Zwemloopcircuit: Roosendaal 12 april 2005

Tussenstand

Deelnemerslijst bijgewerkt t/m:
 
Deelnemers die nog geen Grontmij-T-shirt hebben ontvangen kunnen een afspraak maken met 
Sjaak Sinke (aeromad@zeelandnet.nl) om het T-shirt bij een wedstrijd of iets dergelijks,
op te halen


Vasseur verpest zwemloopfeestje van Musters

Door Sjaak Sinke

ROOSENDAAL  Rob Musters uit Oud Gastel zal nog wel eens met gemengde gevoelens terugdenken 
aan de rentree van Remy Vasseur uit Vlissingen in de finale van het Grontmij zwemloopcircuit.
Door de tweede plaats van Vasseur kwam Musters uit op een totaal van 1781 punten evenveel 
als de winnaar in Roosendaal Gerbert van den Biggelaar. Dankzij de regel dat bij gelijke 
stand de laatste confrontatie bepalend is betekende dat de circuitwinst voor junior 
Van den Biggelaar.

In het zwembad De Stok verraste Leon Jacobs (Vlissingen) door na 1000 meter zwemmen in 
12 minuten en 32 seconden ruimschoots als eerste aan de 10 kilometer lopen te beginnen. 
Vasseur nam Van den Biggelaar en Musters op sleeptouw welk drietal na 13 minuten de z
wemklus had geklaard. Vasseur kon bij het lopen lang in het spoor van Van den Biggelaar 
blijven en moest pas in de laatste ronde zijn jongere concurrent laten gaan. Musters 
had een prima gangmaker in Jacobse maar de derde plaats kostte hem wel de kop voor de 
eindoverwinning in het zwemloopcircuit. Op gepaste afstand  volgde Kevin de Pagter 
(Westkapelle) en de eerste veteraan Pieter van Hal (Bergen op Zoom)
Van den Biggelaar boekte zijn tweede zege op de lange afstand nadat hij in Vlissingen 
al de sterkste was op de korte afstand. Uittredend zwemloopkampioen Vasseur was meer 
dan tevreden over zijn heroptreden nadat hij een half jaar uit de roulatie was geweest
met een knieblessure. De eindoverwinning in het Grontmij-zwemloopcircuit ging dus n
ipt naar Van den Biggelaar voor Musters en Jacobse.

Bij de vrouwen moest Bianca van den Kieboom (Schoten) genoegen nemen met de derde plaats
achter Sofie Hamers (Terheijden) en Sonja Jansen (Den Hoorn). Hamers en Jansen kwamen 
niet aan de vereiste drie wedstrijden waardoor de eindoverwinning naar Van den Kieboom 
ging. Terese van Lare (Sluis) kwam in Roosendaal niet aan de start door een rugblessure 
maar had in de vorige drie wedstrijden voldoende punten verzameld om de tweede plaats 
vast te houden voor Katja Botman (Middelburg) die haar punten verzamelde op de korte zwemloop. 
Bij de jeugd waren Jeroen Leemans (Waspik) bij de jongens en Jacqueline Boonman (Kapelle) 
bij de meisjes de sterkste op de 250 meter zwemmen en 2.5 km lopen.

(PZC 25 april 2005)


  GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Roosendaal, ,1000/10 
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat  zwtyd
 1 BiggelaarGerbert Oud Gastel 018 0:46:47  1eH18 13:01  87W15746M602
 2 Vasseur Remy     Vlissingen 016 0:46:56  1eH21 12:57  81N11548M529
 3 Musters Rob      Oud Gastel 017 0:49:02  2eH21 13:01  81W17224M600
 4 Jacobse Leon     Vlissingen 019 0:49:03  3eH21 12:32  82W16244M529
 5 Pagter Kevin de  Westkapell 024 0:50:09  2eH18 14:31  87R19420M529
 6 Hal Pieter van   Bergen op  015 0:50:32  1eH40 13:51  61N06481M601
 7 Danen Jurgen     Oud Gastel 027 0:51:45  4eH21 13:16  82R17727M600
 8 Leden Bram vd    Goes       020 0:52:41  2eH40 13:54  58          
 9 Nederlof/Vaardeg Westkapell 005 0:54:48  1eDuo 18:25              
10 VeringmeijerNorb Den Hoorn  025 0:56:05  5eH21 14:10  66W03295M500
11 Hamers Sofie     Terheijden 004 0:58:04  1eD21 14:21  82W14582V602
12 Dijk Paul van    Klundert   023 0:58:38  3eH40 14:18  63R13503M600
13 Jansen Sonja     Den Hoorn  003 0:58:55  2eD21 15:12  69W00779V500
14 MontebranFrederi Breda      026 0:59:07  6eH21 17:36  83R20371M602
15 DonkerslootPeism Roosendaal 034 0:59:10  2eDuo                    
16 Gent Paul van    Etten Leur 008 0:59:53  7eH21 17:37  71W18848M617
17 Kieboom Bianca v Schoten    002 1:00:16  3eD21 15:12  70W19803V000
18 Jong Bas de      Bergen op  029 1:00:33  4eH40 18:57  56B12105M601
19 Lange Barend de  Vlissingen 012 1:01:14  8eH21 16:32  76R18649M605
20 Vleuten Jan vd   Raamsdonkv 030 1:01:47  9eH21        78R20086M622
21 Maas/Machielse   Wouw       039 1:02:25  3eDuo 19:08              
22 Sprangers Walter Kaatsheuve 013 1:02:40  5eH40 18:22  60W17857M622
23 Niessen Marc     Roosendaal 041 1:03:15 10eH21 15:27  77          
24 Moerdijk John    's-H Abtsk 014 1:03:24 11eH21 18:59  67          
25 KrimpenfortMaaik Bergen op  001 1:03:37  1eD40 17:14  65N15188V609
26 Meijs Mart v der Tilburg    031 1:04:08  6eH40        56W04031M626
27 Mackaay Rob      Roosendaal 022 1:04:22  7eH40 17:42  57          
28 Overveld William Roosendaal 032 1:04:36  8eH40 18:50  64W17616M617
29 Schrauwen Ton    Roosendaal 036 1:04:59  9eH40 19:02              
30 Botman Kobus     Middelburg 010 1:05:51  1eH50 18:47  51N04399M529
31 Voshol Martin    Tholen     033 1:07:26 10eH40        65          
32 Zorgdrager Chris Ossendrech 011 1:08:35 11eH40 15:56  65W06763M609
33 Dijkwel Peter    'sHArendsk 037 1:08:59 12eH40        62          
34 Boonman Jan      Kapelle    009 1:09:05 13eH40 18:37  61          
35 Veen Tim van     Roosendaal 040 1:10:43  1eH16 15:54  88          

   GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Roosendaal 500/5  
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat  zwtyd
 1 Akershoek Kees   Ouddorp    071 0:26:29  1eH21 06:32  69N09767M500
 2 Kemme/vGisbergen Bergen op  083 0:26:35  1eDuo 07:09              
 3 Vugt Maarten de  Oud Gastel 065 0:27:09  1eH16 07:42  88W19679M617
 4 Vriens/Hamerlinc Roosendaal 061 0:27:47  2eDuo 08:15              
 5 Wansum Marjon v  Etten Leur 095 0:27:56  1eD14 07:28  91          
 6 Dieren Rens Jan  Biezelinge 073 0:28:12  2eH16 07:00  89          
 7 Bruyn Kees de    Oud Gastel 075 0:28:14  1eH40 07:00              
 8 PluymaeckPeinder BoZ/OudGas 088 0:28:42  3eDuo 07:29              
 9 Boonman Dennis   Kapelle    074 0:28:44  3eH16 06:47  89          
10 Gommers Kees     Zundert    081 0:29:12  2eH40 07:44  63          
11 Antheunisse M&J  Middelburg 060 0:29:31  4eDuo 09:33              
12 Lemmens Bert     Rijen      085 0:29:45  3eH40        60R05140M622
13 Berkouwer Tom    Vlaardinge 082 0:29:57  1eH50 07:44  53B07082M522
14 Sebregts/Sebregt Roosendaal 078 0:30:02  5eDuo 07:24              
15 Bouwens Michiel  Roosendaal 069 0:30:09  4eH40 07:02              
16 Doomen Kim       Oud Gastel 093 0:30:11  1eD21 07:29  81          
17 Gommeren Michael Terheijden 067 0:30:23  1eH14 08:16  91R17860M602
18 Bot Annet de     Oud Gastel 068 0:30:58  1eD40 08:12  65R20343V600
19 Nieuwkerk Koos   Fijnaart   086 0:31:52  5eH40        59R14941m600
20 Botman Robin     Middelburg 058 0:31:55  2eH14 09:18              
21 OosterboschDenni Oudenbosch 064 0:32:20  4eH16 07:57  89          
22 Botman Katja     Middelburg 079 0:32:43  2eD21 07:50  84B15039V529
23 Kwist Anne       Tholen     072 0:33:05  1eD18 07:06  87          
24 Sprangers Mariel Kaatsheuve 096 0:34:14  2eD40 11:16  62R17856V622
25 Kleven Lenie van Vlissingen 057 0:34:40  1eD50 10:27  53B00799V500
26 Speksnijder Rens Fijnaart   076 0:36:16  2eH21 12:42              
27 JanssenVermeulen Roosendaal 089 0:36:21  6eDuo 07:49              
28 Meulen Wendy v d Roosendaal 092 0:36:50  3eD21 07:29              
29 AdriaansenDorith Tilburg    066 0:37:08  3eD40 11:12  60          
30 Vugt Els de      Oud Gastel 094 0:38:09  4eD40 10:14  ia          
31 Buys Gerard      Bergen op  059 0:39:11  6eH40 09:29  64          
32 Elich Brigitte   Vlissingen 087 0:42:26  4eD21 07:49  76          

   GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Roosendaal 250/2.5
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat  zwtyd
 1 Leemans Jeroen   Waspik     151 0:13:54  1eH 0 03:48  92R17426M622
 2 SprangersJurgen  Kaatsheuve 149 0:14:32  2eH 0 03:52  92R16633M622
 3 Leemans Richard  Waspik     144 0:14:58  3eH 0 04:21  94R17427M622
 4 Akershoek Marco  Ouddorp    150 0:15:25  4eH 0 03:46  93          
 5 Boonman Jacqueli Kapelle    134 0:15:41  1eD14 03:17  91          
 6 Gevaert Joost    Goes       137 0:15:56  5eH 0 03:51  95          
 7 Dieren Siegert v Biezelinge 136 0:16:12  6eH 0 03:48  95          
 8 Hal Mirte van    Bergen op  152 0:16:53  1eD 0 04:05  93          
 9 Dieren Annelotte Biezelinge 142 0:16:57  2eD 0 04:21  93          
10 Janssen Ilse     Souburg    141 0:17:00  2eD14 04:21  91          
11 Heijden/Jansen   Roosendaal 143 0:17:53  1eDuo 05:00              
12 Janssen Deanne   Souburg    148 0:19:14  3eD 0 04:17  93          
13 TollemanVeroniqu Kwadendamm 135 0:26:51  4eD 0 06:09              



E-mail: aeromad@zeelandnet.nl

gegevens bijgewerkt op