Deelnemerslijst bijgewerkt t/m:
Reacties binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
Opmerkingen zijn zo goed mogelijk verwerkt
TIMEX ZWEMLOOPCIRCUIT
1000/10
naam woonplaats stn tijd plcat zwtyd
1 DeVriendt Dennis Assebroek 026 0:49:06 1eH20 12:20 B00591M82
2 Colijn Cees Den Haag 025 0:50:33 2eH20 13:43 75W12763M200
3 Hal Pieter van Bergen op 016 0:53:02 1eH40 13:53 61B06481M601
4 Vaardegem Jan v Westkapell 015 0:53:21 3eH20 14:24 68
5 KorpershoekJeroe Spijkeniss 019 0:55:09 4eH20 15:14 77R17796m524
6 Schoonderbeek Ad Waalwijk 044 0:55:34 1eH50 15:08 53W05084M622
7 Verdonk Jeroen Rosmalen 043 0:55:49 2eH40 12:57 61
8 Jansen Eric Dordrecht 033 0:56:53 5eH20 14:40 70W17882M506
9 Riemens Marc Middelburg 050 0:57:04 6eH20 17:26 69R19421M529
10 Verburg Marcel Schiedam 032 0:57:11 7eH20 14:18 67W13458M522
11 Kroon Jeroen Rotterdam 031 0:58:01 8eH20 14:20
12 Schellevis Bram Herkingen 009 0:58:53 3eH40 14:13 61N16111m507
13 Hamers Sofie Terheijden 024 0:59:05 1eD20 14:25 82W14582V602
14 Winnemuller C&H Etten Leur 002 0:59:35 1eDuo 14:40
15 Dijk Paul van Klundert 017 1:00:02 4eH40 13:55 63B13503M600
16 Brusse Cindy Rotterdam 027 1:01:39 2eD20 13:50
17 Meyde Andre vd Dirksland 045 1:04:47 2eH50 22:39 54
18 Verhagen Stefan Liemde 039 1:04:50 9eH20 17:08 82R17418M624
19 Pagter Kevin de Westkapell 029 1:04:54 1eH16 16:40 87R19420M529
20 Botman Kobus Middelburg 011 1:04:59 3eH50 18:51 51N04399M529
21 Joustra Annet Herkingen 003 1:07:10 1eD40 17:59 64W16110V507
22 Watering Ad vd Halsteren 013 1:07:26 1eH60 18:54 43N03652M601
23 Overveld William Roosendaal 037 1:07:36 5eH40 18:45 64W17616M617
24 Walburg Ton Capelle ad 012 1:07:40 4eH50 18:47 50W10838M522
25 KrimpenfortMaaik Bergen op 001 1:08:14 3eD20 17:57 65N15188V699
26 Jeronimus Hans Asten 010 1:10:37 10eH20 15:39 69
27 Lako Jan Dirksland 008 1:10:49 6eH40 15:37 60B13858M507
28 Velden Frank vd Heusden 018 1:12:01 7eH40 20:02 62W08219M624
29 Bloois Kitty van Rotterdam 005 1:15:09 1eD50 16:59 53W04188V522
30 Zorgdrager Chris Ossendrech 030 1:17:08 11eH20 15:52 65N06763M609
TIMEX ZWEMLOOPCIRCUIT
500/5
naam woonplaats stn tijd plcat zwtyd
1 Wielle Wim vd Zele (B) 109 0:25:52 1eH20 07:00
2 Danen Jurgen Oud Gastel 108 0:25:58 2eH20 07:02 82B17727M600
3 Haperen Wim van Etten Leur 097 0:27:20 1eH40 07:19 55W18295M600
4 Vugt Maarten de Oud Gastel 106 0:27:34 1eH16 07:40 88
5 Bil/de Water Arnemuiden 067 0:27:42 1eDuo 05:59
6 Monden Paul Etten Leur 111 0:28:45 2eH16 07:35 88R17933M602
7 Oomen Gerard Vlaardinge 103 0:29:22 2eH40 07:01 60W11141M522
8 Arkel Jesper van Drunen 119 0:29:48 1eH14 07:50 90
9 Schoonderbeek Ko Waalwijk 124 0:29:52 2eH14 07:32 89R14507M622
10 Boonman Dennis Kapelle 117 0:30:40 3eH14 07:20 89
11 Oosterbosch Ad Hoeven 113 0:30:45 3eH40 08:20 57R01816M600
12 Baarda Joeri Kaatsheuve 118 0:31:05 4eH14 08:34 90R14496M622
13 Bruijn Kees de Oud Gastel 100 0:31:10 4eH40 07:03
14 Siep Michel Rotterdam 116 0:32:13 3eH20 07:30 70W11024M524
15 ConstandseNicole Middelburg 076 0:32:14 1eD20 08:10
16 Lavrijssen Birgi Kapelle 066 0:32:21 1eD 0 07:05 91
17 Cornelis Maaike Temse (B) 072 0:32:37 1eD16 08:10 87
18 Vugt Wouter de Oud Gastel 099 0:32:47 3eH16 08:11 88
19 Nieuwkerk Koos Fijnaart 093 0:32:56 5eH40 09:46 59B14941M600
20 Oomen Perry Vlaardinge 114 0:33:09 4eH16 08:34 87
21 Akerboom Anne Schiedam 074 0:33:14 2eD20 08:10 82R18676V522
22 Jansen Erwin Souburg 121 0:33:15 6eH40 09:13 63W00109M500
23 Doomen Kim Oud Gastel 057 0:33:21 3eD20 08:59 81
24 Dieren RensJan v Biezelinge 088 0:33:48 5eH14 08:05 89
25 Botman Katja Middelburg 065 0:33:54 1eD18 08:05 84B15039V529
26 Wanrooy Paul v Putte 123 0:34:06 7eH40 09:37 59R01063M600
27 Wirtz John Vlissingen 120 0:34:24 8eH40 07:38 63R04549M529
28 WillemseJeanette Serooskerk 069 0:34:41 4eD20 07:29 69
29 LavrijsKyra/Arie Kapelle 094 0:35:13 2eDuo 07:53
30 Lensen Dignus Souburg 101 0:35:46 9eH40 09:23 56R10373M529
31 Bal Piet Middelharn 092 0:36:14 1eH50 09:50 4608519M507
32 Vugt Isabel de Oud Gastel 082 0:36:49 5eD20 09:03
33 Teeuw Koos Capelle ad 085 0:37:27 1eH60 10:22 42B160095M52
34 Nicolai Peter Breskens 122 0:37:43 2eH50 09:50 49
35 Kuipers Jeanne Lage Zwalu 081 0:37:49 1eD40 09:21 60
36 Tetering Helma Oosterhout 073 0:37:51 1eD50 09:16 51R16819V602
37 Kuipers Chantal Lage Zwalu 068 0:37:55 2eD18 08:25 86
38 Engel Aagje Rotterdam 059 0:38:16 6eD20 11:00 78
39 WinnemullerKleve EttenL/Vli 083 0:38:52 3eDuo 09:01
40 Sanden Rens vd Waalwijk 087 0:39:00 5eH16 08:06 87R14505M622
41 Klein Adri Sommelsdij 098 0:39:30 10eH40 09:39 60R07754m507
42 Vugt Els de Oud Gastel 078 0:39:34 2eD40 10:04
43 Kleven/Botman Vlis/M'b 079 0:39:35 4eDuo 11:10
44 Schoonderbeek Ro Waalwijk 075 0:39:45 2eD16 09:33 88
45 Buysse Wilfried Gent (B) 125 0:41:48 3eH50 13:26 46
46 Kuipers Sjef Lage Zwalu 095 0:42:14 11eH40 10:31 59
47 Kuipers Jeffrey Lage Zwalu 089 0:42:16 6eH14 09:19 89
48 Lavrijssen Remon Kapelle 115 0:42:23 6eH16 07:30 87
TIMEX ZWEMLOOPCIRCUIT
250/2.5
naam woonplaats stn tijd plcat zwtyd
1 Odenthal/Oosterh Vlissingen 135 0:14:10 1eDuo 03:13
2 Leemans Jeroen Waspik 137 0:15:49 1eH 0 04:11 92R17426M622
3 LindenbergMoniqu Yerseke 149 0:15:52 1eD14 03:32 90
4 Sprangers Jurgen 136 0:16:42 2eH 0 04:34 92R16633M622
5 Botman Robin Middelburg 127 0:16:56 3eH 0 04:38 91
6 Gommeren Michael Terheyden 156 0:16:59 4eH 0 03:59 91R17860M602
7 Arkel Alex Drunen 157 0:17:14 5eH 0 04:38 93
8 Leemans Richard Waspik 143 0:17:49 6eH 0 05:16 94R17427M622
9 Lavrijssen Joany Kapelle 141 0:18:20 1eD 0 04:17 92
10 Janssen Ilse Souburg 155 0:18:48 2eD 0 04:34 91
11 OosterhuisThomas Vlissingen 129 0:19:56 7eH 0 04:37 93
12 OosterboschDenni Hoeven 134 0:20:04 1eH14 04:06
13 Dieren Annelotte Biezelinge 142 0:26:00 3eD 0 04:42 93
14 Janssen Deanne Souburg 162 0:26:31 4eD 0 04:59 93
15 Dieren Elzemieke Biezelinge 148 0:27:14 5eD 0 05:39 91
16 Ee Eline van Breda 150 0:27:15 6eD 0 04:50 90R17859V602
17 Dieren Siegert v Biezelinge 128 0:30:00 8eH 0 04:40 95
|