Ironman wetsuits zwemloopcircuit: Oostburg 24 februari 2002
tussenstand
1000 m zwemmen - 10 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtyd
1 Vasseur Remy Vlissingen 022 0:49:52 1eH20 12:39
2 Devriendt Dennis Assebroek (B) 016 0:50:03 1eH18 11:38
3 Vanderveken Kris Bertem (B) 025 0:52:09 2eH20 12:50
4 Jacobse Leon Vlissingen 024 0:52:17 2eH18 12:40
5 Ysebaert Bart t Andries 011 0:53:06 3eH20 15:23
6 Hal Pieter van Bergen op Zoom 031 0:53:56 1eH40 13:20
7 Reys Steve Assebroek 017 0:54:11 4eH20 10:38
8 Verhaegen Jo Wilsele 033 0:54:16 5eH20 14:25
9 Konings Rob Ovezande 030 0:57:15 6eH20 14:27
10 Vermeulen Tom Werchter 012 0:57:19 7eH20 14:38
11 Dijk Paul van Klundert 029 0:58:10 8eH20 13:24
12 Kort Wilfried de Axel 009 0:58:20 2eH40 17:32
13 Schelfhout Ronny Stekeke (B) 010 0:59:12 3eH40 17:36
14 Vaardegem Jan v Westkapelle 001 0:59:36 9eH20 16:56
15 Monchy Wouter Belare 015 1:00:20 1eH16 14:11
16 Deckers Tine Wisele 038 1:00:53 1eD20 15:48
17 Roks Marleen Wouw 036 1:02:40 1eD40
18 Dekker/Fremouw BreskensOostburg 041 1:02:56 1eDuo 17:17
19 Botman Kobus Middelburg 008 1:03:10 1eH50 17:52
20 Janssen Erwin Souburg 002 1:03:12 10eH20 17:59
21 KrimpenfortMaaik Bergen op Zoom 037 1:05:02 2eD20
22 Roels Toos Brugge (B) 039 1:09:43 1eD16 15:55
23 Verheye Ingrid Breskens 040 1:11:56 2eD40
500 m zwemmen - 5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtyd
1 Braem de Boer Oostburg 062 0:26:40 1eDuo 06:01
2 Musters Rob Oud Gastel 050 0:26:57 1eH20 07:06
3 Frik Thierry Oud Gastel 054 0:27:21 1eH18 08:20
4 Musters Paul Oud Gastel 045 0:27:46 1eH16 07:36
5 Tiggelen/Krijnen YzendykeOostburg 078 0:27:59 2eDuo 07:16
6 Akershoek Kees Ouddorp 067 0:28:04 2eH20 06:24
7 Meireleire Bart Stekene (B) 043 0:28:24 3eH20 07:35
8 Caam Christian v Oud Gastel 052 0:28:41 2eH18 07:44
9 Danen Jurgen Oud Gastel 048 0:29:04 3eH18 07:35
10 Verduyn Faro Breskens 069 0:30:27 3eDuo 09:03
11 Boevere Frans de Breskens 055 0:31:22 1eH40 08:27
12 SuttelsTimoEric Waarschoot 058 0:31:31 4eDuo 10:57
13 WinnemullerClaud Etten Leur 075 0:32:31 1eD18 07:54
14 Vugt Maarten de Oud Gastel 065 0:33:01 1eH 0 08:14
15 WinnemullerTamar Etten Leur 082 0:34:00 1eD14 07:56
16 Vugt Wouter de Oud Gastel 059 0:34:11 2eH 0 08:35
17 Jonge Jan de Driewegen 068 0:34:57 1eH50 12:01
18 Nicolai Peter Breskens 044 0:35:13 2eH50 08:53
19 Joly Nicole Berchem (B) 074 0:35:20 1eD40 08:48
20 Klein Adri Sommelsdijk 060 0:35:25 2eH40 09:30
21 Kuiper Chantal L Zwaluwe 073 0:35:34 1eD16 08:48
22 ConstandseNicole Middelburg 072 0:36:07 1eD20 08:00
23 WinnemullerKitty Etten Leur 076 0:36:30 2eD40 09:39
24 Vinke Tonny Breskens 051 0:36:33 4eH20 07:08
25 Tetering H van Oosterhout 081 0:36:40 1eD50 09:45
26 Ton Leonie Axel 084 0:37:44 2eD20
27 Buysse Wilfried Gent (B) 047 0:38:03 3eH50 12:16
28 Teeuw Koos Capelle ad Yssel 046 0:38:27 1eH60 10:44
29 Malicki Mara Souburg 083 0:38:28 3eD20 08:26
30 Kleven Lenie van Vlissingen 071 0:38:39 3eD40 11:01
31 Vugt Els de Oud Gastel 079 0:39:24 4eD40 10:52
250 m zwemmen - 2.5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtyd
1 Kuipers Jeffrey L Zwaluwe 100 0:17:01 1eH 0 04:30
2 Lavrijssen Remon Kapelle 121 0:17:34 1eH14 03:56
3 Lavrijssen Birgi Kapelle 120 0:18:00 1eD 0 04:01
4 Lavrijssen Kyra Kapelle 085 0:18:23 2eD 0 04:20
5 Botman Robin Middelburg 113 0:18:32 2eH 0 05:28
6 Boevere Kirsten Breskens 086 0:18:59 3eD 0 04:12
7 Lavrijssen Joany Kapelle 092 0:19:29 4eD 0
8 AlmekindersLutyn Oostburg 093 0:19:44 1eDuo 06:38
9 Linden Robert vd Oostburg 122 0:22:34 3eH 0 04:24
10 Janssen Ilse Souburg 099 0:23:12 5eD 0 05:55
11 Janssen Deanne Souburg 106 0:28:33 6eD 0 06:22
|