1000 m zwemmen - 10 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Babijn Ronnie Terneuzen 023 0:51:03 1eH20 12:50
2 Daele Tim van Burcht 065 0:51:50 2eH20 13:33
3 Vasseur Remy Vlissingen 022 0:54:02 3eH20 12:48
4 Jacobse Leon Vlissingen 024 0:54:04 1eH18 12:51
5 Hal Pieter van Bergen op Zoom 017 0:55:12 1eH40 13:55
6 Vanderveken Kris Bertem (B) 018 0:56:20 4eH20 12:23
7 Hubregsen Wynand Kessel lo (B) 064 0:56:37 5eH20 13:31
8 Jonge Tom de Bergen op Zoom 033 0:57:09 6eH20 14:47
9 Haperen Wim van Etten Leur 029 0:59:35 2eH40 15:37
10 Vaardegem Jan v Westkapelle 001 1:00:13 7eH20 15:50
11 Krols Wim Heerle 057 1:01:19 3eH40 15:38
12 Brusse Cindy Rotterdam 055 1:01:54 1eD20 13:14
13 Stoffelen Anton Rysbergen 004 1:02:05 1eDuo 16:18
14 Lagerwerf Gerard Maassluis 073 1:02:07 8eH20 17:48
15 Deckers Tine Wisele 054 1:02:27 2eD20 15:12
16 Lagerwerf Huibre Maasland 058 1:02:52 9eH20 13:53
17 Konings Rob Ovezande 016 1:02:56 10eH20 15:05
18 Dijk Paul van Klundert 015 1:03:06 11eH20 13:53
19 Monchy Wouter Belare 019 1:03:09 1eH16 14:00
20 Jong Bas de Bergen op Zoom 009 1:03:46 4eH40 18:40
21 Ginderen Kees v Wouw 032 1:05:21 5eH40 15:40
22 OudenhovenJeroen Den Bosch 030 1:05:33 6eH40 19:51
23 Jager A/Jager H Goes 052 1:06:11 2eDuo 15:23
24 Roks Marleen Wouw 043 1:06:29 1eD40 18:50
25 Hamers Sofie Terheyden 046 1:06:40 1eD18 16:05
26 Watering Ad vd Halsteren 071 1:06:59 1eH50 18:15
27 JurgenBernaert Lokeren 025 1:08:01 12eH20 16:47
28 Slootjes Angelo Kamerik 010 1:08:20 7eH40 15:25
29 Verplanken Peter Heverle (B) 059 1:08:58 8eH40 16:00
30 Kuyper Arthur Schiedam 072 1:12:21 13eH20 15:16
31 Boonman Jan Kapelle 003 1:12:28 9eH40 18:39
32 ZorgdragerChris Ossendrecht 066 1:13:46 14eH20 15:42
33 Overveld Wim van Roosendaal 031 1:15:45 15eH20 19:31
34 Zwitserlood Inge Den Bosch 050 1:18:54 3eD20 19:47
500 m zwemmen - 5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Oord Arjen van Middelburg 099 0:26:16 1eH20 06:50
2 BiggelaarGerbert Oud Gastel 101 0:26:27 1eH14 07:09
3 Musters Rob Oud Gastel 103 0:26:53 2eH20 07:09
4 Musters Paul Oud Gastel 107 0:29:01 1eH16 07:48
5 Tetering Freek v Oosterhout 098 0:29:09 1eH18 06:16
6 Danen Jurgen Oud Gastel 116 0:30:06 2eH18 07:15
7 Caam Christian v Oud Gastel 102 0:30:58 3eH18 07:39
8 Busscher Ed Kamerik 097 0:31:25 1eH40 08:05
9 Gent Paul van Etten Leur 105 0:31:41 3eH20 08:56
10 WondergemSimone Koedekerke 090 0:32:17 1eD20 07:40
11 Jansen Eric Dordrecht 118 0:32:23 4eH20 08:24
12 WinnemullerClaud Etten Leur 087 0:32:36 1eD18 07:44
13 Kuipers Sjef L Zwaluwe 114 0:32:46 2eH40 08:27
14 Monden Paul Etten Leur 106 0:33:14 2eH14 09:01
15 Withagen Jan Bergen op Zoom 104 0:33:21 1eH50 08:30
16 Meerkerk Andre v Kloetinge 088 0:33:47 3eH40
17 WinnemullerTamar Etten Leur 086 0:34:25 1eD14 07:46
18 Botman Katja Middelburg 092 0:35:13 2eD18 08:03
19 Kuiper Chantal L Zwaluwe 095 0:35:34 1eD16 08:09
20 Nicolai Peter Breskens 110 0:35:39 2eH50 08:53
21 Lensen Dignus Souburg 109 0:35:50 4eH40 10:14
22 WinnemullerKitty Etten Leur 091 0:36:09 1eD40 09:06
23 Teeuw Koos Capelle ad Yssel 108 0:37:03 1eH60 10:19
24 Tetering H van Oosterhout 096 0:37:45 1eD50 09:55
25 Buysse Wilfried Gent (B) 115 0:38:01 3eH50 12:17
26 Sarneel Herman Sas van Gent 117 0:38:42 4eH50 09:28
27 Kleven Lenie van Vlissingen 085 0:39:03 2eD40 11:17
28 Joly Nicole Berchem (B) 093 0:40:09 3eD40 08:49
29 Rutze Rob Kapelle 112 0:40:30 5eH40 09:04
250 m zwemmen - 2,5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Kuipers Jeffrey L Zwaluwe 143 0:16:16 1eH 0 04:18
2 Boonman Dennis Kapelle 129 0:16:23 2eH 0 03:42
3 Lavrijssen Remon Kapelle 135 0:17:00 1eH14 03:56
4 LindenbergMoniqu Yerseke 156 0:17:05 1eD 0 03:41
5 Lavrijssen Birgi Kapelle 141 0:17:15 2eD 0 04:15
6 Botman Robin Middelburg 142 0:17:31 3eH 0 04:58
7 Aarnoutse Toby Wemeldinge 134 0:17:59 4eH 0 03:57
8 Breukers Yanick Hansweert 157 0:18:03 5eH 0 03:56
9 Lavrijssen Kyra Kapelle 128 0:18:23 3eD 0 04:26
10 Dieren Rens Jan Biezelinge 137 0:19:18 6eH 0 04:07
11 Breukers Yara Hansweert 149 0:19:44 4eD 0 04:33
12 Lavrijssen Joany Kapelle 148 0:19:50 5eD 0 04:40
13 Boonman Jacqueli Kapelle 150 0:20:00 6eD 0 04:04
14 Rutze Michqel Kapelle 136 0:22:07 7eH 0 04:00
15 Janssen Ilse Souburg 127 0:22:19 7eD 0 05:37
16 Dieren Siegert v Biezelinge 130 0:24:47 8eH 0 06:56
17 Janssen Deanne Souburg 155 0:24:55 8eD 0 05:58
|