1000 m zwemmen - 10 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Vasseur Remy Vlissingen 026 0:46:32 1eH20 12:40
2 Babijn Ronnie Terneuzen 023 0:47:36 2eH20 12:10
3 Peeman Erik Sommelsdijk 012 0:50:17 3eH20 14:34
4 Hal Pieter van Bergen op Zoom 025 0:51:03 1eH40 13:38
5 Haperen Wim van Etten Leur 018 0:53:39 2eH40 15:17
6 Vaardegem Jan v Westkapelle 001 0:54:26 4eH20 15:23
7 Schellevis Bram Herkingen 011 0:55:14 3eH40 14:31
8 Loogman duo Roosendaal 061 0:55:25 1eDuo 14:45
9 Stoffelen Anton Rysbergen 004 0:55:39 2eDuo 15:27
10 Dis Jan van Fijnaart 030 0:55:45 5eH20 15:49
11 Dijk Paul van Klundert 015 0:56:33 6eH20 14:26
12 Dormans Karel Eindhoven 006 0:56:44 7eH20 15:29
13 Damen Zundert 057 0:57:01 3eDuo 15:53
14 Ginderen Kees v Wouw 033 0:57:18 4eH40 15:50
15 Konings Rob Ovezande 019 0:58:16 8eH20 15:10
16 Jong Bas de Bergen op Zoom 009 0:58:31 5eH40 18:05
17 Hamers Sofie Terheyden 053 0:59:18 1eD18 14:53
18 Overbeek M van Den Bosch 002 0:59:20 9eH20 14:44
19 Slootjes Angelo Kamerik 010 0:59:39 6eH40 14:36
20 Dykers/Lossie Tertole 131 1:00:16 1eD16 17:12
21 Roks Marleen Wouw 045 1:00:22 1eD40 18:25
22 Oonincx Marc Breda 020 1:00:48 10eH20 15:13
23 Heel Nicole van Den Haag 048 1:00:51 1eD20 16:25
24 Botman Kobus Middelburg 008 1:01:18 1eH50 17:55
25 KrimpenfortMaaik Bergen op Zoom 044 1:02:05 2eD20 17:26
26 Laan Ingrid vd Roelofsarendsvee 047 1:03:38 2eD40 13:26
27 Neggers 058 1:03:47 4eDuo 24:47
28 Watering Ad vd Halsteren 036 1:04:04 2eH50 19:14
29 Bleek Cobine Rockanje 054 1:04:31 3eD20 16:15
30 Havinga J 059 1:04:34 5eDuo 14:47
31 Est Andre van Eindhoven 005 1:04:39 7eH40 17:35
32 Makaay Rob Roosendaal 013 1:04:43 8eH40 20:05
33 Overveld Wim van Roosendaal 037 1:05:36 11eH20 19:15
34 Hoeben Kjille Eindhoven 052 1:06:32 4eD20 16:21
35 FryterNoordermee Roosendaal 062 1:07:27 6eDuo 20:00
36 Mildert Germa Dordrecht 056 1:09:33 5eD20 19:09
37 Anema Helen Eindhoven 055 1:12:04 6eD20 20:33
38 Zwitserlood Inge Den Bosch 046 1:14:58 7eD20 19:34
500 m zwemmen - 5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Oord Duo Middelburg 099 0:24:41 1eDuo 07:38
2 Musters Rob Oud Gastel 094 0:25:17 1eH20 06:52
3 BiggelaarGerbert Oud Gastel 101 0:25:33 1eH14 06:49
4 Frik Thierry Oud Gastel 118 0:25:45 1eH18 07:41
5 Akershoek Kees Ouddorp 097 0:26:23 2eH20 06:40
6 Danen Jurgen Oud Gastel 089 0:26:34 2eH18 07:12
7 Musters Paul Oud Gastel 107 0:26:56 1eH16 07:51
8 Deykers Marlon Fijnaart 121 0:27:09 3eH20 07:29
9 Caam Christian v Oud Gastel 102 0:27:23 3eH18 07:36
10 Goorden Duo Roosendaal 111 0:28:36 2eDuo 07:53
11 Schouwenaar Henk Roosendaal 103 0:28:58 4eH18 06:20
12 Bleek Eelco Rockanje 117 0:29:04 4eH20 08:23
13 Bouwens Michiel Roosendaal 109 0:29:16 5eH20 07:02
14 Jansen Eric Dordrecht 110 0:30:07 6eH20 08:07
15 Vugt Maarten de Oud Gastel 100 0:30:12 1eH 0 08:20
16 Boevere Frans de Breskens 098 0:30:33 1eH40
17 Vugt Wouter de Oud Gastel 088 0:30:38 2eH 0 08:17
18 Kuiper Chantal L Zwaluwe 072 0:30:50 1eD16 07:47
19 Stap Arno Roelofarendsveen 124 0:30:54 2eH40 07:00
20 Nieuwkerk Koos Fynaart 116 0:31:04 3eH40 09:36
21 Oosterbosch Oudenbosch 091 0:31:07 4eH40 10:00
22 Meerkerk Andre v Kloetinge 085 0:31:11 5eH40 07:36
23 WinnemullerTamar Etten Leur 065 0:31:14 1eD14 07:54
24 Barkia Ilham Den Haag 066 0:31:20 1eD20 07:57
25 Withagen Jan Bergen op Zoom 093 0:31:32 1eH50 08:33
26 Janssen Erwin Souburg 112 0:31:42 7eH20 08:04
27 Botman Katja Middelburg 064 0:32:48 1eD18 08:00
28 Monden Paul Etten Leur 106 0:32:49 2eH14 08:34
29 Eckhart Rien Roosendaal 090 0:33:05 2eH50 08:24
30 Lavrijssen Remon Kapelle 120 0:33:10 3eH14 07:58
31 ZorgdragerChris Ossendrecht 123 0:33:12 8eH20 07:54
32 Klein Adri Sommelsdijk 113 0:33:14 6eH40 09:41
33 Moerland Michiel Oud Gastel 092 0:33:17 2eH16 10:23
34 Nicolai Peter Breskens 087 0:33:26 3eH50 08:52
35 Teeuw Koos Capelle ad Yssel 108 0:33:29 1eH60 09:28
36 WinnemullerKitty Etten Leur 074 0:33:51 1eD40 08:50
37 Bal Piet Middelharnis 096 0:34:08 4eH50 09:51
38 Havinga E 095 0:34:36 9eH20 08:39
39 Sarneel Herman Sas van Gent 114 0:34:50 5eH50 09:18
40 Tetering H van Oosterhout 071 0:34:54 1eD50 09:40
41 LavrijssenBirgit Kapelle 075 0:35:15 1eD 0 08:36
42 Buysse Wilfried Gent (B) 115 0:36:13 6eH50 13:11
43 Thyssen Karin Den Bosch 043 0:36:33 2eD20 10:36
44 Vugt Els de Oud Gastel 073 0:37:15 2eD40 10:43
250 m zwemmen - 2,5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Haamerlinck Duo Roosendaal 130 0:14:20 1eDuo 04:45
2 Lliet Steven vd Essen (B) 136 0:14:29 1eH16 03:00
3 Sebregts Duo Roosendaal 128 0:14:45 2eDuo 04:45
4 Boonman Dennis Kapelle 138 0:15:08 1eH 0 03:30
5 LindenbergMoniqu Yerseke 149 0:15:27 1eD 0 03:40
6 Kuipers Jeffrey L Zwaluwe 141 0:15:35 2eH 0
7 Nijs Dennis de Roosendaal 134 0:15:39 2eH16 04:00
8 Buyk/Matthyssen Roosendaal 129 0:15:43 3eDuo 05:22
9 Rooy Raudi de Roosendaal 135 0:15:55 3eH16 03:54
10 Simons Jack Steenbergen 143 0:16:20 3eH 0 04:55
11 Lavrijssen Kyra Kapelle 164 0:16:26 2eD 0 04:18
12 Boonman Jacqueli Kapelle 159 0:16:39 3eD 0 03:57
13 Botman Robin Middelburg 142 0:16:51 4eH 0 04:52
14 Scheepers Lieke Roosendaal 155 0:17:15 4eD 0 05:33
15 Heijmans Mikella Steenbergen 156 0:17:22 5eD 0 05:01
16 Lavrijssen Joany Kapelle 148 0:18:15 6eD 0 04:49
17 Boevere Kirsten Breskens 152 0:18:43 7eD 0 04:39
18 Oosterbosch Denn Oudenbosch 150 0:19:07 5eH 0 04:40
19 Maters Fabian Roosendaal 144 0:20:58 6eH 0 04:57
20 Overveld Kevin Roosendaal 145 0:20:59 1eH14 06:42
21 Janssen Ilse Souburg 163 0:21:15 8eD 0 05:39
22 Heel Ilse van Roosendaal 137 0:21:57 1eD20 04:38
23 Janssen Deanne Souburg 157 0:22:41 9eD 0 05:35
24 Neve Ricardo Roosendaal 151 0:26:03 2eH14 09:48
25 Koster Anne Breskens 158 0:27:36 10eD 0 09:09
|