijn, geb. Emmen 2-7-1970.
3. Anthonie Marinus Augusteijn, geb. Voorburg 9-5-1975.

Xb.
Johannes Augusteijn, geb. Stadskanaal 19-10-1933, tr. Almelo 29-8-1968 Herta Elisabeth Zirkel, geb. Schwiebul (Polen) 6-4-1938.
Uit dit huwelijk:
1. Alexandra Augusteijn, geb. Almelo 5-5-1969.
2. Sylvia Augusteijn, geb. Almelo 13-8-1976.

Xc.
Marcel Johannes Augusteijn, geb. Hengelo (O) 25-2-1953, tr. Nijmegen Wilhelmina Maria Jacoba Martens.
Uit dit huwelijk:
1. Robert Augusteijn, geb. Nijmegen 19-1-1982.
2. Pieter Augusteijn, geb. Nijmegen 28-7-1983.
3. Marloes Augusteijn, geb. Ooij 3-2-1988.

Xd.
Joost Augusteijn, geb. Veenendaal 19-11-1932, leraar wiskunde, conrector, tr. Veenendaal 27-12-1956 Lien Marie Mulder, geb. Veenendaal 4-6-1930.
Uit dit huwelijk:
1. Alexander Augusteijn, geb. Nijverdal 30-11-1957.
2. Cornelia Maria Augusteijn, geb. Nijverdal 22-5-1959.
3. Marinus Augusteijn, geb. Nijverdal 5-5-1961.
4. Jeanette Johanna Augusteijn, geb. Harderwijk 27-1-1965.
5. Joost Augusteijn, geb. Harderwijk 25-11-1966.

Xe.
Roelof Harm Augusteijn, geb. Rhenen 9-9-1948, leraar, tr. Oirschot 17-7-1971 Catharina Johanna de Bruijn, geb. Eindhoven 2-6-1947.
Uit dit huwelijk:
1. Robbert Cornelis Augusteijn, geb. Leende 14-12-1976.
2. Alexander Johannes Augusteijn, geb. Leende 16-5-1978.
3. Irene Augusteijn, geb. Maarheeze 21-7-1982.

Xf.
Eric Anthony George Augusteijn, geb. Rotterdam 6-11-1938, leraar, tr. Leiden 24-6-1969 (door echtsch. ontbonden 13-3-2000) Elisabeth Prins, geb. ís-Gravenhage 30-7-1943.
Uit dit huwelijk:
1. Magda Augusteijn, geb. Leiden 4-1-1972.
2. Anneke Augusteijn, geb. Delft 21-10-1974.
3. Thijs Augusteijn, geb. Groningen 9-8-1979.

Xg.
Wilhelm Johannes Augusteijn, geb. Amsterdam 14-5-1932, tr. Amsterdam 20-6-1956 Maartje Huiberts.
Uit dit huwelijk:
1. Wilhelm Johannes Augusteijn, geb. Dieren 28-8-1957.
2. Edward Gerardus Augusteijn, geb. Dieren 13-4-1960.
3. Wilma Augusteijn, geb. Dieren 27-7-1963.

Xh.
Rudolf Augusteijn, geb. Amsterdam 7-6-1939, ondernemer, tr. Baarn 11-4-1964 Marijke Joan Esser, geb. ís-Gravenhage 28-1-1944.
Uit dit huwelijk:
1. Joost Augusteijn, geb. Emmen 21-3-1968.
2. Marianne Augusteijn, geb. Emmen 7-1-1972.

Xi.
Willem Augusteijn, geb. Leiden 3-11-1934, overl. 2-8-2002, tr. Montreal (Canada) 4-5-1968 GisŤle Morin, geb. 1-1-1942.
Uit dit huwelijk:
1. Mťlanie Eve Augusteijn, geb. Montreal (Canada) 29-4-1972.
2. Stefanie Anne Augusteijn, geb. Montreal (Canada) 22-12-1973.

Xj.
Adriaan Wilhelm Peter Augusteijn, geb. Amsterdam 16-3-1940, adjudant van politie, tr. Amsterdam 11-10-1962 Adriana Dirkje Weeshoff.
Uit dit huwelijk:
1. Suzanna Bianca Adriana Augusteijn, geb. Amsterdam 21-9-1963.
2. Annemieke Petronella Linda Augusteijn, geb. Amsterdam 10-5-1965.
3. Karina Willemina Johanna Augusteijn, geb. Amsterdam 1-8-1968.

Xk.
Ferdinand Hendrik Jozef Augusteijn, geb. Amsterdam 31-1-1942, chauffeur, tr. Cadier en Keer 20-8-1966 Helena Petronella Emmanuella Beckers, geb. 21-12-1945.
Uit dit huwelijk:
1. Peter Jacques Maria Augusteijn, geb. 18-5-1967.
2. Helena Wilhelmina Adriana Augusteijn, geb. 12-3-1969.
3. Natalie Augusteijn, geb. 27-7-1973, overl. 27-7-1973.

Xl.
Berendina Adriana Maria Augusteijn, geb. Amsterdam 17-7-1947, administratief medewerkster, tr. Almere 20-5-1992 Otto Julius Hoppe, geb. Amsterdam 18-10-1944.
Haar dochter:
1. Claudia Wilhelmina Alida Augusteijn, geb. Amsterdam 5-2-1971.

Xm.
Marcel Adriaan Ferdinand Augusteijn, geb. Amsterdam 14-2-1955, hoofduitvoerder, tr. Schoonhoven 26-11-1976 Astrid Stoop. Uit dit huwelijk:
1. Nick Augusteijn, geb. Gouda 5-10-1980.
2. Coen Augusteijn, geb. Gouda 24-10-1983.

Xn.
Robert Cornelis Augusteijn, geb. Amsterdam 31-5-1941, tr. Margaret Smith.
Uit dit huwelijk:
1. Leanne Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 23-9-1965.
2. Deborah Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 2-7-1967.

Xo.
Cornelis Jan Augusteijn, geb. Amsterdam 10-6-1943, tr. 2-1-1971 Ann Capping.
Uit dit huwelijk:
1. John Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 2-5-1974.
2. Robert James Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 7-2-1976.
3. Helen Ann Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 3-7-1979.

Xp.
Rudolf Augusteijn, geb. Amsterdam 1-2-1945, eigenaar bouwbedrijf, tr. Brisbane (AustraliŽ) 27-10-1967 Elisabeth Ann Pearce, geb. 17-2-1948.
Uit dit huwelijk:
1. Sandra Ann Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 19-4-1968.
2. Terry Augusteijn, geb. Brisbane (AustraliŽ) 26-6-1970.

Xq.
Marinus Stephanus Hagesteijn, geb. Rotterdam 30-1-1924, gemeenteambtenaar, tr. ís-Gravenhage 25-9-1953 Wilhelmina Hendrika Antonia Kunsemuller.
Uit dit huwelijk:
1. Renee Regina Hagesteijn, geb. ís-Gravenhage 2-1-1956.
2. Onno Roelof Hagesteijn, geb. ís-Gravenhage 16-1-1958.
3. Karin Astrid Hagesteijn, geb. ís-Gravenhage 18-2-1964.

Xr.
Adri Hagesteijn, geb. Rotterdam 1936, kantoorbediende, tr. Co van Geet.
Uit dit huwelijk:
1. Sander Hagesteijn, geb. Rotterdam 29-9-1965.
2. Ellen Hagesteijn, geb. Rotterdam 12-1-1968.
3. Cecile Hagesteijn, geb. Rotterdam 30-5-1970.

Xs.
Theodorus Hagesteijn, geb. Rotterdam 1940, kantoorbediende, tr. M.E. van de Berg, geb. Leiden.
Uit dit huwelijk:
1. Rudi Hagesteijn, geb. Naaldwijk 17-3-1966.
2. Martin Hagesteijn, geb. Naaldwijk 29-4-1968.
3. Arjan Hagesteijn, geb. Naaldwijk 6-1-1971.

Xt.
Nehemia Johannes Hogenstein, geb. Haamstede 6-12-1931, tr. Barendrecht 17-12-1964 Aartje Davina Groeneveld, geb. Barendrecht 24-11-1942.
Uit dit huwelijk:
1. Yvonne Hogenstein, geb. Apeldoorn 14-1-1969.
2. Niels Hogenstein, geb. Deventer 7-8-1976.

Xu.
Joost Marinus Hogenstein, geb. Burgh 27-7-1947, tr. Haamstede 30-10-1970 Johanna Cornelia Maria Braam, geb. Haamstede 16-9-1948.
Uit dit huwelijk:
1. Krista Hogenstein, geb. Zierikzee 6-5-1973.
2. Bastiaan Hogenstein, geb. Haamstede 15-6-1977.

Xv. Johannes Jan Hogenstein, geb. Burgh 16-1-1949, tr. Haamstede 5-11-1971 Tona Pieternella de Vos, geb. Renesse 7-8-1950. Uit dit huwelijk:
1. Marcel Hogenstein, geb. Zierikzee 12-4-1977.
2. Peter Hogenstein, geb. Zierikzee 10-5-1982.