Nog geen Grontmij-T-shirt ontvangen?
Neem contact op met Sjaak Sinke (aeromad@zeelandnet.nl)
GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT mannen overall
naam woonplaats Vlis Hhei BoZ Kape Roos totaal plCat
1 BiggelaarGerbert Oud Gastel 581 600 600 1781 1eH18
2 Musters Rob Oud Gastel 600 581 600 581 1781 1eH21
3 Jacobse Leon Vlissingen 581 560 573 1714 2eH21
4 Pagter Kevin de Westkapell 560 566 581 566 1713 2eH18
5 Hal Pieter van Bergen op 551 573 573 560 1706 1eH40
6 Vugt Maarten de Oud Gastel 566 548 551 573 1690 1eH16
7 Dieren Rens Jan Biezelinge 551 573 544 566 1690 2eH16
8 Leemans Jeroen Waspik 560 560 560 560 1680 1eH 0
9 Riemens Marc Middelburg 555 555 566 1676 3eH21
10 Bruyn Kees de Oud Gastel 548 566 538 560 1674 2eH40
11 Haperen Wim van Etten Leur 540 581 548 1669 1eH50
12 Danen Jurgen Oud Gastel 548 560 555 1663 4eH21
13 SprangersJurgen Kaatsheuve 551 555 546 555 1661 2eH 0
14 Leemans Richard Waspik 548 548 551 551 1650 3eH 0
15 Vaardegem Jan v Westkapell 542 548 560 1650 5eH21
16 Gent Paul van Etten Leur 560 540 542 1642 6eH21
17 Gommers Kees Zundert 540 551 532 551 1642 3eH40
18 Dijk Paul van Klundert 530 542 548 546 1636 4eH40
19 Botman Robin Middelburg 555 542 516 538 1635 1eH14
20 Boonman Dennis Kapelle 546 534 555 1635 3eH16
21 Dieren Siegert v Biezelinge 544 544 542 544 1632 4eH 0
22 Lemmens Bert Rijen 544 530 548 1622 5eH40
23 Gommeren Michael Terheijden 544 522 542 1608 2eH14
24 Berkouwer Tom Vlaardinge 534 526 546 1606 2eH50
25 Jong Bas de Bergen op 524 540 540 1604 6eH40
26 Overveld William Roosendaal 514 534 544 524 1602 7eH40
27 Lange Barend de Vlissingen 522 538 538 1598 7eH21
28 Moerdijk John 's-H Abtsk 528 538 530 1596 8eH21
29 Dijkwel Peter 'sHArendsk 506 530 540 514 1584 8eH40
30 Botman Kobus Middelburg 516 542 520 1578 3eH50
31 Watering Ad vd Halsteren 508 532 534 1574 1eH60
32 Boonman Jan Kapelle 512 526 530 512 1568 9eH40
33 Koole Niels Zoutelande 590 590 1180 9eH21
34 Vasseur Remy Vlissingen 581 590 1171 10eH21
35 Arkel Alex van Drunen 551 555 1106 5eH 0
36 Mosselaar Mike v Waalwijk 555 542 1097 3eH14
37 Mosselaar Jordy Waalwijk 546 548 1094 6eH 0
38 Sprangers Walter Kaatsheuve 536 534 1070 10eH40
39 Lensen Dignus Souburg 540 520 1060 11eH40
40 Nieuwkerk Koos Fijnaart 518 540 1058 12eH40
41 Voshol Martin Tholen 532 518 1050 13eH40
42 OosterboschDenni Oudenbosch 514 536 1050 4eH16
43 Eckhardt Rien Roosendaal 536 512 1048 4eH50
44 Buys Gerard Bergen op 508 532 1040 14eH40
45 Buysse Wilfried Wondelgem 524 510 1034 5eH50
46 Godlieb Rene Weesp 590 0590 11eH21
47 Akershoek Kees Ouddorp 581 0581 12eH21
48 Wilde Michel de SintLaurei 573 0573 13eH21
49 Tongeren Miquel Middelburg 573 0573 14eH21
50 Schoonderbeek K Waalwijk 573 0573 5eH16
51 Wondergem Lous Rotterdam 566 0566 15eH21
52 Buck Youri de Lovendegem 566 0566 16eH21
53 Hellemans Tom St Niklaas 560 0560 17eH21
54 Vloedgraven Hans Breda 555 0555 15eH40
55 Baarda Joeri Kaatsheuve 555 0555 4eH14
56 Arkel Jesper v Drunen 555 0555 5eH14
57 Leden Bram vd Goes 551 0551 16eH40
58 Loon Cornee van Hilversum 551 0551 18eH21
59 Leden Bram vd Goes 551 0551 17eH40
60 VeringmeijerNorb Den Hoorn 548 0548 19eH21
61 Akershoek Marco Ouddorp 548 0548 7eH 0
62 Oosterbosch Ad v Oudenbosch 546 0546 18eH40
63 Gevaert Joost Goes 546 0546 8eH 0
64 Vanderveken Kris Bertem (B) 546 0546 20eH21
65 Hoed Florian den Zuidland 546 0546 6eH16
66 Monden Paul Etten Leur 546 0546 7eH16
67 OosterhuisJohan Vlissingen 546 0546 9eH 0
68 BersselaarJeffry Drunen 546 0546 6eH14
69 MontebranFrederi Breda 544 0544 21eH21
70 Bouwens Michiel Roosendaal 544 0544 19eH40
71 Janssen Milo Waalwijk 544 0544 10eH 0
72 Verhaegen Jo Wilsele (B 544 0544 22eH21
73 Meurer Dennis Breda 544 0544 23eH21
74 Turmbull Mitiku Preston E 542 0542 11eH 0
75 Driest Marcel vd Vlissingen 542 0542 24eH21
76 Burgs Sammy Wemeldinge 540 0540 12eH 0
77 Janssen Erwin Souburg 538 0538 20eH40
78 Vermeulen Ad Middelburg 538 0538 21eH40
79 Jonge Tom de Bergen op 538 0538 25eH21
80 Vleuten Jan vd Raamsdonkv 536 0536 26eH21
81 Walburg Ton Capelle ad 536 0536 6eH50
82 Gorren Hans Neunen 536 0536 22eH40
83 Slootjes Angelo Kamerik 536 0536 23eH40
84 Schoonderbeek Ad Waalwijk 536 0536 7eH50
85 Speksnijder Rens Fijnaart 534 0534 27eH21
86 Wege Bram v d Philippine 534 0534 24eH40
87 Niessen Marc Roosendaal 532 0532 28eH21
88 Struijk Huib Middelburg 532 0532 29eH21
89 Kokx Will Kaatsheuve 532 0532 25eH40
90 Krocke Ronnie Souburg 530 0530 8eH50
91 Meijs Mart v der Tilburg 528 0528 26eH40
92 Noya Tony Goes 528 0528 30eH21
93 Siep Michel Rotterdam 528 0528 31eH21
94 Konings Rob Ovezande 528 0528 32eH21
95 Bal Piet Middelharn 528 0528 9eH50
96 Mackaay Rob Roosendaal 526 0526 27eH40
97 Kok Sjaak de Lewedorp 526 0526 28eH40
98 Kempe Wouter Vlissingen 526 0526 7eH14
99 Janssen Hans Waalwijk 524 0524 29eH40
100 Schrauwen Ton Roosendaal 522 0522 30eH40
101 Jacobs Charles Oostburg 520 0520 31eH40
102 Niekerk Simon Middelburg 518 0518 33eH21
103 Zorgdrager Chris Ossendrech 516 0516 32eH40
104 Veen Tim van Roosendaal 510 0510 8eH16
105 Maldegem Sjacco 's-Gravenp 510 0510 34eH21
GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT vrouwen overall
naam woonplaats Vlis Hhei BoZ Kape Roos totaal plCat
1 Kieboom Bianca v Schoten 600 600 581 581 1781 1eD21
2 Lare Terese van Sluis 590 590 573 1753 1eD50
3 Botman Katja Middelburg 581 573 573 560 1727 2eD21
4 KrimpenfortMaaik Bergen op 581 560 555 573 1714 1eD40
5 Boonman Jacqueli Kapelle 560 560 560 1680 1eD14
6 Kleven Lenie van Vlissingen 566 560 548 1674 2eD50
7 Dieren Annelotte Biezelinge 560 555 551 1666 1eD 0
8 Hal Mirte van Bergen op 551 548 555 1654 2eD 0
9 Janssen Ilse Souburg 555 546 548 1649 2eD14
10 Vugt Els de Oud Gastel 548 551 548 542 1647 2eD40
11 TollemanVeroniqu Kwadendamm 555 548 544 1647 3eD 0
12 Janssen Deanne Souburg 546 544 546 1636 4eD 0
13 Elich Brigitte Vlissingen 540 546 540 1626 3eD21
14 Hamers Sofie Terheijden 590 600 1190 4eD21
15 ConstandseNicole Middelburg 573 566 1139 5eD21
16 Bot Annet de Oud Gastel 566 566 1132 3eD40
17 Klomp Cindy Drunen 566 566 1132 6eD21
18 Aernouts Ada Zundert 560 560 1120 4eD40
19 Sprangers Mariel Kaatsheuve 555 551 1106 5eD40
20 Ee Eline van Breda 551 555 1106 3eD14
21 Brusse Cindy Rotterdam 600 0600 7eD21
22 Jansen Sonja Den Hoorn 590 0590 8eD21
23 Wansum Marjon v Etten Leur 581 0581 4eD14
24 Vervloet Lidwien Terheyden 581 0581 1eD18
25 WinnemullerClaud Etten Leur 581 0581 9eD21
26 Kok Marianne de Lewedorp 581 0581 10eD21
27 Doomen Kim Oud Gastel 573 0573 11eD21
28 Kiefte Fenna te Breda 573 0573 12eD21
29 Vugt Isabel de Oud Gastel 573 0573 13eD21
30 Vervloet Lidwien Terheijden 566 0566 2eD18
31 Kist Silke Weesp 560 0560 14eD21
32 Kwist Anne Tholen 555 0555 3eD18
33 Schipper Eveline Wilhelmina 555 0555 15eD21
34 Knook Lenie Fijnaart 551 0551 6eD40
35 BersselaarManita Drunen 551 0551 5eD 0
36 Stel Emma v der Z beijerla 548 0548 1eD16
37 Meulen Wendy v d Roosendaal 546 0546 16eD21
38 Castelein Wendy Tilburg 546 0546 17eD21
39 Velzen Ine van Breda 546 0546 2eD16
40 AdriaansenDorith Tilburg 544 0544 7eD40
41 Bie Jacqueline d Goes 544 0544 8eD40
42 Weele Linda v d Breda 542 0542 18eD21
|