1000 m zwemmen - 10 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Severin Youri Almere 024 0:46:21 1eH18 12:19
2 Kuzee Jochem St Annaland 023 0:46:57 1eH20 12:17
3 Vasseur Remy Vlissingen 022 0:47:42 2eH20 12:13
4 Stijn Goris Tremelo (B) 027 0:48:06 3eH20 11:42
5 Deweerdt Koen KathelijneWaver 025 0:48:38 4eH20 11:43
6 Meijll Casper Breda 026 0:49:37 2eH18 12:10
7 Branden Johan vd Etten Leur 018 0:50:52 5eH20 13:24
8 Jacobse Leon Vlissingen 017 0:50:59 3eH18 12:55
9 Hal Pieter van Bergen op Zoom 031 0:51:51 1eH40
10 VanderVeekenKris Bertem (B) 029 0:52:07 6eH20
11 Peeman Erik Sommelsdijk 015 0:52:58 7eH20 14:36
12 Lobbestael Kurt Heverlee (B) 041 0:54:44 8eH20 13:43
13 Jonge Tom de Bergen op Zoom 030 0:54:46 9eH20
14 Hubregsen Wynand Kessel lo (B) 040 0:54:50 10H20 13:46
15 Haperen Wim van Etten Leur 043 0:55:30 2eH40 16:15
16 Konings Rob Ovezande 033 0:57:27 11H20
17 Schellevis Bram Herkingen 016 0:57:40 3eH40 14:09
18 Mulder Gerino Maastricht 013 0:57:46 12H20 15:54
19 Stoffelen Anton Rysbergen 004 0:57:48 1eDuo 16:04
20 Haan Richard de Wuuswezel (B) 077 0:57:49 4eH40 15:12
21 Loon Cornee van Hilversum 020 0:57:56 13H20 15:36
22 Lagerwerf Huibre Maasland 050 0:57:59 14H20 14:09
23 Schelfhout Ronny Stekeke (B) 045 0:58:12 5eH40 17:47
24 Kort Wilfried de Axel 044 0:58:14 6eH40 17:52
25 Dis Jan van Fijnaart 019 0:58:30 15H20 15:30
26 Wit Eduard de Hellevoetsluis 034 0:58:32 1eH50 18:00
27 Gunter Johan St Annaland 051 0:58:33 16H20 17:40
28 Ruit Gert Jan vd Hellevoetsluis 011 0:59:43 17H20 15:06
29 Lagerwerf Gerard Maassluis 053 1:00:22 18H20 17:24
30 NieuwenhyzenMitz Hellevoetsluis 060 1:00:34 1eD20 16:12
31 Hamers Sofie Terheyden 068 1:00:42 1eD18 15:17
32 Brusse Cindy Rotterdam 065 1:01:04 2eD20 13:31
33 Gabriels Henk Bergen op Zoom 052 1:01:36 2eH50 17:46
34 Jong Bas de Bergen op Zoom 039 1:01:42 7eH40 18:28
35 KrimpenfortMaaik Bergen op Zoom 067 1:02:54 3eD20 17:38
36 Roks Marleen Wouw 064 1:03:09 1eD40 18:02
37 Meys Mart v d Tilburg 012 1:03:10 8eH40 16:09
38 Joustra Annet Herkingen 058 1:03:23 4eD20 17:46
39 Janssen Erwin Souburg 002 1:04:52 19H20 17:55
40 Hop Chris Leiderdorp 032 1:04:57 3eH50
41 HuijbregtsLaura Bergen op Zoom 066 1:05:07 5eD20 17:41
42 Botman Kobus Middelburg 008 1:05:13 4eH50 18:00
43 Bleek Cobine Rockanje 061 1:05:46 6eD20 17:13
44 Watering Ad vd Halsteren 009 1:06:19 5eH50 18:08
45 ZorgdragerChris Ossendrecht 003 1:10:41 20H20 16:08
46 Kuyper Arthur Schiedam 054 1:11:25 21H20 14:53
47 Knape Peter Brielle 036 1:11:52 9eH40 15:43
48 Boonman Jan Kapelle 037 1:14:15 10H40 18:42
49 Zwitserlood Inge Den Bosch 057 1:16:02 7eD20 20:06
50 Thyssen Karin Den Bosch 059 1:16:27 8eD20 20:24
51 Hoek Joke Brielle 062 1:26:01 1eD50 18:49
500 m zwemmen - 5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Oord Arjen van Middelburg 097 0:25:43 1eH20 06:39
2 Musters Rob Oud Gastel 107 0:26:07 2eH20 06:59
3 Meys Remco v d Tilburg 100 0:26:29 1eH18 06:06
4 BiggelaarGerbert Oud Gastel 108 0:26:55 1eH14 07:01
5 Frik Thierry Oud Gastel 114 0:27:20 2eH18 08:19
6 Musters Paul Oud Gastel 113 0:27:27 1eH16 07:32
7 Linde Robin vd Almere 101 0:27:34 2eH16 07:29
8 KorpershoekJeroe Spijkenisse 091 0:28:29 3eH20 08:08
9 Caam Christian v Oud Gastel 102 0:28:57 3eH18 07:37
10 Danen Jurgen Oud Gastel 110 0:29:09 4eH18 07:06
11 Geertse Edward Bergen op Zoom 099 0:30:27 3eH16 08:46
12 Belderok Richard Almere 115 0:30:30 5eH18 07:16
13 Wognum Laura Almere 072 0:30:57 1eD16 07:35
14 Meireleire Bart Stekene (B) 121 0:31:24 4eH20 07:46
15 Nieuwkerk Koos Fynaart 104 0:31:27 1eH40 08:33
16 WinnemullerClaud Etten Leur 074 0:31:45 1eD18
17 Boevere Frans de Breskens 089 0:31:50 2eH40 08:42
18 Haenen Derek Almere 090 0:31:53 6eH18 07:02
19 Kuipers Sjef L Zwaluwe 095 0:32:40 3eH40 09:02
20 Vugt Maarten de Oud Gastel 092 0:32:51 1eH 0 08:43
21 Jansen Eric Dordrecht 103 0:33:44 5eH20 08:40
22 Bijman Marianne Bergen op Zoom 075 0:33:54 1eD20 08:17
23 WinnemullerTamar Etten Leur 083 0:34:09 1eD14 07:58
24 Schluter Patrick Almere 094 0:34:11 4eH16 08:52
25 Withagen Jan Bergen op Zoom 069 0:34:18 1eH50 08:59
26 Meerkerk Andre v Kloetinge 093 0:34:20 4eH40 07:42
27 Vugt Wouter de Oud Gastel 086 0:34:56 2eH 0 08:40
28 Nicolai Peter Breskens 120 0:35:08 2eH50 08:46
29 WinnemullerKitty Etten Leur 076 0:35:23 1eD40 08:32
30 Klein Adri Sommelsdijk 088 0:36:09 5eH40 09:52
31 Joly Nicole Berchem (B) 073 0:36:17 2eD40 08:49
32 Markwat Paul Hoeven 116 0:37.54 6eH40 08:56
33 Tetering H van Oosterhout 081 0:37:03 1eD50 09:36
34 Vugt Els de Oud Gastel 079 0:37:44 3eD40 10:46
35 Kleven Lenie van Vlissingen 082 0:38:15 4eD40 10:54
36 Bal Piet Middelharnis 085 0:38:25 3eH50 09:48
37 Teeuw Koos Capelle ad Yssel 109 0:39:00 1eH60 11:03
38 Sarneel Herman Sas van Gent 007 0:39:15 4eH50 09:40
39 Buysse Wilfried Gent (B) 096 0:39:47 5eH50 12:45
250 m zwemmen - 2.5 km lopen
nr naam woonplaats stn tijd plcat zwtijd
1 Kuipers Jeffrey L Zwaluwe 163 0:16:43 1eH 0 04:41
2 Boonman Dennis Kapelle 130 0:16:48 2eH 0 03:38
3 LindenbergMoniqu Yerseke 143 0:16:50 1eD 0 03:40
4 Lavrijssen Birgi Kapelle 127 0:17:29 2eD 0 04:07
5 Botman Robin Middelburg 148 0:18:09 3eH 0 05:10
6 Lavrijssen Kyra Kapelle 135 0:18:39 3eD 0
7 Boonman Jacqueli Kapelle 137 0:18:51 4eD 0 04:00
8 Boevere Kirsten Breskens 131 0:19:07 5eD 0 04:16
9 Lavrijssen Remon Kapelle 150 0:20:03 1eH14 03:58
10 Lavrijssen Joany Kapelle 134 0:20:40 6eD 0
11 Janssen Ilse Souburg 141 0:24:35 7eD 0 06:11
12 Egeraat Hugo van Bergen op Zoom 136 0:26:00 4eH 0 06:35
13 Janssen Deanne Souburg 142 0:27:38 8eD 0 06:13
14 Egeraat Vincent Bergen op Zoom 129 0:28:56 5eH 0 09:41
|